ru ua

Кредит під заставу житла у Києво-Святошинському районі: як і де скористатись вигідною позикою?

Credit 112
Умови кредитування
 • Сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту від 1,5% до 2% на місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
 • Заставою може виступити будь-яка нерухомість
 • Вік позичальника від 18 до 100 років
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії
Умови кредитування
Необхідні документи
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас
Короткий посібник як не стати жертвою кредитних шахраїв
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 18% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики +2500 грн.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 24 200 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 124 200 грн.

Сума переплати може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Зображення: Кредит під заставу житла у Києво-Святошинському районі: як і де скористатись вигідною позикою?

вигідна позика під заставу нерухомості у Києво-Святошинському районі

Багато киян звикли користуватися послугами кредиторів, отримуючи позики на подорожі, лікування або великі покупки. Мешканці Києво-Святошинського району – не виняток. Для багатьох із них кредит – чи не єдиний вірний спосіб вирішити фінансові проблеми. Але, як показує практика, далеко не всі можуть отримати вигідну позику, а ті, хто стає власником кредиту, втрачають фінанси через високі ставки по кредиту. Чому так відбувається – давайте розбиратись разом.

Яких кредиторів краще уникати?

Під час думок про кредит під заставу нерухомості ми передбачаємо вигоду, яку може принести цей фінансовий інструмент. Яким же великим стає розчарування людини, якщо замість обіцяних у рекламі вигідних умов вона отримує зовсім не те, чого хотіла. Як не повторити долю інших людей та зберегти свої гроші? Достатньо уникати:

 1. популярних українських банків, що пропонують м'яко кажучи невигідний кредит під заставу квартири в Києві – багато українських банків вимагають оплати послуг оцінювачів, страховиків та інших фахівців. Крім того, у деяких установах доводиться платити за відкриття та обслуговування рахунку, через що клієнт знову втрачає. Вагомим є і той факт, що банки вимагають від клієнтів бездоганної кредитної історії та довідки про доходи, що робить кредит під заставу недоступним для багатьох мешканців Києво-Святошинського району;
 2. ломбардів – ці кредитори хоч і видають позики майже всім, але роблять вони це під досить великий відсоток. До того ж кредит під заставу в ломбардах можна оформити тільки на високоліквідне майно;
 3. деяких приватних осіб – тут важливо звернути увагу на термін «деякі», оскільки не всі приватні кредитори мають погану репутацію. Проте ризик помилитися існує. У таких випадках кредит під заставу квартири в Києві може виявитися невигідним через великі відсотки та короткі терміни погашення.

Куди ж звернутися за кредитом під заставу, якщо жоден із перелічених вище варіантів не підходить? Відповідь проста - в компанію Кредит112.

Чим вигідна позика під заставу нерухомості в Кредит112?

Якщо Вам необхідний дійсно вигідний кредит під заставу майна і Ви не бажаєте повторювати помилок інших киян, зверніться до компанії Кредит112. Ми надамо вигідну позику під квартиру, яка допоможе вирішити будь-які Ваші фінансові питання.

За 16 років роботи на ринку України компанія Кредит112 досягла чималих успіхів і здобула довіру тисяч громадян. У чому секрет? Ми лояльні до наших позичальників і робимо все, щоби кредит під заставу в Україні був максимально зручним.

Кредит112 оформлює позики на вигідних умовах:

 • мінімальна ставка по ринку — від 1,5% на місяць;
 • термін повернення кредиту під заставу нерухомості – до 10 років;
 • максимально можлива сума – до 30 000 000 грн;
 • видача всієї суми позики – лише за 1–2 години.

 

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
 

Більше того, ми робимо кредит під заставу майна у Києві доступним для кожного. На відміну від інших кредиторів, Кредит112 видає позики людям із раніше зіпсованою кредитною історією. Навіть якщо у Вас є прострочення за попередніми платежами, Ви отримаєте необхідну суму у найкоротший термін.

Стати нашим клієнтом може кожна людина, навіть люди, що працевлаштовані неофіційно. Щоб оформити кредит під нерухомість, Вам не знадобиться довідка про доходи. Це робить оформлення позик у Кредит112 не лише вигідним, а й дуже комфортним.

Чи можна сплатити кредит під заставу нерухомості достроково?

Ви завжди можете повернути заставу раніше зазначеного терміну. При цьому будь-які штрафи та інші санкції на Вас не накладаються.

Яка нерухомість може стати об'єктом застави?

Ми видаємо позику під заставу квартири, будинку, земельної ділянки, комерційної нерухомості, офісів, складів. Об'єктом забезпечення кредиту також може стати автомобіль.

Які документи потрібні для оформлення кредиту у Києві?

Для укладення договору від Вас знадобиться лише паспорт, ІПН та свідоцтво, що підтверджує Ваше право власності на майно.

На яку суму можна розраховувати під час оформлення кредиту під заставу квартири?

Розмір позики залежить від ринкової вартості нерухомості. Компанія Кредит112 гарантує видачу до 80% ціни на житло.

Залишити відгук