ru ua

Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Зображення: Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Терміново потрібен кредит з поганою кредитною історією? Ви вже обійшли всі банки Києва, витратили купу часу, і не знаєте, що робити далі? Зверніться в компанію «Кредит 112». У Вас з'явиться можливість отримати готівкою займ з поганою кредитною історією під невисокий відсоток, на тривалий період (від 3 місяців до 10 років) і при цьому в досить великій сумі (від 30 тис. до 30 млн. грн.).

Документи, необхідні, щоб отримати кредит з поганою кредитною історією

Ви можете отримати кредит навіть з поганою кредитною історією протягом 2-х днів. У нашій компанії не практикують тривалі перевірки позичальників. Вам достатньо буде принести тільки такі документи:

  • Паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу;
  • Ідентифікаційний код (ІПН);
  • Документи на нерухомість або автомобіль.

Для отримання кредиту не потрібна довідка про несудимість.

Чому складно отримати кредит з поганою кредитною історією?

Причин того, що у позичальника погана кредитна історія, може бути багато. Не завжди вони пов'язані з тим, що це дійсно злісний неплатник. Значно частіше обставини складаються несприятливо, і погасити позику вчасно стає складно.

Особливо часті стали такі ситуації після введення карантину навесні 2020 року, коли всьому бізнесу довелося зупинити свою діяльність майже на 2 місяці. В результаті власники невеликих компаній зазнали значних збитків, часто не могли своєчасно оплачувати взяті раніше позики. Не менше постраждали і наймані працівники, адже вони втратили основний дохід. Наступні карантинні заходи також негативно позначилися на платоспроможності як власників бізнесу, так і пересічних громадян України.

Однак навіть якщо позичальник у минулому прострочив платежі, ставши неблагонадійним, а зараз йому потрібен терміново кредит з поганою кредитною історією, то не варто впадати у відчай, адже є відмінний варіант отримати гроші у найкоротші терміни, навіть якщо банк відмовляє у фінансовій допомозі.

Як отримати позику з поганою кредитною історією

Додаткові гроші зазвичай потрібні в найкоротші терміни, тому рішення про надання кредитних коштів наша компанія приймає за лічені хвилини. Ми надаємо позику з поганою кредитною історією особам від 18 років в Києві і області, Харкові, Вінниці, Житомирі, Львові, Одесі, Дніпрі. При цьому немає необхідності збирати безліч документів, не потрібна довідка про доходи, надати яку можуть тільки при офіційному працевлаштуванні.

Ми спеціалізуємося на видачі кредитів під заставу. Заставою може виступати будь-яка нерухомість в Києві та Київській області або інших крупних містах України (наприклад Харків, Дніпро, Львів, Хмельницький, Вінниця, Житомир та Рівне). Можлива видача коштів під заставу автомобіля. Регіон реєстрації авто не має значення. Також, якщо у клієнта є вільне житло, яке можна реалізувати, але часу на пошук покупця немає, а оплачувати додаткові послуги ріелтора не хочеться, ми готові здійснити терміновий викуп нерухомості. Викуповується житло в Києві та Київській області протягом 1-2 робочих днів. Можна отримати на руки до 90% оціночної вартості майна. При цьому оцінку квартири або будинку, а також всі витрати по їх переоформленню бере на себе наша компанія.

Навіть якщо потрібно отримати позику з поганою кредитною історією, є можливість отримати до 80% від ринкової вартості заставного майна. При цьому всі витрати по оцінці житла або автомобіля, а також нотаріальне оформлення угоди ми беремо на себе.

Допоможемо взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні

«Допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією» - саме так в інтернеті пишуть посередники в отриманні кредиту. Але Вам пощастило. Компанія «Кредит 112» не посередник. Ми видаємо позичальникам власні кошти.

Навіщо Вам переплачувати за послуги людини, яка все одно приведе Вас до нашої компанії? Коли Ви бачите оголошення «Допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією», то не витрачайте часу на цей сайт. В «Кредит 112» видають кошти без перевірки кредитної історії. Погана кредитна історія не впливає на розмір відсоткової ставки в нашій компанії.

Посередники в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Ви хочете довіритися посереднику? А Ви впевнені, що незнайома людина знайде для Вас найкращі умови кредиту? Як правило, люди з поганою кредитною історією можуть отримати кредит, але відсоткова ставка за таким кредитом значно вище за ринкову.

У посередників є свої люди в банку або у приватного кредитора, і вони схвалюють кредити неблагонадійним позичальникам. Виплати за кредитом будуть включати:

  • Тіло кредиту;
  • Відсоткову ставку по кредиту (яка буде вище за ринкову);
  • Комісію банка;
  • Більшість банків ще включають додатковий щомісячний платіж на залишок, який може бути до 1,5% в місяць;
  • + Комісія посередника.

 

Чому працювати з нами вигідно і безпечно?

> 15 річний досвід роботи

> 3000 проведених угод

> 700 млн. грн. загальна сума угод

Рішення за 10 хвилин

Без бюрократії

Гарантовано кращі умови

Компетентність і професіоналізм своєї справи

Чесність і Відкритість

Безпека і конфіденційність

Офіційна і прозора діяльність

Перед тим, як взяти кредит з поганою кредитною історією за допомогою посередника, затягуючи себе в додаткові переплати і платежі, зателефонуйте консультанту нашої компанії. Наші умови значно зменшать Ваші витрати. У більшості випадків клієнт отримує позитивну відповідь на запит. Зв'язатися з нами легко: потрібно або зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнити форму на сторінці, і наш консультант зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією без переплат?

Взяти кредит з поганою кредитною історією без значних переплат в Києві та Київській області можна в компанії «Кредит 112».

Чому вигідно брати кредит в нашій компанії? Тому що ми не нараховуємо комісії за послуги компанії. Тому що, співпрацюючи з нами, Ви сплачуєте:

  • Тіло кредиту;
  • Відсоткову ставку по кредиту.

Більше ніяких додаткових виплат. Ми працюємо без фіктивних акцій і комісій. Окрім того, позичальник сам планує, як йому повертати кредит. Ви можете щомісяця вносити лише нараховані відсотки, а тіло кредиту повернути в кінці періода кредитування. Дострокове повернення кредитних коштів без штрафів і комісій.

Умови кредиту з поганою кредитною історією

Коли терміново потрібен кредит з поганою кредитною історією, зверніться до нас, і Ви отримаєте відповідь за запитом протягом 2 годин. Оформлення документів триває 2 дні. Ми кредитуємо під заставу житлової та комерційної нерухомості, а також автомобіля.

Об'єктом кредиту може виступати квартира, будинок, склад, офіс, земельна ділянка та ін. Реальна відсоткова ставка при кредитуванні під заставу нерухомості від 1,5% на місяць. Розмір відсотків не залежить від кредитної історії. Відсотки нараховуються в залежності від терміну кредитування, а також від якості об’єкта застави.

По кредитах під заставу авто відсоткова ставка нараховується від 3,5% в місяць, якщо авто залишається у нас на стоянці. Ви можете залишити автомобіль у себе і продовжити його експлуатувати, але відсоток в такому випадку складе від 4,5% на місяць.

Кредит можна отримати на період до 10 років. Наша компанія видає до 80% від суми застави.

Якщо у Вас ще залишилися питання з приводу отримання кредиту з поганою кредитною історією, зателефонуйте нашим менеджерам, і вони дадуть відповідь на всі питання.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Поширені запитання

✅ У мене погана кредитна історія, банк не видає кредит. Чи можу я розраховувати на отримання позики у Вас?

Ми не банк, і працюємо зі складними кредитними історіями, видаючи в більшості випадків позики під 1,5%. Передзвоніть на нашу гарячу лінію або залиште в спеціальній формі свої контактні дані, і наш консультант роз'яснить Вам всі нюанси.

✅ Якщо виникнуть непередбачені обставини, і я не зможу заплатити платіж вчасно?

Компанія лояльно ставиться до кожного клієнта. Краще про форс-мажор попередити нас заздалегідь, тоді вирішити питання буде значно простіше. Наприклад, можуть надаватися кредитні канікули або можуть бути перенесені терміни по виплатах. Все вирішується в індивідуальному порядку.

✅ Якщо я прострочив платіж з вагомої причини, чи заберуть у мене заставну квартиру?

На крайні міри компанія йде тільки в разі злісної несплати кредиту протягом тривалого часу. У всіх інших випадках ми намагаємося знайти компроміс з клієнтом.

✅ У мене є квартира, яку б я хотіла терміново продати, проте співвласник житла перебуває за кордоном і через карантин не може сюди приїхати. Чи можливий викуп такого житла Вашою компанією?

Так, ми беремося за викуп проблемної нерухомості. З деталями ознайомить спеціаліст компанії. Звертайтеся!

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
4.6
оцінок: 7
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук