ru ua

Хто такі кредитні брокери і чим вони відрізняються від приватних кредиторів?

Зображення: Хто такі кредитні брокери і чим вони відрізняються від приватних кредиторів?

Якщо Ви помилково думаєте, що кредитні брокери - це представники банку, які займаються допомогою у видачі кредиту, повинні Вас розчарувати. Кредитні брокери - це приватні особи, які дійсно допомагають позичальникам знайти оптимальні умови кредиту, але вони не працюють на який-небудь банк. Ці люди працюють виключно на себе, а оплачують їх послуги довірливі позичальники, а вони навіть не завжди в курсі. Давайте детальніше розберемося, як працюють кредитні брокери.

Як працюють кредитні брокери?

Кредитні брокери стверджують, що вони надають цінні послуги, які значно спрощують процедуру отримання кредиту для своїх клієнтів. Як же працюють кредитні брокери:

  • Надають необхідну інформацію про всі кредитні пропозиції на ринку, позбавляючи позичальника від необхідності відвідувати банки особисто.
  • Допомагають заповнити документацію, яка потрібна для отримання кредиту. Знають, що саме має бути зазначено в анкеті, щоб не було тяганини з видачою.
  • Допомагають підібрати оптимального кредитора серед усіх працюючих на ринку України.

Якщо уважно подивитися на перелічені пункти, можна помітити, що все перераховане вище відноситься до розряду інформаційних послуг. Розглядати Вашу заявку безпосередньо буде саме кредитор. І тільки він приймає останнє рішення про можливість видати Вам гроші.

З огляду на, що послуги брокера оплачує безпосередньо позичальник, є як чесні особи, які дійсно хочуть допомогти, так і шахраї.

Як розпізнати шахрая серед брокерів?

Основна мета будь-якого шахрая - нажива. Саме це і видає шахраїв серед інших:

  • Висока комісія. Зазвичай брокери беруть до 5% від вартості кредиту. Якщо Ви потрапите до «чорного брокерам», у Вас попросять винагороду в розмірі понад 10% від суми позики.
  • Застосування незаконних методів для отримання кредиту. Найбільш поширений - підробка фінансових документів (довідки про доходи). Вам можуть запропонувати підробити і інші документи.
  • Пропозиція скористатися послугами «своєї людини» в банку. Ймовірно, Ви віддасте гроші для «винагороди» і більше їх не побачите.
  • У шахраїв відсутня або підроблена реєстраційна документація. Після отримання відмови у всіх кредиторів, претензії Ви нікому надати не зможете.

З огляду на всі перераховані вище ризики, на які йде позичальник заради отримання кредиту, чи варто користуватися послугами кредитних брокерів. Співробітники компанії «Кредит 112» стверджують - однозначно, ні.

Чим відрізняються приватні кредитори?

Приватні кредитори видають в борг власні гроші. Якщо Ви звертаєтеся до приватного кредитору, то гроші отримаєте безпосередньо від нього. Для оформлення кредиту не потрібно звертатися в банк. Кредитний договір буде укладений безпосередньо з кредитором і нотаріально завірений.

У Києві працює безліч приватних кредиторів і серед них теж зустрічаються шахраї, так що до вибору компанії варто ставиться дуже уважно. Звертайте в такі фінансові організації як «Кредит 112». Ми працюємо на ринку кредитування більше 15 років і вже завоювали хорошу репутацію і маємо постійних клієнтів серед підприємців і приватних осіб Києва. Також, у нас є всі відповідні ліцензії для виконання фінансової діяльності.

Компанія «Кредит 112» лояльно ставиться до своїх позичальників, тому отримати кредит у нас, простіше ніж в банку. Ми готові кредитувати осіб з негативною кредитною історією. Для отримання грошей в нашій компанії необхідно надати мінімальний пакет документів:

  • Паспорт;
  • ІПН;
  • Документи на об'єкт застави.

Всі кредити видаються під заставу майна: нерухомості або авто. Умови кредитування надзвичайно вигідні. Більш детально можете ознайомитися з ними на основній сторінці сайту.

Ми впевнені, не варто переплачувати кредитним брокерам, якщо можна безпосередньо взяти кредит у кредитора, тобто в нашій компанії.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 14
Залишити відгук