ru ua

Рефінансування мікропозик

Credit 112
Умови кредитування під заставу нерухомості
 • Сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту від 1,5% до 2% на місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
 • Заставою може виступити будь-яка нерухомість
 • Вік позичальника від 18 до 100 років
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії
Умови кредитування
Необхідні документи
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас
Короткий посібник як не стати жертвою кредитних шахраїв
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 18% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики +2500 грн.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 24 200 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 124 200 грн.

Сума переплати може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Зображення: Рефінансування мікропозик

Сьогодні важко знайти людину, яка хоча б раз в житті не зустрічалась з необхідністю взяти кредит. Однак, далеко не всім вдається виконати свої зобов'язання і повернути борг вчасно. Іноді це обумовлено недобросовісністю позичальника, але нерідко причина протерміновки пов'язана з виникненням непередбачених ситуацій, які позбавляють можливості погасити заборгованість. Протермінування, що виникає, негативно позначається на кредитній історії і швидко збільшує борг. Один з найбільш ефективних варіантів вирішення такої неприємної ситуації - перекредитування мікропозик.

Особливості та умови

Рефінансування мікропозик

Рефінансування мікропозик - це процес отримання позики для погашення одного або декількох прострочених кредитів. Кошти в борг надаються іншою фінансовою організацією на нових умовах кредитування, більш вигідних.

Перекредитування дає можливість істотно зменшити навантаження на сімейний бюджет. Крім позичальника і кредитора в складанні угоди може брати участь і третя сторона, яка виступає в якості поручителя, показуючи власне впевнене фінансове становище.

Перекредитування мікропозик потрібно при:

 • непосильній відсотковій ставці;
 • появі заборгованості по виплаті відсотків;
 • необхідності отримати більш привабливі умови для повернення боргу.

Фінансова організація зацікавлена в рефінансуванні кредитів своїх клієнтів, так як в разі погашення позики отримує прибуток у вигляді нарахованих відсотків.

Перекредитування дозволяє погасити одночасно кілька позик. Наприклад, якщо клієнтові доводиться платити за трьома кредитами, взятими в трьох різних банківських установах, то він може об'єднати їх в єдиний - рефінансувати. У такому випадку потрібно платити тільки раз на місяць, в одну і ту ж організацію.

Де оформити перекредитування мікропозик в Україні?

Кожен, хто зіткнувся з непередбаченими фінансовими труднощами, може поліпшити своє фінансове становище кількома способами:

 • за допомогою родичів або знайомих - мікропозики, переважно, являють собою кредити на невелику суму, що цілком можна повернути зусиллями близьких людей. Гроші досить позичити, при цьому, боржнику не доведеться віддавати відсотки. Однак варто пам'ятати, що повернути борг родичам або друзям не завжди вдається вчасно. В цьому випадку можна легко зіпсувати відносини з ними;
 • звернувшись в банк - отримати рефінансування мікропозик можна, якщо у позичальника немає прострочених боргів. У цьому випадку клієнтові фінустанови доведеться подавати заявку заздалегідь. При зверненні в банк важливо дотримуватися кількох рекомендацій. По-перше, не потрібно приховувати свої борги. Банк обов'язково подасть запит в бюро кредитних історій. Якщо організація знайде докази шахрайства клієнта, перекредитування мікропозик той не отримає. По-друге, рефінансування мікропозик в Україні краще отримувати в організації, що розташована недалеко від місця Вашого постійного проживання. По-третє, варто надати документи, що підтверджують Ваше право на майно. У заставу його не візьмуть, проте шансів на те, що Вам схвалять допомогу в погашенні мікропозик в Україні, буде набагато більше;
 • скориставшись послугами МФО - не найоптимальніший варіант в більшості випадків. Ці компанії - одні з небагатьох, хто пропонують рефінансування мікропозик з простроченням в Україні, але видають їх під високий відсоток. З документів більшість МФО запитують тільки паспорт та ІПН. Кредит на погашення мікропозик в Україні можна отримати дистанційно, звернувшись до співробітників організації через службу підтримки. МФО відмовляють вкрай рідко та без зволікань виконують перекредитування з поганою кредитною історією. Наприклад, при відсутності українського громадянства або в разі виявлення помилок в анкеті. У всіх інших випадках оформити перекредитування в Києві і інших містах можна практично завжди;
 • співпрацюючи з компанією "Кредит 112" - на відміну від банків і МФО, ми готові працювати з позичальниками з поганою кредитною історією, надаючи їм гроші під низький відсоток.

Хто рефінансує мікропозики в Україні крім банків і МФО? Подібну послугу також пропонують деякі ломбарди, однак процентні ставки в них можуть бути навіть вище, ніж в банках.

Де взяти кредит на погашення мікропозик?

Перекредитуванням займаються банки, приватні компанії (такі як "Кредит 112") і мікрофінансові організації. На відміну від банківських установ, МФО дають можливість отримати рефінансування на більш лояльних умовах. Причому в банку процедура виглядає набагато складніше, ніж в МФО.

Рефінансування мікропозик в банківських структурах відбувається наступним чином:

 1. Клієнт телефонує до банку з проханням надати умови кредитування. Через 3 робочих дні його інформують стосовно суми, яку банк готовий видати в кредит. Цей період часу необхідний для того, щоб перевірити благонадійність клієнта.
 2. Аналізуючи отриману інформацію, клієнт обирає найкращу пропозицію від банківської установи і подає заявку на перекредитування. До заявки слід додати оригінали довідки про доходи, ІПН, паспорт, кредитні договори, що вимагають рефінансування, а також квитанції про їх сплату.
 3. Банківська установа розглядає заявку (це може тривати до 5 днів), вивчає кредитну історію заявника і після схвалення заявки підписує договір. Потім грошові кошти спрямовуються на погашення боргів за поточними кредитами.

Відзначимо, банківські установи дуже неохоче йдуть назустріч позичальникам з поганою кредитною історією.

Рефінансування займу МФО виконується в онлайн-режимі. Весь процес виглядає так:

 • на обраному ресурсі позичальник заповнює анкету або відсилає заявку на e-mail організації;
 • до заявки додається вся зазначена на ресурсі документація (обов'язковими є реквізити рахунку, який потрібно погасити, і паспорт позичальника);
 • далі слід дочекатися, коли МФО винесе рішення (як правило протягом дня);
 • при схваленні клієнт повинен з'явитися в офіс і підписати договір про рефінансування.

При дотриманні всіх формальностей МФО автоматично погашає заборгованість, розподіляє суми і терміни погашення нової позики. Клієнт повинен лише своєчасно їх вносити і в кінці періоду отримати довідку про відсутність боргів за попередньою заборгованістю.

Рефінансування мікропозик в «Кредит 112»

Якщо ви хочете швидко розпрощатися зі своїми боргами по кредитах, то звертайтеся в «Кредит 112»! Ми перекредитуємо під заставу автомобіля або нерухомості. Причому для нас не важлива Ваша кредитна історія - ми готові надати гроші навіть тим, з ким воліють не працювати МФО і банки.

Щоб здійснити рефінансування мікропозик у нас, Вам достатньо надати:

 • документи на заставне майно;
 • паспорт;
 • ІПН;
 • довідку про зареєстрованих, якщо об'єктом застави є квартира або будинок (в ній не повинні бути прописані неповнолітні).

Через кілька хвилин після надання всієї цієї документації Ви отримаєте наше рішення. Перекредитування з «Кредит 112» - це швидко, вигідно і абсолютно безпечно!

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

В чому полягає суть рефінансування мікропозик?

Користуючись цією послугою, Ви оформляєте позику у одного кредитора, а отримані гроші можете витратити на погашення одного або декількох прострочених кредитів в різних фінустановах.

Куди звернутися для перекредитування мікропозик?

Ви завжди можете скористатися допомогою компанії «Кредит 112». Ми видаємо кредити з найнижчою відсотковою ставкою - 1,5% щомісяця.

Яку суму можна отримати в кредит для закриття мікропозик?

Наші клієнти можуть отримати до 30 000 000 грн. Цього достатньо для погашення будь-яких позик в інших фінансових компаніях.

Які документи потрібні для рефінансування кредиту?

Вам необхiдно надати тільки паспорт, ІПН і свідоцтво про право власності на заставне майно.

Чи можна скористатися послугою перекредитування мікропозик людям з поганою кредитною історією?

Ми видаємо кредити всім, навіть якщо у клієнта iснують заборгованості по попереднім платежам або є відкриті заборгованості.

Залишити відгук