ru ua

Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Зображення: Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Терміново потрібен кредит з поганою кредитною історією? Ви вже обійшли всі банки Києва, витратили купу часу, і не знаєте, що робити далі? Зверніться в компанію «Кредит 112».

Ви можете отримати кредит навіть з поганою кредитною історією протягом 2-х днів. У нашій компанії не практикують тривалі перевірки позичальників. Вам достатньо буде принести тільки такі документи:

  • Паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу;
  • Ідентифікаційний код (ІПН);
  • Документи на нерухомість або автомобіль.

Для отримання кредиту не потрібна довідка про несудимість.

Ми спеціалізуємося на видачі кредитів під заставу. Заставою може виступати будь-яка нерухомість в Києві та Київській області або інших крупних містах України (наприклад Харків, Дніпро, Львів, Хмельницький, Вінниця, Житомир та Рівне). Можлива видача коштів під заставу автомобіля. Регіон реєстрації авто не має значення.

Чи варто звертатись до посередників?

«Допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією» - саме так в інтернеті пишуть посередники в отриманні кредиту. Але Вам пощастило. Компанія «Кредит 112» не посередник. Ми видаємо позичальникам власні кошти.

Навіщо Вам переплачувати за послуги людини, яка все одно приведе Вас до нашої компанії? Коли Ви бачите оголошення «Допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією», то не витрачайте часу на цей сайт. В «Кредит 112» видають кошти без перевірки кредитної історії. Погана кредитна історія не впливає на розмір відсоткової ставки в нашій компанії.

Посередники в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Ви хочете довіритися посереднику? А Ви впевнені, що незнайома людина знайде для Вас найкращі умови кредиту? Як правило, люди з поганою кредитною історією можуть отримати кредит, але відсоткова ставка за таким кредитом значно вище за ринкову.

У посередників є свої люди в банку або у приватного кредитора, і вони схвалюють кредити неблагонадійним позичальникам. Виплати за кредитом будуть включати:

  • Тіло кредиту;
  • Відсоткову ставку по кредиту (яка буде вище за ринкову);
  • Комісію банка;
  • Більшість банків ще включають додатковий щомісячний платіж на залишок, який може бути до 1,5% в місяць;
  • + Комісія посередника.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією без переплат?

Взяти кредит з поганою кредитною історією без значних переплат в Києві та Київській області можна в компанії «Кредит 112».

Чому вигідно брати кредит в нашій компанії? Тому що ми не нараховуємо комісії за послуги компанії. Наші позичальники виплачують тільки:

  • Тіло кредиту;
  • Відсоткову ставку по кредиту.

Більше ніяких додаткових виплат. Ми працюємо без фіктивних акцій і комісій. Окрім того, позичальник сам планує, як йому повертати кредит. Ви можете щомісяця вносити лише нараховані відсотки, а тіло кредиту повернути в кінці періода кредитування. Дострокове повернення кредитних коштів без штрафів і комісій.

Умови кредиту з поганою кредитною історією

Коли терміново потрібен кредит з поганою кредитною історією, зверніться до нас, і Ви отримаєте гроші за 2 години. Оформлення документів триває 2 дні. Ми кредитуємо під заставу житлової та комерційної нерухомості, а також автомобіля.

Об'єктом кредиту може виступати квартира, будинок, склад, офіс, земельна ділянка та ін. Реальна відсоткова ставка при кредитуванні під заставу нерухомості від 1,5% на місяць. Розмір відсотків не залежить від кредитної історії. Відсотки нараховуються в залежності від терміну кредитування, а також від якості об’єкта застави.

По кредитах під заставу авто відсоткова ставка нараховується від 3,5% в місяць, якщо авто залишається у нас на стоянці. Ви можете залишити авто у себе і продовжити його експлуатувати, але відсоток в такому випадку складе від 4,5% на місяць.

Кредит можна отримати на період до 10 років. Наша компанія видає до 80% від суми застави.

Якщо у Вас ще залишилися питання з приводу отримання кредиту з поганою кредитною історією, зателефонуйте нашим менеджерам, і вони дадуть відповідь на всі питання.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
4.6
оцінок: 7
Залишити відгук