ru ua

Кредит терміново

Зображення: Кредит терміново

Кредит терміново в Києві отримати не так просто. Більшість кредитних організацій перевіряють документи можливого кредитора тривалий час. Вам можуть видати кредит без детальної перевірки, але відсоткова ставка за таким кредитом значно вище середньої по ринку.

Перш ніж звернутися за кредитом, Вам потрібно зрозуміти, яка сума Вам необхідна для реалізації Ваших цілей. Суму до 10 тисяч гривень можна отримати без застави навіть людям з поганою кредитною історією. Організації, які видають кредити без застави, можна легко знайти в інтернеті. Але перш ніж звернутися до них за кредитом, важливо знати, що відсоткова ставка за такими кредитами висока, і становить в середньому 1,5-2% в день. Кредит без застави онлайн терміново можна отримати через 15 хвилин після подачі заявки.

Гроші сумою до 50 тисяч гривень теж можна отримати без застави. Але банки, перед тим, як видати таку суму, ретельно перевіряють всі документи кредитора. Ставки за беззаставними кредитами завжди вище, ніж по кредитах, які видають під заставу цінностей.

условия кредита под залог недвижимости

Терміновий кредит в Києві

Терміновий кредит в Києві під низький відсоток можна отримати під заставу нерухомості. Кредитування під заставу нерухомого майна - це найвигідніший вид кредитування в Україні. Такий кредит терміново отримати можна в компанії «Кредит 112».

«Кредит 112» видає кредити під заставу житлової (квартири, будинки, земельні ділянки), а також нежитлової (офіси, склади і ін.) нерухомості. Наша компанія пропонує вигідні умови отримання кредиту під заставу нерухомості:

  • Відсоткова ставка по кредиту починається з 1,5% в місяць;
  • Кредит можна отримати строком до 10 років;
  • Сума кредиту до 30 млн. грн.;
  • Кредити видаються без прив'язки до USD;
  • Ви отримаєте до 80% ринкової вартості застави.

Терміново отримати кредит

Терміново отримати кредит в компанії «Кредит 112» може будь-який громадянин України з поганою кредитною історією. Для отримання кредиту не потрібна довідка з місця роботи.

Ви отримаєте гроші через 2 години після подачі заявки на кредит під заставу нерухомості. Рішення по заявці Ви будете знати вже через 30 хвилин. При терміновому кредиті оформлення всіх документів займає, в середньому, 2 дні. Компанія «Кредит 112» допоможе оформити всі документи.

Терміновий кредит під заставу авто

Терміновий кредит під заставу авто отримати також просто, як і під заставу нерухомості. Авто може залишатися у Вас, і Ви продовжите його експлуатувати. Умови термінового кредиту під заставу авто дуже прості:

  • Відсоткова ставка по кредиту від 3,5% в місяць;
  • Сума кредиту до 2 млн. грн.;
  • Термін кредитування до 5 років;
  • Рішення приймається за 10 хвилин.

Якщо автомобіль залишиться на нашій стоянці, то відсоткова ставка по кредиту буде нижче. Регіон реєстрації авто не має значення. Вам не буде потрібно підтверджувати наявність офіційних доходів. У Вас є можливість отримати до 80% від вартості авто.

У разі, якщо у Вас ще залишилися питання щодо отримання термінового кредиту під заставу нерухомості, зверніться до менеджерів компанії «Кредит 112» і вони Вам дадуть детальну відповідь на всі питання, що виникли.

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук