ru ua

Термінова позика без відмов і перевірок в Україні

Зображення: Термінова позика без відмов і перевірок в Україні

Термінова позика без відмов і перевірок в Україні - мрія кожного позичальника. Отримати потрібні гроші швидко і без проблем, ось чого хоче кожна людина, яка бере кредит. І це можливо! Отримати позику без відмови можна в компанії «Кредит 112».

Компанія «Кредит 112» є приватним позичальником. Гроші для видачі кредитів надає група приватних інвесторів. Процедура отримання позики в цій компанії надзвичайно проста.

Термінова позика без відмов і перевірок

Для того, щоб отримати позику терміново без відмов і перевірок, Вам потрібно буде надати лише кілька документів:

  • Паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу;
  • ІПН (ідентифікаційний номер платника податків);
  • Документи, що підтверджують право власності на заставне майно.

У компанії «Кредит 112» не вимагають довідку про доходи. У сучасних реаліях безліч українців має неофіційний дохід, і компанія «Кредит 112» не витрачає час на порожні перевірки.

Терміновий займ без відмов і перевірок

Термінова позика без відмов і перевірок в Україні

Терміновий займ без перевірок і відмов можна гарантовано отримати під заставу нерухомості. Компанія «Кредит 112» видає позики під заставу будь-якого нерухомого майна. У нас Ви можете отримати термінову позику під заставу проблемної нерухомості. Відповідь по заявці буде готова вже через 30 хвилин після її подачі. В якості застави може виступати будь-яка нерухомість, яка знаходиться в Києві і Київській області.

Ми видаємо кредити як приватним особам, так і підприємствам. Для уточнення списку документів, які необхідно буде надати юридичній особі для отримання термінової позики, зверніться до менеджерів компанії.

Умови термінової позики без відмов під нерухомість

Терміновий займ без відмов і перевірок найвигідніше отримувати під нерухомість. Відсоткова ставка по такій позиці складе всього 1,5% на місяць. При перерахунку вийде 18% в рік. Ви не будете платити більше ніяких комісій. Розрахувати, скільки складе 1,5% від Вашої нерухомості, Ви можете на нашому онлайн калькуляторі. На калькуляторі Ви зможете розрахувати не тільки суму щомісячної виплати, але і сумарну переплату по кредиту. Ви будете приємно здивовані, побачивши, що термінова позика від компанії «Кредит 112» вигідніша, ніж кредит у банку.

При взятті позики під заставу квартири або іншої нерухомості, Ви отримаєте до 80% від вартості застави. Оцінка об'єкта нерухомості для Вас безкоштовна.

Термін кредитування може варіювати і залежить від Ваших доходів. Максимально можливий період кредитування 10 років. У разі дострокового погашення позики в нашій компанії не нараховують пеню та штраф.

Сума позики не повинна перевищувати 30 млн. грн. Позика на велику суму, ймовірно, не буде схвалена.

Терміновий займ без відмов під нерухомість часто беруть люди з негативною кредитною історією. Нас не цікавлять прострочення за попередніми кредитами. Важливо, щоб Ви могли виплачувати відсотки по кредиту, який візьмете у нас. Ми дбаємо про наших позичальників, і завжди робимо лояльні відсоткові ставки.

Якщо у Вас ще залишилися питання, рекомендуємо Вам звернутися до наших менеджерів за вказаними телефонами.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 3
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук