ru ua

Кредит під час війни. Що може бути заставою?

Зображення: Кредит під час війни. Що може бути заставою?

Кредит під час війни. Що може бути заставою?

З 24 лютого 2022 року ситуація на ринку кредитування в Україні кардинально змінилася. Кінець зими – початок весни характеризувалися крайньою нестабільністю банківської системи, зникненням великої кількості кредитних пропозицій, посиленням вимог кредиторів до клієнта, підвищенням процентних ставок та іншими проблемами. З кожним наступним місяцем ситуація стає більш «м'якою», але через серйозні економічні втрати і ризики, що зберігаються, кредитори, переважно, не поспішають відновлювати довоєнні умови позики коштів.

Фінансова компанія «Кредит 112» на сьогоднішній день пропонує найбільш вигідний і простий спосіб отримання кредиту в багатьох регіонах України. Незалежно від воєнного стану, економічної обстановки та інших факторів, ми продовжуємо сприяти фінансовій стабільності бізнесу та фізичних осіб, видаючи позики під заставу нерухомості з мінімальними вимогами до позичальника!

Кредит під час війни - реалії

Під час війни кредит взяти складніше, особливо у банку. Більшість банківського сектора просто відрізала своїх клієнтів від можливості використовувати кредитні ліміти на картах, не кажучи вже про позику на велику суму. Альтернатива – приватна фінансова організація, де всі процеси співробітництва йдуть швидше, без використання ботів, через живе спілкування.

Кредит під заставу нерухомості під час війни

Кредит під заставу нерухомості – це «золотий стандарт» кредитування у більшості розвинених країн світу. В Україні цей формат позики також дуже популярний, оскільки має явні переваги перед споживчим кредитом у банку.

Чому це так?

 • Набагато менше «паперового» навантаження на клієнта;
 • Процентна ставка нижча за ринкову (у банках), до того ж, вона фіксована;
 • Процес оформлення завжди швидший і простіший.
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Враховуючи досить високі ризики неплатоспроможності населення під час війни, банківські установи завищують відсоткові ставки, а також додають різноманітні додаткові платежі (у т.ч. приховані) у договорах, щоб знизити можливість несплати заборгованості.

Сьогодні багато хто виявився справді у важкій фінансовій ситуації, розуміючи всю серйозність обставин, компанія «Кредит 112» продовжує надавати послуги у сфері заставного кредитування, не створюючи «варварських» умов для позичальника, ми працюємо насамперед заради матеріальної стабільності українців!

Чому варто звернутися до «Кредит 112»?

Вже понад 18 років фінансова компанія «Кредит 112» пропонує чесні та вигідні умови співпраці своїм клієнтам. Незважаючи на всю серйозність нинішніх обставин в Україні, наша команда продовжує працювати та адаптувати кредитні пропозиції, виходячи з бажань та можливостей позичальника.

Що може бути заставою?

 • Квартира;
 • Приватний будинок;
 • Земельна ділянка;
 • Комерційні приміщення;
 • Недобудови;
 • Автомобілі.

Незважаючи на реальні ризики у сфері нерухомості, щодня співробітники «Кредит 112» видають кредити на десятки тисяч доларів, у тому числі юридичним особам, що дозволяє підприємствам в Україні розвиватися і не зупиняти свою діяльність.

Чому сьогодні обирають нас?

 1. Великий досвід роботи у сфері заставних кредитів;
 2. Адекватні вимоги до позичальника та документів з урахуванням військового стану;
 3. 100% гарантія чесності правочину;
 4. Можливість оформлення позики лише за один день;
 5. Лояльність до форс-мажорів (можливість відтермінування платежу);
 6. Гнучкий графік погашення заборгованості.

Щоб дізнатися про можливість отримання кредиту під час війни у ​​Вашому випадку, звертайтесь до спеціаліста «Кредит 112» у telegram-чат або залишайте заявку на сайті, і ми зв'яжемося з Вами у найкоротший термін!

Credit 112

Які банки дають кредит під час воєнного стану?

У воєнний період кредитують практично всі банки, АЛЕ!, на даний момент кількість кредитних пропозицій у банках обмежена, знижено кредитні ліміти на картах, а умови позик далеко не завжди відповідають запиту позичальника.

Яка відсоткова ставка за кредитом під час війни?

Кредитори, розуміючи складність економічної ситуації у країні, не піднімають відсоткові ставки за кредитами. Ви можете отримати кредит під час війни під 1,5% на місяць.

Який найвигідніший кредит під час війни?

Кредит під заставу нерухомості під час війни – найрозумніший варіант кредитування. Цей формат співробітництва забезпечує безпеку угоди обом сторонам, при цьому кредитне навантаження позичальника знижується в рази.

У яких містах можна оформити кредит під час війни у ​​«Кредит 112»?

Кредит у війну під заставу від компанії «Кредит 112» Ви можете оформити у Києві, Львові, Чернівцях, Тернополі та деяких інших містах. Детальну інформацію уточнюйте у фахівця за телефоном або в популярних месенджерах.

Чи залишаєте Ви можливість користуватися заставною нерухомістю?

"Кредит 112" ніяк не обмежує клієнта в юридичному та фізичному плані. Використовувати заставну нерухомість можна для будь-яких цілей (проживання, орендодавство, бізнес тощо).

5
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук