ru ua

Кредитний донор - хто це і як його знайти?

Зображення: Кредитний донор - хто це і як його знайти?

Українці все частіше зустрічають оголошення, в яких окремі люди або цілі організації пропонують свою допомогу в отриманні позик. Найбільшою популярністю вони користуються у жителів з негативною кредитною історією - тих, хто хоче обійти всі види перевірок і гарантовано отримати кошти. У фінансовому світі людей, які готові оформити позику на своє ім'я, називають кредитними донорами. У цій статті розглянемо, які послуги вони пропонують і в чому полягають особливості співпраці з ними.

Особливості співпраці з кредитним донором

Кредитний донор - хто це і як його знайти?

Будь-які проблеми з виплатою позик можуть позначитися на майбутній можливості отримати кредит. Якщо людина декілька разів не встигла сплатити відсотки, банк буде ставитися до нього з обережністю. В такому випадку взяти нову позику йому допоможе кредитний донор - людина з високою заробітною платою, хорошою репутацією і бездоганною кредитною історією.

Пропозиція реальних кредитних донорів зводиться до оформлення позики на своє ім'я. Надаючи подібну послугу, ця людина отримує 10-30% від тіла кредиту у вигляді оплати за надану послугу, а решту грошей віддає позичальнику.

Відносини між донором і позичальником регулює спеціальний договір, в якому вказана загальна сума позики і терміни його погашення. Як правило, отримавши кредит донор пов'язаний зі своїм клієнтом через посередника - людиною або компанією. Він допоможе повернути донору кошти, якщо раптом його клієнт відмовиться сплачувати за оформленим для нього кредиту.

Як знайти чесного кредитного донора?

Якщо людині терміново потрібен донорський кредит, він може пошукати відповідну людину серед своїх близьких або друзів. Це дозволить йому зекономити чималу суму, яку вимагала б за свої послуги стороння людина.

Якщо ж такого в оточенні немає, то його можна пошукати в інтернеті. Знайти кредитного донора в мережі можна в лічені години. Зацікавленій людині достатньо лише підібрати декілька варіантів і вивчити відгуки про кредитного донора.

Краще, якщо людина, що надає подібні послуги, буде знаходитися в регіоні проживання самого позичальника. Це спростить процедуру оформлення договору між ними і дозволить отримати кредит через кредитного донора набагато швидше.

Чи є ризик відмови в позиці кредитному донору?

Банки та інші фінансові установи схвалюють кредити для донорів в 95% всіх випадків. Такі люди завжди готові до оформлення позики, адже це - їхній заробіток. У них на руках є всі необхідні банками документи та довідки.

Навіть якщо кредитні донори отримують відмову в одному з банків, вони завжди можуть звернутися в інші. В іншому випадку посередник може надати іншого донора, який без проблем отримає позику.

Як оформити донорський кредит?

Співпраця з кредитним донором через посередника виглядає наступним чином:

  • Зацікавлений чоловік знаходить відповідну компанію, яка організовує зустріч з самим донором;
  • В ході розмови донор отримує уявлення про людину і вирішує, чи можна йому довіряти;
  • Якщо людина проходить перевірку, він заключає з компанією-посередником договір. У ньому вказана сума кредитних коштів, відсоток, який отримують посередники і реальні кредитні донори, розміри штрафів за невиплату відсоткової ставки та інші деталі;
  • Донор відвідує банк і оформляє позику на своє ім'я. Після цього він і компанія-посередник забирають відсотки за свої послуги;
  • Клієнт отримує суму, що залишилася.

Як тільки кошти будуть перераховані на рахунок позичальника, він зможе розпоряджатися ними на свій розсуд. Головне - вчасно виплачувати кредит.

Кредитні донори або компанія «Кредит 112»

Життя сповнене неприємних сюрпризів і часто, почавши співпрацювати з кредитним донором, позичальники зазнають фізичного та емоційного насильства, з вимогою терміново повернути отримані кошти. Щоб не стати жертвою будь-якої шахрайської схеми, ми рекомендуємо працювати тільки з перевіреними компаніями.

Наприклад, компанія "Кредит 112" офіційно зареєстрований приватний кредитор, який працює на фінансовому ринку України більше 15 років. За цей час наша компанія заслужила репутацію однієї з найбільш надійних кредитних організацій.

Ми готові видавати гроші тим, кому відмовили в наданні коштів в банках України. Співпрацюючи з нами, Вам не знадобляться кредитні донори. Більш того, якщо Ви звернетеся до нас, то зможете заощадити сімейний бюджет, адже ми не беремо комісію за свої послуги.

Після оформлення кредиту в нашій компанії, позичальник виплачує тільки відсотки по позиці. Ніяких додаткових платежів ми не беремо. Дострокове погашення без штрафів і комісій. Відсоткова ставка в нашій компанії від 1,5% на місяць. Вже більше 3-х тисяч українців оцінили переваги роботи з нами. Залишайте заявку на нашому сайті, компанія "Кредит 112" може стати Вашим надійним фінансовим партнером.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 13
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук