ru ua

Кредитний калькулятор онлайн

Зображення: Кредитний калькулятор онлайн

Кожна людина, яка вирішила взяти кредит проводить моніторинг, з метою дізнатися, де ж  їй буде вигідніше отримати необхідну суму грошей. Багато людей вирішують спочатку звернутися в банк, але через якийсь час розуміють, що співпрацювати з приватними особами приємніше, та й значно вигідніше. Кредитний калькулятор онлайн надає можливість приблизно розрахувати розмір щомісячних платежів і врахувати переплату ще до того, як Ви потрапите в офіс компанії.

Як правило, в якості вихідних даних для калькулятора кредиту на житло використовується тільки сума кредиту. Такий калькулятор зв'яже суму кредиту і термін виплати боргу, а в результаті надасть інформацію про щомісячні платежі і розмірі переплати. Важливо знати, чим менший термін виплати, тим більше розмір щомісячного платежу, АЛЕ тим менше сума переплати. І, відповідно, навпаки, при збільшенні терміну виплати боргу, щомісячний платіж стає більш доступним, але збільшується розмір переплати.

Калькулятор кредиту

Кредитний калькулятор онлайн

Не всі калькулятори побудовані за єдиним принципом роботи. При кредиті на квартиру калькулятор в якості вихідних даних може запитувати розмір щомісячного заробітку потенційного позичальника або дохід його сім'ї. Частина калькуляторів кредиту містять окремі для заповнення поля про суму витрат на утримання сім'ї, на погашення інших кредитів та інші витрати. Але більшість калькуляторів прості у використанні і не запитують великої кількості інформації.

В яких випадках сума щомісячних виплат по кредиту буде нижче, ніж зазвичай:

  • Якщо Ви берете кредит під заставу нерухомості, то відсоток по кредиту складе всього 1,5% на місяць.
  • Якщо Ви берете довгостроковий займ, то сума кредиту ділиться на більшу кількість платежів. У кампанії Кредит 112 дострокове погашення відбувається без штрафів і комісій.
  • Якщо у Вас є поручитель по кредиту.

 

Калькулятор споживчого кредиту

Наші розробники зробили для Вас зручний інструмент для швидких і точних обчислень - калькулятор споживчого кредиту. Споживчий кредит беруть абсолютно всі хоча б раз в житті. Потреби у всіх різні. Хтось бере невеликий споживчий кредит для покупки якісної побутової техніки в магазині, а хтось займає більшу суму для покупки автомобіля, нерухомості або для розвитку бізнесу.

Кампанія Кредит 112 цінує кожного свого клієнта. Для Вашої зручності та отримання коректної інформації за споживчим кредитом ми залишили такі параметри:

  • Валюта кредитування (USD або UAH).
  • Графік погашення (тільки відсоток, рівними частинами або на залишок).
  • Сума займу.
  • Термін кредитування (міс).
  • Тип застави (в залежності від предмета застави вказується вид нерухомого майна).
  • Населений пункт.
  • Номер телефону.

Наша компанія цінує не тільки свій час, але і Ваш. Термін прийняття рішення про видачу грошей становить 30 хвилин. Зв'яжіться з одним з наших фахівців, і ми надамо Вам відповіді на всі питання. Якщо ж в даний час доби наші фахівці не доступні, то пропонуємо Вам скористатися нашим калькулятором споживчого кредиту.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 5
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук