ru ua

Як швидко продати квартиру

Зображення: Як швидко продати квартиру

Кожен може зіткнутися з необхідністю терміново отримати гроші. Причин виникнення такої ситуації може бути безліч – розширення власного бізнесу, оплата вартісного лікування, переїзд в інше місто та ін. Якщо немає варіантів окрім продажу власної нерухомості, то краще звернутись до професіоналів.

Співробітники компанії «Кредит 112» знають, як допомогти Вам швидко продати квартиру в Києві та області. Наша компанія не є ріелторською агенцією. Ми не займаємось пошуком покупців для Вашої нерухомості. Наша компанія оперує власними коштами для викупу нерухомості. Це дозволяє нам забезпечити продаж Вашого майна протягом 2 днів.

Як швидко продати будинок

Як швидко продати квартиру

Для оформлення термінового продажу будинку Вам необхідно надіслати заявку на нашому сайті. Менеджер компанії призначить Вам зустріч і повідомить перелік необхідних документів.

Наш експерт по нерухомості проведе оцінку ринкової вартості будинку, а юристи заздалегідь підготують документи для оформлення угоди.

Якщо сума, яку Вам запропонує менеджер Вас задовольнить, розпочинається процедура оформлення і підписання паперів. На заключному етапі договір куплі-продажу реєструється у нотаріуса, а Ви отримуєте гроші.

Терміновий продаж квартир

Терміновий продаж квартир в Києві можна здійснити за 2 дні. Якщо підготовлені всі документи для проведення угоди, то договір оформляється вже на наступний день.

Які документи необхідні для укладання угоди:

 • Паспорт громадянина України (для іноземних громадян документи, що підтверджують легальне проживання на території України);
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Свідоцтво про шлюб або документи про його розірвання, паспорт партнера і ІПН партнера (за необхідності);
 • Документи, що підтверджують право власності на нерухомість;
 • Форма номер 13, взята у місцевій адміністрації.

При відсутності частини документів менеджери компанії допоможуть Вам їх відновити.

Найчастіше, якщо у власника нерухомості є час на пошуки потенційного покупця, то для продажу квартир звертаються до ріелторів. Продаж нерухомості за допомогою ріелторів зазвичай займає не менше місяця. Клієнти впевнені, що за допомоги ріелторів вони зможуть отримати більший прибуток від продажу своєї нерухомості. Але вони не беруть до уваги витрати: оцінка майна, оплата послуг ріелтора, вивіз сміття з будинку та інше.

Продаж проблемних квартир

А що робити власникам проблемних квартир. Навіть за допомогою ріелтора продати таку нерухомість вкрай важко. В даній ситуації компанія «Кредит 112» стане Вашим порятунком.

Ми займаємось викупом проблемних квартир. Нерухомість вважається проблемною, якщо:

 • на нерухомість накладено арешт або є судові процеси;
 • існують проблеми з документами;
 • угода проходить по житлу із зареєстрованими особами або прописаними дітьми;
 • в квартирі жили або її власниками були особи, які зникли і визнані в суді померлими;
 • проводиться викуп іпотечної квартири або з торгів;
 • власник нерухомості перебуває на обліку в психоневрологічному або наркодиспансері;
 • відбувається продаж частини квартири.

Якщо Вам потрібно допомогти швидко продати квартиру або будинок звертайтесь в нашу компанію. Ми допоможемо Вам підготувати усі необхідні документи для продажу, а також реалізуємо угоду за 2 дні. Співпрацювати з нами легко. Звертайтесь до менеджерів компанії за деталями.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 7
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук