ru ua

Перекредитування МФО

Зображення: Перекредитування МФО

Перекредитование МФО

Кредити вже давно міцно вкоренилися в нашому житті, і з категорії «крайність» перейшли в категорію «можливість і інвестиція». Якщо до недавнього часу, в Україні кредитні послуги сприймали з особливою обережністю, сьогодні спостерігається тенденція до все більш позитивному ставленню.

Кредит став доступним інструментом для поліпшення рівня нашого життя. Ми беремо гроші в борг, на будь-який продукт або потребу, починаючи від побутової техніки і закінчуючи покупкою квартири або авто. У цих ситуаціях, людина, як правило, заздалегідь планує свої покупки, а відповідно і ретельно підбирає кредитну організацію або банк, для оформлення позики.

Але, іноді, трапляються ситуації, які не вимагають зволікань. Йдеться про термінової потреби в грошах - до зарплати. Як правило, потрібна невелика сума і бажано в найкоротші терміни. Ось в таких випадках, стиснута обставинами людина звертається в мікрокредітну організацію, щоб швидко отримати гроші без труднощів.

Головна проблема в тому, що реальні умови мікропозик відрізняються від обіцяних: ставки сильно завищені, передбачені додаткові комісії та платежі, а терміни виплат стиснуті ... І як наслідок - один кредит слід за іншим ... У підсумку, позичальник сам того не розуміючи потрапляє у вкрай важке фінансове становище, з якого не може самостійно знайти правильний вихід.

Рефінансування позики - як спосіб вирішення за борговими зобов'язаннями

Великі відсотки за відкритими позиками, а також наявність прострочень вимагає оперативного і правильного вирішення проблеми. І, найвірнішим рішенням в такій ситуації, стане перекредитування мікропозик.

Перекредитування - це оформлення нового кредиту, щоб погасити вже прострочені позики, на більш вигідних умовах. Важливо розуміти, що новий договір укладається як в тій же організації, де оформлялися початкові позики, так і в сторонньої.

Як правило, коли мова йде про перекредитування мікропозик, доцільніше звернутися в кредитну організацію, яка пропонує більш лояльні умови, інакше подібна послуга не дасть очікуваного результату.

Так, головними факторами, якими варто керуватися позичальникові, при виборі нової фінансової організації є:

  • Більш низька процентна ставка;
  • Більший термін кредитування;
  • Можливість зниження суми щомісячного платежу;
  • Проста процедура оформлення нового кредиту.

Пам'ятайте, що новий кредитний договір укладається щоб заощадити Ваш час, і в першу чергу - гроші.

Переваги послуги перекредитування в «Кредит 112»

Програми рефінансування МФО завжди передбачають багато плюсів, завдяки яким і користуються такою популярністю.

По-перше, позичальник спрощує сам процес погашення позики, і замість того щоб погашати одночасно два і більше кредитних договорів щомісяця, а також виплачувати по них відсотки - працює в форматі «єдиного вікна», співпрацюючи тільки з однією компанією.

По-друге, з'являється шанс істотно знизити процентну ставку за договором, а як наслідок - можна заощадити достатньо коштів і не переплачувати за відсотками.

По-третє, розмір обов'язкових щомісячних платежів зменшиться в рази, а значить, Ви знімете з себе величезне фінансове навантаження.

І, по-четверте - закриття всіх прострочених кредитних договорів. Тепер, варто сконцентруватися тільки на одному кредитному договорі, за яким потрібно під час вносити платежі. І нарешті, одна з головних переваг - доступність позики в «Кредит 112», у нас Ви можете отримати гроші під заставу нерухомості без зайвих довідок, виписок і десятків інших документів.

Рефінансування - це дійсно хороший варіант швидко і вигідно розрахуватися із заборгованістю і при цьому, залишитися без фінансових втрат.

Рефінансування позик МФО у 2021 році

МФО стали активно розвиватися лише 5-7 років тому. До 2021 року ці організації досягли справжнього піку популярності. Рекламу про десятки подібних компаній можна зустріти всюди: оголошення на вулиці, рекламні банери, телебачення, інтернет. Завдяки тому, що будь-який бажаючий може взяти гроші онлайн, сидячи вдома на дивані, такі фінустанови і заробляють мільйони доларів.

Багато хто і не замислюється про усі «підводні камені», які зустрінуться на шляху після підписання договору з МФО. Саме тому кредит під заставу майна став настільки актуальним за останній час. Усвідомлюючи, що з боргової ями можна вибратися тільки шляхом адекватного рефінансування, десятки людей щодня звертаються в «Кредит 112», де ми підбираємо оптимальний варіант перекредитації в залежності від ситуації.

Де можна оформити послугу перекредитування мікропозик з простроченням?

Не дивлячись на популярність перекредитування, багато фінансових організацій не надають подібну послугу. Наприклад, якщо говорити про банках - ймовірність, що банк схвалить такий кредит, зводиться до нуля. Як правило, банківські установи якщо і займаються рефінансуванням, то роблять це тільки для власних же клієнтів, які оформляли у них позики на великі суми.

Звертатися за послугою в інші мікрокредітной організації також марно. По-перше, процентна ставка не знизитися, а по-друге тому, що головний принцип роботи МФО - маленька сума кредитування і короткий термін співпраці.

Тому, варто відразу ж розглядати кредитні компанії, які пропонують подібні послуги. Якщо Ви шукайте надійного фінансового партнера - тоді пропонуємо Вам послугу перекредитування від компанії Кредит112.

Кредит112 - це надійна фінансова організація, яка спеціалізується на заставних кредитах під мінімальну процентну ставку від 1,5% і існує на ринку України з 2005 року. Ми гарантовано допоможемо Вам впоратися з великою заборгованістю, і оформимо дійсно вигідний кредит, на більш доступних умовах. Щоб погасити усі прострочення в сторонніх МФО Ви можете вибрати оптимальний тип кредитування:

  • Кредит під заставу квартири;
  • Кредит під заставу будинку;
  • Кредит під заставу земельної ділянки;
  • Кредит під заставу комерційного приміщення;
  • Кредит під заставу недобудованої нерухомості;
  • Кредит під заставу автомобіля.

Наша організація працює виключно в рамках законодавства, а тому Ви можете бути впевненими у своїй безпеці!

Співпраця з нами - це надійне партнерство, перевірене роками і тисячами задоволених клієнтів!

Звертайтеся до нас, гарантуємо індивідуальний і доступний кредит для кожного! Безпечне кредитування для всіх українців на європейських умовах! Щоб взяти кредит під заставу нерухомості заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому сайті, і менеджер компанії зв'яжеться з Вами вже через кілька хвилин.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112

Чи можу я взяти кредит під заставу нерухомості з відкритими простроченниям за іншими позиками?

Так, це називається рефінансування кредиту. Ви можете оформити кредит під заставу квартири/будинку/земельної ділянки/комерційної нерухомості в «Кредит 112», щоб погасити всі борги і співпрацювати з нами на більш вигідних умовах.

Чому кредити під нерухомість краще банківського рефінансування?

Кредити під заставу нерухомості в «Кредит 112» видаються в 99% випадків звернення, у банку, Вам з такою ж вірогідністю відмовлять в перекредітації позики в МФО. Ми також пропонуємо низьку фіксовану процентну ставку 1,5% на місяць, замість 1-2% в МФО на день!

Чи може процентна ставка по кредиту під заставу нерухомості збільшитися?

Ні, ми фіксуємо процентну ставку і вказуємо це в договорах. Розмір ставки не змінюється до кінця строку дії кредитного договору.

Які потрібні документи, щоб отримати кредит під заставу для рефінансування?

Щоб отримати кредит під заставу нерухомості, документи потрібні наступні: паспорт, індивідуальний податковий номер, документи на нерухомість, договори по незакритим кредитами в МФО.

Що буде з моєю квартирою, якщо я візьму позику під заставу нерухомості в «Кредит 112»?

Весь період кредитування клієнти «Кредит 112» можуть використовувати нерухомість в будь-яких цілях. Єдине обмеження - неможливість продажу квартири або будинку. Всі оригінали правовстановлюючих документів залишаються у Вас.

5
оцінок: 9
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук