ru ua

Що робити якщо терміново потрібні гроші

Зображення: Що робити якщо терміново потрібні гроші

Затопили сусіди або сусідів? Знову зламалася машина? Проблеми зі здоров'ям? З будь-яким з цих сценаріїв кожен день стикаються тисячі людей. І єдине, про що вони можуть думати в такі моменти: «Мені потрібні гроші».

Що робити? Куди звертатися? Адже одного розуміння, що дуже терміново потрібні гроші, недостатньо, щоб вони звідкись з'явилися. Більшість людей задумається про звернення в банк. Але чи дійсно це найбільш правильний варіант, якщо терміново потрібні гроші під відсотки?

Адже звернення до банку, це:

  • Необхідність розбиратися з бюрократичною тяганиною і стояти в нескінченних чергах.
  • Час очікування відповіді може досягати двох тижнів, і вона може виявитися негативною.
  • Переживання про можливу відмову через неідеальну кредитну історію.

Очевидно, що коли людині терміново потрібні гроші, найбільш оптимальним варіантом буде звернутися до приватного позичальника.

Терміново потрібні гроші, що робити?

Навіть якщо вам дуже потрібні гроші, підходьте до вибору кредитної компанії уважно. Адже в силу попиту на такі послуги, як позика під заставу нерухомості і кредит під заставу авто, велика ймовірність стати жертвою шахраїв.

Компанія «Кредит 112» в своїй роботі орієнтується на Європейські стандарти якості. Ми ставимося до наших клієнтів з повагою і лояльністю. Наша компанія має 14-ти річний досвід роботи в сфері кредитування. І тим, кому терміново потрібні гроші від приватних осіб сьогодні ми пропонуємо одні з найвигідніших умов видачі позики на ринку.

Якщо вам потрібні гроші, українська фінансова компанія «Кредит 112» видає кредити під заставу комерційної нерухомості, земельних ділянок, нежитлової і приватної нерухомості, автомобілів і спецтехніки. Ми прагнемо зробити наше партнерство вигідним і ефективним для обох сторін.

Якщо ви не впевнені, що робити якщо терміново потрібні гроші, ви можете прочитати всю необхідну інформацію на нашому сайті або безкоштовно отримати консультацію у одного з наших фахівців. Ви навіть можете самостійно розрахувати кредит і ставку по ньому, використовуючи наш кредитний калькулятор.

Ми допоможемо, якщо вам терміново потрібні гроші під відсотки

Якщо пошукова історія вашого браузера заповнена запитами на кшталт: «Мені потрібні гроші», значить вам потрібна допомога. І ми готові її надати! Чим ми відрізняємося від інших приватних інвесторів?

Серед переваг компанії «Кредит 112»:

  • Ми працюємо навіть з проблемною нерухомістю.
  • Ви можете отримати аж до 80% від вартості заставного майна.
  • Оригінали документів залишаються у вас.
  • Мінімальна процентна ставка - від 1,5% в місяць і вона залишається незмінною весь період кредитування.
  • Ви можете отримати позику терміном від 3-х місяців до 10 років.
  • Ми не стягуємо додаткових прихованих комісій і штрафів.
  • Ви отримаєте готівку на руки максимум протягом 2-х днів.

Якщо вам терміново потрібні гроші від приватних осіб, сьогодні ж звертайтеся в «Кредит 112» і отримуйте попередню відповідь вже через 10 хвилин!

Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук