ru ua

Кредитна лінія

Зображення: Кредитна лінія

Станом на 2019 рік, кожен хоча б раз у житті брав кредит. Ця фінансова послуга вже давно стала можливістю швидко заповнити нестачу грошових коштів. Комусь достатньо одного короткострокового кредиту, який покриє витрати в критичній ситуації і дозволить рухатися далі. Але іноді, особливо юридичним особам, може знадобитися кілька кредитів за певний проміжок часу. Щоб не збирати кожен раз пакет документів для звернення до кредитора, відкривається кредитна лінія.

Кредитна лінія - це зобов'язання кредитора видавати кошти на вимогу позичальника в межах встановленого ліміту, зафіксованого в договорі. Позичальник може скористатись позиковими коштами при першій необхідності, просто надіславши запит кредитору.

Переваги кредитної лінії

Кредит, на відміну від кредитної лінії, видається одноразово. Позичальник отримує всю суму, на яку нараховуються відсотки. При оформленні кредитної лінії позичальник використовує стільки, скільки йому потрібно, і відсотки платить з меншої суми позики.

Звідси випливають такі переваги:

1. Економічність. Відсотки сплачуються тільки за використану суму.

2. Швидкість отримання додаткових коштів. Не потрібно щоразу збирати документи для отримання додаткової суми. Скорочується кількість необхідних документів, час і витрати на їх оформлення.

3. Не потрібно надавати звіт про витрачені кошти. Кредитну лінію можна відкривати під певні цілі, але це не є обов'язковою умовою.

4. Можливість швидко збільшити оборотні кошти. Підприємство має можливість швидко покрити витрати, які не були передбачені, і обійтися без штрафних санкцій.

Де в Києві відкрити кредитну лінію?

Відкрити кредитну лінію в Києві можна як у банку, так і в небанківській кредитній організації. Фінансова компанія «Кредит 112» займається кредитуванням під заставу нерухомості. У нашій компанії юридичні особи можуть отримати кошти під заставу майна на тривалий термін.

За умовами нашої компанії сума позики не повинна перевищувати 80% від вартості нерухомості або авто. Позичальник може отримати в борг всю суму відразу, або забрати її частину, а залишком скористатись при необхідності.

З «Кредит 112» вигідно співпрацювати, так як ми встановлюємо низькі відсоткові ставки. Так, позичальники компанії щомісяця виплачують від 1,5% від суми боргу. Всі позики видаються без прив'язки до курсу валют. Гроші можна отримати готівкою після підписання договору.

Ми оформляємо договір швидко і з мінімальним пакетом документів. Мета використання позикових коштів не важлива. Рішення за заявкою на надання кредитної лінії займає всього 15 хвилин. Вам відразу буде відомий результат, без багаторазового відвідування офісу. Співробітники компанії оформляють документацію за 2 дні.

Чому співпрацювати з нами вигідніше, ніж з банком?

Ми, як приватна особа, можемо запропонувати більш вигідні умови, ніж співробітники банку:

1. При оформленні кредитної лінії в банку стягується комісія за кожну проведену операцію. Ми не беремо комісії за свої послуги.

2. У банку за кредитними лініями нараховують більш високі відсотки.

3. Банк може в односторонньому порядку зменшити ліміт або розірвати угоду за фінансової нестабільності компанії.

4. Банк може зажадати компенсації за невикористання кредитної лінії, якщо кошти були виділені на рахунок компанії, але не використовувалися тривалий час.

Credit 112
5
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук