ru ua

Терміновий викуп нерухомості

Зображення: Терміновий викуп нерухомості

Існує безліч ситуацій, в яких може виникнути потреба в значній сумі, і терміновий продаж нерухомості часто є чи не єдиним варіантом. Незалежно від того у якій ситуації Ви опинилися, менеджери компанії «Кредит 112» можуть зробити вигідну пропозицію по викупу нерухомості в Києві та Київській області. Наша компанія має великий досвід роботи на ринку нерухомості і солідний інвестиційний пакет.

Викуп квартир і будинків

Терміновий викуп нерухомості

Не варто забувати, необхідність якнайшвидше продати нерухомість викликає певні труднощі. Терміновість може відлякати потенційних покупців, та навпаки зацікавити шахраїв та ошуканців. Вам будуть пропонувати послуги, в яких немає жодної необхідності. Ріелтори можуть підвищити гонорар за свої послуги, бо знайти покупця, який погодиться на терміновий викуп квартир і будинків в Києві непросто.

Часом бувають об'єкти, які не можуть бути терміново викуплені через проблеми з документами. Наша компанія зможе самостійно допомогти у вирішенні всіх питань для вигідного завершення угоди за короткий час.

Переваги термінового викупу нерухомості з компанією «Кредит 112»:

 • Наша компанія самостійно укладає угоду, без залучення третіх осіб або посередників;
 • Майже відсутні обмеження за вартістю нерухомості;
 • Проводимо викуп проблемної нерухомості;
 • Прозорість оформлення угод викупу квартир і будинків;
 • Швидкість проведення угод 1-2 дні;
 • Ми покриваємо витрати на оформлення угоди куплі-продажу;
 • Оцінка квартири незалежними експертами;
 • Юридичний супровід на всіх етапах викупу;
 • Виплачуємо до 95% від ринкової вартості квартири і будинку.

 

Викуп офісів і нежитлових приміщень

Бізнес вимагає постійного руху грошових коштів і капіталовкладень. Трапляються ситуації, коли необхідні інвестиції капіталу в бізнес або скрутні ситуації, коли необхідно швидко розрахуватись з боргами. Особливо актуальні такі проблеми в часи нестабільності економіки.

Що ж робити, коли необхідна значна сума грошей для інвестицій в бізнес, а тим часом частина нежитлових приміщень, що перебувають у власності пустує. Ми пропонуємо Вам терміновий викуп офісів і нежитлових приміщень.

Умови, які пропонує наша компанія, вигідні для Вашого бізнесу. Ми вже більше 12-ти років працюємо на ринку нерухомості. Накопичений досвід допоміг нам створити спеціальні пропозиції для бізнесу. Звертайтесь до менеджерів по телефонам вказаним на сайті, і вони розкажуть Вам про спецпропозиції при викупі офісів і нежитлових приміщень.

Які документи потрібні для термінового викупу нерухомості?

Документи, які потрібні при терміновому викупі нерухомості (квартири, будинку або нежитлового приміщення) для фізичних осіб:

 • Внутрішній паспорт громадянина України або документ, що підтверджує особу для іноземних громадян.
 • Ідентифікаційний код платника податків.
 • Свідоцтво про шлюб (за наявності чоловіка / дружини), паспорт партнера та ІПН партнера.
 • Технічний паспорта на об'єкт нерухомості та його копія.
 • Довідка форма №13 з місцевої адміністрації.

Якщо Вам необхідно терміново продати нерухомість в Києві або з'явилися питання щодо термінового викупу нерухомості (квартири, будинку), зв'яжіться з нами! Наш менеджер дасть відповіді на всі запитання. В компанії «Кредит 112» також можливий викуп проблемної нерухомості в Києві та Київській області. Наша компанія готова здійснити терміновий викуп квартир та іншої нерухомості на вигідних умовах для Вас.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук