ru ua

Реструктуризація кредиту

Зображення: Реструктуризація кредиту

Якщо Ви почали читати цю статтю, значить, у Вас вже є кредит і Ви хочете швидше його погасити з меншим збитком для всієї родини. Отже, давайте розглянемо, що таке реструктуризація кредиту і в яких випадках вона необхідна.

Що таке реструктуризація боргу?

Реструктуризація боргу - це зміна умов договору між кредитором і позичальником, в результаті яких знижується кредитне навантаження на позичальника. Основною метою реструктуризації є зміна терміну кредиту, графіка платежів або, навіть, валюти кредиту. Часто кредитори йдуть назустріч позичальникам і пропонують "кредитні канікули" на період до 90 днів.

Як правило, банки підтримують ініціативу позичальників і погоджуються ініціювати процедуру реструктуризації боргу. Але ми рекомендуємо відправляти запит в банк в письмовому вигляді, а не просто звернутися до одного із співробітників під час чергового візиту до відділення. У співробітника банку може бути поганий день або бути відсутнім настрій і він Вам відмовить, бо не захоче цим займатися. На письмовий запит банк повинен Вам офіційно вислати відповідь, а в даному випадку людський фактор мінімальний.

Кому потрібна реструктуризація заборгованості?

Реструктуризація заборгованості, найчастіше, потрібна таким категоріям громадян:

  • 1. Працівникам різних підприємств, яких нещодавно звільнили.
  • 2. Найманим працівникам, у яких знизилася заробітна плата.
  • 3. Підприємцям, у яких різко знизилися доходи.
  • 4. Позичальникам в період девальвації валюти.

Якщо у Вас тимчасові фінансові труднощі, які повинні закінчитися незабаром, банк безумовно піде Вам назустріч. Для банку вигідніше провести Вам реструктуризацію і таким чином захистити себе від збитків у зв'язку із заборгованістю по кредиту.

Банк може провести реструктуризацію простроченої заборгованості, але тільки в тому випадку, якщо Ви доведете свою здатність вчасно погашати такі платежі.

Реструктуризація іпотеки в 2019 році

У зв'язку з безперервною девальвацією національної валюти все більша кількість громадян цікавиться реструктуризацією іпотеки. Не всі банки в Україні надають можливість змінити умови позики. Наприклад, реструктуризацію кредиту Приватбанк для своїх клієнтів не проводить. І їм необхідно шукати інші варіанти вирішення питання, такі, як рефінансування кредиту.

Реструктуризації іпотечного кредиту домогтися найскладніше. Так як заставою служить нерухомість і банк вже видав гроші під заставу, запропонувати Вам банку більше нічого. Рішенням стає рефінансування кредиту.

Чи вигідно реструктуризувати борг?

Коли Ви реструктуризуєте борг, банк може зменшити Вам суму щомісячного платежу за рахунок зміни терміну кредитування. Вам запропонують виплачувати тільки відсотки по кредиту, а тіло кредиту залишається непогашеним. Якщо провести розрахунки, сума переплати по кредиту збільшиться. Вдаватися до реструктуризації боргу варто тільки в крайньому випадку.

Альтернатива реструктуризації в Києві

У Києві Ви можете звернутися в компанію "Кредит 112". Ця компанія запропонує Вам рефінансувати Ваш кредит на вигідних умовах. Відсоткова ставка по кредитах від компанії "Кредит 112" нижче, ніж у банку.

Умови кредитування можуть змінюватися в залежності від фінансової ситуації позичальника. Ви можете взяти кредитні канікули після отримання грошей і перші кілька місяців не вносити платежі. Також Ви можете погашати тільки відсотки по кредиту, а тіло кредиту погасити в кінці терміну кредитування. Дострокове погашення без штрафів і комісій.

Звертайтеся до співробітників компанії "Кредит 112" для уточнення деталей.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук