ru ua

Кредит під час карантину

Зображення: Кредит під час карантину

Виникнення екстрених ситуацій, пов'язаних з нестачею фінансів в період пандемії в Україні - це очікувана ситуація. Через низький рівень доходу населення, а також у зв'язку із закриттям багатьох підприємств через карантинних обмежень, українцям стало складно оплачувати повсякденні витрати. До того ж, за 2020-2021 рік збільшилися витрати на здоров'я населення, зросли ціни на всі групи товарів та послуг. Тож не дивно, що при таких обставинах в Україні попит на кредити під час карантину, починаючи з 2020 року, значно виріс.

Банківські кредити в карантин

До введення карантинних обмежень позики надавали:

 • банки;
 • небанківські організації (мікрокредити, ломбарди, страхові та компанії, що видають позики під заставу).

Пандемія кардинально змінила життя кожної людини і всіх видів бізнесу не тільки в Києві і Київській області, а й на території всієї країни. Торкнулася вона і сфери кредитування.

 • Без довідки про доходи

  Без довідки про доходи

  Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

 • Час оформлення

  Час оформлення

  Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

 • Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

 • Чесний кредит

  Чесний кредит

  Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

 • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
 • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
 • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
 • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
 • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

Оплата кредитів під час карантину

У 2020 - 2021 роках для кредиторів і позичальників стала все більш важлива виплата кредиту під час карантину. Багато жителів країни втратили роботу, зарплату, бізнес, через що платоспроможність населення знизилася. Багато банківських структур припинили видавати позики, боячись, що через зменшення доходу оплата кредитів під час карантину призупиниться.

Ведення спеціальних законодавчих актів зобов'язало банківський сектор надавати позичальникам, які постраждали від форс-мажору, кредитні канікули, проводити реструктуризацію боргу. Одночасно з цим, посилилися умови, за якими надавалися кредити під час карантину, збільшилася кількість відмов за позиками.

Навіть споживчі кредити на час карантину стали видаватися рідше і на більш жорстких умовах. Значно зменшилися ліміти по позиках, переглядалися процентні ставки. Кредитні лінії закривалися, якщо позичальник не успішно пройшов фінансовий моніторинг. Таким чином, банківські кредити на карантині стали ще менш доступними, ніж раніше.

Мікрокредити в період локдауна

Вельми популярним до 2020 року було мікрокредитування. Можливість отримати гроші "до зарплати" приваблювала багатьох. Зручність полягала в тому, що при оформленні маленької позики можна було уникнути збору всіляких довідок і документів, так необхідних для отримання банківської позики.

Одночасно з легкими умовами отримання грошей, були й важливі негативні моменти в мікрокредитування:

 • ставка по такій позиці - близько 300% на рік;
 • видається на короткий період в маленькій сумі;
 • сума, яка видається, не суттєво залежала від доходу і кредитної історії позичальника;
 • часто для отримання потрібно знайти поручителів (якщо звернутися в банк).

Тож не дивно, що такі маленькі кредити продовжують користуватися популярністю в карантин. Але з урахуванням того, що за взятими раніше мікропозиками підняли відсотки, багато хто зрозумів, що оплата кредитів за завищеними ставками під час карантину може призвести до втрати значної кількості сімейного бюджету, особливо якщо такі мікропозики взяті відразу в декількох організаціях. Напрошується питання, де можна здійснити перекредитування мікропозик, щоб виплачувати гроші на більш вигідних умовах. Все частіше українці намагаються взяти кредит під час карантину у заставних кредиторів.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Заставні кредити в період карантину

Популярність заставного кредитування в Києві та в цілому по Україні за 2020-2021 роки збільшилася в кілька разів. Це обумовлено тим, що заставні компанії:

 • продовжували видавати кредити під час карантину на попередніх умовах;
 • не піднімали процентні ставки по взятих раніше позиками, оскільки вартість майна в Києві та Київській області особливо не змінилася;
 • якщо через виникнення форс-мажору оплата кредитів під час карантину була скрутна, проводили реструктуризацію боргу;
 • при необхідності надавали позичальникам кредитні канікули.

Таким чином, вибравши доступну заставну позику, можна було користуватися грошима довгий час, виплачуючи цілком доступні платежі. Наприклад, в компанії "Кредит 112" позики під заставу нерухомості видаються навіть під 18% річних без додаткових комісій. Кредити на карантині, як і в звичайний час, видавалися на період до 10-ти років. При цьому виплатити його можна без штрафів і пені раніше, при виникненні такої можливості.

На вигідних умовах взяти кредит під час карантину в нашій компанії просто. Для цього потрібно зв'язатися по одному з номерів телефонів, зазначених на сайті, з менеджером. Можна також оформити зворотний дзвінок від консультанта. Під час телефонної розмови у Вас уточнять всі нюанси і дадуть відповідь за 10 хвилин, чи видадуть Вам гроші під заставу майна.

Компанія працює не тільки на території Києва та Київської області. До неї можуть звернутися жителі Чернівців, Житомира, Івано-Франківська, Харкова, Рівного, Хмельницького, Дніпра, Одеси, Львова, Вінниці, Ужгорода.

Рішення фінансового питання навіть в період пандемії може бути простим. Досить звернутися в перевірену багаторічним досвідом компанію "Кредит 112".

Поширені запитання

Який пакет документів потрібно зібрати, щоб оформити кредит в карантин у Вашій компанії?

Для того, щоб взяти позику, Вам знадобляться:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • документи, що підтверджують право власності на нерухомість або автомобіль.

На який мінімальний термін я можу взяти позику?

В "Кредит 112" Ви можете оформити позику на період від 3 місяців до 10 років. При цьому ставка по кредиту не змінюється протягом усього терміну кредитування, а виплатити її Ви можете раніше встановленого терміну.

Яке майно може бути закладено для отримання кредиту?

Для застави може підійти автомобіль або будь-яка нерухомість. Ми кредитуємо під заставу квартир, будинків, земельних ділянок, нежитлових приміщень.

Якщо у мене за взятими раніше позикаами було кілька прострочень платежів, через що зіпсована кредитна історія, чи зможу я взяти кредит у Вашій компанії?

Ви можете звернутися до нас і ми розглянемо докладніше Ваш випадок. Ми видаємо кредити для погашення інших кредитів на вигідних умовах. Ми не перевіряємо кредитну історію позичальників.

Credit 112
5
оцінок: 3
Залишити відгук