ru ua

Відмінності споживчого та заставного кредитування

Зображення: Відмінності споживчого та заставного кредитування

Необхідність скористатися послугами кредитування виникає в житті практично кожної людини. Ознайомлення з умовами кредиту може викликати справжній шок, особливо для людей, які в перший раз стикаються з банківським кредитуванням.

По суті, якщо необхідно отримати суму грошей більше 10 000 грн., варто розглянути два види кредитування - споживче і заставне. Розглянемо далі більш детально кожен з видів кредитування і порівняємо їх умови.

Споживчий кредит

Споживчий кредит, як правило, видається на суму до 50 000 грн. для купівлі побутової техніки, меблів, проведення косметичного ремонту. Такий кредит, найчастіше, береться в банках. Також можна розглянути можливість отримати гроші в мікрокредитній організації, але там умови навіть в порівнянні з високими банківськими відсотковими ставками, здаються вкрай завищеними. Терміновий кредит варто брати на невелику суму, тільки якщо є впевненість в його погашенні за декілька робочих днів. В іншому випадку можна заплатити більше 40% його початкової вартості за один місяць.

Відсоткова ставка в банку становить понад 50% річних, що також досить багато. Крім того, для оформлення банківського кредиту необхідно виконати значну кількість умов, таких як:

  • Мати хорошу кредитну історію. У разі звернення за кредитуванням з поганою кредитною історією, або в перший раз - отримати гроші буде вкрай складно.
  • Обов'язково потрібно надати не тільки довідку з місця роботи, але і принести виписку по заробітній платі за останні півроку. Для того, хто отримує гроші в конверті або змінив місце роботи, цей пункт стане величезною перепоною для отримання банківського кредитування. Якщо таки кредит буде схвалений - відсоткова ставка буде підвищена в порівнянні з базовою.
  • Надати великий пакет документів, в тому числі рекомендується приносити з собою документи, що підтверджують право власності на автомобіль або нерухомість.
  • Бути старше 25-ти років, пройти ряд бюрократичних процедур і далі чекати рішення кілька днів.

Заставний кредит

Існує несправедлива думка, що заставним кредитом варто скористатися, тільки коли потрібна велика сума грошей, але насправді в компанії "Кредит112" можна отримати кредит вже на 30 000 грн. під заставу майна на більш вигідних умовах, ніж при споживчому кредитуванні.

Основні умови кредиту під заставу нерухомості в нашій компанії:

  • не потрібно надавати будь-яких довідок з місця роботи, доходи та інше;
  • абсолютно не важливо, чи є і яка кредитна історія у позичальника;
  • кредит під заставу майна може отримати будь-який громадянин України, який досяг повноліття;
  • відсоткова ставка за заставним кредитуванням становить лише від 18% річних, замість мінімум 50% при споживчому кредитуванні в банку;
  • кредит під заставу нерухомості, автомобіля і будь-який інший заставний кредит в нашій компанії можна погасити в будь-який період часу.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 8
Залишити відгук