ru ua

Вигідні кредити для підприємців під заставу майна

Зображення: Вигідні кредити для підприємців під заставу майна

На які цілі беруть кредит підприємці

Незважаючи на часті кризові явища в економіці, малий бізнес завжди залишається одним з найактуальніших видів підприємницької діяльності. Частково це пов'язано з низьким порогом входження, що привертає безліч людей, які бажають розпочати свою справу. Як завжди, кожна нова справа передбачає сміливі рішення і певні ризики, які можна мінімізувати, використовуючи правильний підхід в справі кредитування підприємців.

На які цілі беруть кредит підприємці

В сучасних умовах, для успішного старту необхідно виконати цілий ряд вимог, пов'язаних зі значними фінансовими витратами, які пізніше окупаються. Кредит для підприємця є загальноприйнятою нормою в справі розвитку початкового бізнесу. Грошова позика допоможе виділити кошти на вирішення наступних завдань:

 • оренду приміщень, таких як офіс, склад, виробничі майданчики;
 • закупівля обладнання і меблів;
 • підбір і найм персоналу, забезпечення гідної оплати кваліфікованим кадрам;
 • первинна реклама на розкрутку свого продукту.

Всі перераховані кроки є обов'язковими умовами в бізнес-плані з розвитку практично будь-якого малого бізнесу. З цієї причини, в країнах Євросоюзу та США кредит підприємцям вже давно став обов'язковим етапом при запуску бізнесу. Аналітика показує, що значний відсоток успішних бізнесменів реалізовували свої ідеї через кредит на відкриття малого бізнесу з нуля.

Кредит під малий бізнес в Україні сьогодні надають не тільки банки, але і приватні кредитори. Існує значна різниця в сумах наданих позик, процентних ставках, переліку необхідних документів на оформлення, терміни погашення і інших моментах. Тому, вибираючи кредит на відкриття малого бізнесу з нуля слід уважно вивчати умови, акцентуючи увагу на вигідні пропозиції та безпеку.

Кредит малому бізнесу: програми кредитування

Фінансові компанії та банки ведуть індивідуальну політику щодо видачі кредиту молодим підприємцям. Для залучення більшої кількості молодих бізнесменів, кредитор може пропонувати різні види позики для малого бізнесу:

 • експрес кредити, розраховані на невеликі суми, швидке оформлення та короткі терміни погашення;
 • мікро і малі кредити, наприклад, на рекламу та розкрутку;
 • овердрафт або кредитування розрахункового рахунку;
 • великий кредит підприємцю на розвиток бізнесу.

Як правило, якщо мова йде про великі позики, кредит малому бізнесу видається тільки під заставу нерухомості або авто, в рідкісних випадках на інших умовах (продукція, сировина, матеріали, обладнання).

Перед тим як взяти кредит на малий бізнес, потрібно визначитися з призначенням, максимальною сумою і вивчити особливості надання кредиту різними кредиторами.

Де найкраще отримати кредит на відкриття малого бізнесу з нуля

Максимальний розмір кредиту підприємцям, термін погашення, процентна ставка, перелік документів іноді залежать від потенційної рентабельності компанії або довгостроковості існування фірми. Умови кредиту починаючим підприємцям частіше залежать від пропозицій кредитора.

Наприклад, банки можуть пропонувати різні програми на кредит для підприємців-початківців, заманюючи потенційних клієнтів різноманітністю вибору умов. Однак, зворотною стороною роботи з банківськими установами буде надмірна бюрократія: необхідність надання безлічі зайвих документів і затягування термінів видачі позики.

Простіші умови пропонують фінансові компанії, які є по суті приватними кредиторами. Тут кредит на відкриття малого бізнесу з нуля надається напряму, без посередників. Є можливість дострокового погашення, більш лояльна політика щодо штрафів, можуть бути відсутні комісійні збори, які вимагає банк. Але, навіть серед фінансових компаній існує різниця в правилах подачі заявки, термінах розгляду і пакеті документації.

Вигідні умови на кредит для підприємців-початківців

Вибираючи серед організацій, які видають кредит для відкриття бізнесу з нуля, можна сміливо акцентувати увагу на бонусні, вигідні пропозиції компаній.

 • Без довідки про доходи

  Без довідки про доходи

  Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

 • Час оформлення

  Час оформлення

  Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

 • Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

 • Чесний кредит

  Чесний кредит

  Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

 • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
 • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
 • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
 • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
 • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

«Кредит112» - компанія з багаторічним досвідом роботи і хорошою репутацією. Компанія пропонує найоптимальніші умови на кредит підприємцям в м.Київ та інших великих містах України, серед яких: короткі терміни розгляду заявок і оформлення договорів, допомога професійних консультантів, акційні пропозиції та вигідні ставки.

Кредит на малий бізнес видається тільки під заставу нерухомості або авто. Сума та строки виплати багато в чому залежать від оціночної вартості застави, решта умов можуть бути обумовлені в індивідуальному порядку. .

Щоб оформити кредит для підприємця в компанії «Кредит112», необхідно надати мінімальний пакет документів:

 1. Свідоцтво про реєстрацію ТОВ;
 2. Статут підприємства;
 3. Довідка балансової вартості заставної нерухомості або авто;
 4. Паспорт, ІПН директора підприємства і бухгалтера;
 5. Протокол засідання установчих складу про дозвіл передачі нерухомості в іпотеку.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Крім Києва, компанія має представництва в великих обласних містах України. Взяти кредит для малого бізнесу можна в наступних містах: Одеса, Житомир, Вінниця, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Хмельницький, Дніпро, Харків, Львів, Чернівці.

Звертаючись в «Кредит112», клієнт отримує безкоштовну консультацію і юридичну підтримку з боку компанії, чесних партнерів, фіксовані умови договору, без додаткових прихованих пунктів, можливість достроково погасити позику.

Кредит на розвиток малого бізнесу не прив'язаний до курсу валют, видається в гривні з найбільш вигідними процентними ставками. На сьогоднішній день, це найкраща допомога молодому підприємцю для швидкого та безпечного старту.

Credit 112

Чи можливо отримати кредит юридичній особі без досвіду підприємницької діяльності?

Головною умовою отримання кредиту для підприємця є наявність основних установчих документів, таких як статут і свідоцтво державної реєстрації. У компанії «Кредит112» молодий підприємець може отримати позику зі старту.

Чи потрібно вказувати цільове призначення кредиту?

Для отримання кредиту у фінансовій компанії це не обов'язково, головним гарантом виплати позики є заставне майно.

Чи існують обмеження щодо використання заставної нерухомості?

Протягом терміну виплати кредиту заборонено продавати, дарувати і передавати у власність нерухомість, всі інші дії, такі як оренда, ремонт і інше допускається.

Серед списку обов'язкових документів на кредит для підприємця необхідно подавати фінансову звітність?

Список документів в «Кредит112», необхідних для кредитування підприємців, включає базові установчі документи, особисті дані директора та бухгалтера, а також папери, що стосуються передачі майна в якості застави. Довідки про доходи компанії, інформація про банківські рахунки і фінансова звітність не потрібні.

Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук