ru ua

Кредит під заставу житла

Зображення: Кредит під заставу житла

Хто може взяти кредит під заставу житла

Інфляція, нестабільний курс валют, періодичні кризи в економіці роблять нераціональним поступове накопичення капіталу на дорогі покупки або розвиток свого бізнесу. Кредит під заставу житла в даному випадку є одним з найпоширеніших способів отримати велику суму швидко під вигідні відсотки.

Гроші під заставу житла, як правило, видаються на підставі права власності на будь-який вид житлової нерухомості, з її оціночної вартості визначається максимальна сума позики. Всі інші позиції, такі як збір додаткових довідок, швидкість розгляду заявки, терміни виплати, розмір кредиту і інше, будуть залежати від умов фінансової установи.

Житловий фонд вважається одним з найстабільніших і поширених заставних категорій. Для кредитора, це практично повна гарантія своєчасної і повної виплати позики, а для позичальника прекрасна можливість отримати велику суму грошей і продовжувати користуватися своєю власністю, вільно нею розпоряджатися, за винятком продажу і дарування.

Хто може взяти кредит під заставу житла

Отримати кредит під заставу житла можуть як громадяни України, так і не резиденти країни, які володіють житловою нерухомістю і досягли повноліття. Якщо об'єкт знаходиться в колективній власності, договір оформляється на всіх власників. Однак, в тому випадку, якщо частини житлового фонду розділені, власник може взяти кредит тільки під заставу своєї частки.

Взяти кредит під заставу житла можна маючи у власності будь-який житловий фонд:

 • комунальну квартиру або гостинку;
 • приватизовану квартиру;
 • будинок в приватному секторі або котедж.

Позика під заставу житла видається фізичним та юридичним особам під різні цілі: покупку нового житла, розвиток бізнесу, оплату навчання, вирішення інших фінансових питань. Залежно від умов кредитора цілі можуть або прописуватися в договорі або ні, також банківські установи на свій розсуд можуть вимагати від позичальника підтвердження платоспроможності, у вигляді довідок про працевлаштування та доходи.

Фінансова компанія або банк: де вигідніше отримати кредит під заставу житла

Практично будь-який банк в м.Київ та Україні сьогодні може надати кредит під заставу житла. Існують спеціальні аналітичні дослідження, в яких розглядаються умови від різних кредиторів, а також статистичні дані про кількість виданих кредитів. Згідно аналітиці, останнім часом, на перші позиції виходять фінансові компанії, які є по суті приватними позичальниками. Популярність фінансових компаній пов'язана, перш за все, з лояльною політикою щодо клієнтів. Банк, як більш складна організація, керується суворим регламентом щодо документації та звітності, що в свою чергу відображається на клієнтах у вигляді додаткових витрат і втрати часу. До недоліків роботи з банками відносяться: тривалі строки звернення, збір довідок про доходи, вивчення кредитної історії. Нерідкі випадки, коли банк може відмовити, вивчивши весь пакет документів.

Оформляючи кредит під заставу житла у фінансовій компанії, клієнт отримує наступні переваги: ​​

 • швидке обслуговування, оформлення кредиту в той же день;
 • більш низькі процентні ставки і відсутність додаткових комісій;
 • оформлення з мінімальним набором документів, без довідок про доходи та подачі кредитної історії;
 • максимальні суми позики, наближені до ринкової вартості заставної нерухомості.

Слід враховувати, що кількість фінансових компаній, що дають кредити з кожним днем ​​стає все більшою. При виборі кредитора краще зверніться до досвідчених фахівців, які працюють хоча б кілька років. В іншому випадку натрапивши на фірму одноденку, позичальник ризикує втратити кредитора, а боргові зобов'язання будуть передані іншій фінансовій установі і, швидше за все, на менш вигідних умовах.

Кредит на купівлю житла під заставу нерухомості в компанії «Кредит112»

Сама назва компанії говорить за себе. Більше 15 років на фінансовому ринку зі спеціалізацією на різні сфери кредитування гарантує клієнтам надійне партнерство. Компанія видає кредит на покупку житла під заставу нерухомості, а також під інші цілі.

 • Без довідки про доходи

  Без довідки про доходи

  Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

 • Час оформлення

  Час оформлення

  Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

 • Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

 • Чесний кредит

  Чесний кредит

  Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

 • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
 • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
 • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
 • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
 • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

За багато років роботи компанія значно розширила свої територіальні рамки. Сьогодні до нас можна звернутися за допомогою не тільки в вашому регіоні, а й по всій Україні, включаючи такі великі міста як Львів, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Вінниця, Житомир, Хмельницький, Одеса, Дніпро, Харків.

Клієнтам пропонуються мінімальні відсоткові ставки для покупки нерухомості під заставу наявного житла. Це відмінний шанс швидко і вигідно вирішити питання з покупкою своєї квартири або будинку. Під час виплати кредиту власник має можливість прописувати і виписувати мешканців, здавати в оренду житло, робити ремонт і перепланування, добудовувати будинок та інше, за винятком оформлення дарчої, договору купівлі продажу та інших дій, пов'язаних з передачею власності іншим особам.

Важливим пунктом роботи з «Кредит112» є сервіс.

 • Заявку можна оформити віддалено, по телефону або в онлайн режимі, тут же можна отримати всі консультації з питань кредитування;
 • Безкоштовна оцінка заставного об'єкта, а також допомога юриста в зборі документів і виборі програми кредитування;
 • Швидка видача всієї суми готівкою, відразу після підписання договору.

Крім того, існують спеціальні пропозиції постійним та новим клієнтам, інформацію про які можна знайти на сайті компанії.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112

Де можна отримати кредит під заставу житла із заборгованостями перед іншим банком?

З найбільшою ймовірністю інший банк не видасть кредит боржникові. Позики без урахування кредитної історії видають приватні кредитори, в тому числі компанія «Кредит112».

Наскільки безпечно брати кредит в приватній компанії?

Фінансові компанії, як правило, не є посередниками, а надають кредити на основі своїх фінансових активів. Працювати з приватним кредитором безпечно, оскільки це така ж юридична особа, з таким же рівнем відповідальності, як і банк.

Який необхідний пакет документів на кредит під заставу житла?

Кредит під заставу житлового майна в компанії «Кредит112» видається на підставі документів, що підтверджують право власності, паспорта та ІПН власника і заяви.

Як здійснюється оцінка житлового фонду для кредитування?

Компанія «Кредит112» надає безкоштовну оцінку заставного житла з виїздом оцінювача на місце, а також юридичні консультації по правовстановлюючим документам.

Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук