ru ua

Автоломбард в Києві, або як отримати гроші за пару годин

Зображення: Автоломбард в Києві, або як отримати гроші за пару годин

Автоломбард в Києві - це послуга, яку пропонують фінансові компанії з надання грошових коштів за короткий період часу на будь-який термін. Заставою при укладанні угоди служить будь-який пересувний колісний засіб (авто, мотоцикл або спецтехніка).

Але багато людей неправильно розуміють суть поняття автоломбард. Якщо Ви звернетеся в компанію за грошима під заставу автомобіля, то це не означає, що Ви повинні припинити його використовувати на весь період заборгованості.

Компанія «Кредит 112», виступаючи в ролі автоломбарду, видає кредит під заставу автомобіля без постановки на стоянку. Це означає, що позичальник отримує гроші і продовжує користуватися своїм транспортним засобом.

Дана послуга набирає все більшої популярності. Якщо позичальникам потрібна невелика сума, звернення в автоломбард гарантує отримання грошових коштів на ремонт, купівлю дорогої техніки або, навіть, придбання ще одного транспортного засобу.

Чому автоломбард краще ніж банк?

Мало хто знає, що звернутися в автоломбард набагато вигідніше, ніж отримати кредит під заставу авто в банку. Вся справа в тому, що за банківськими інструкціями, після оцінки автомобіля, співробітник може запропонувати позичальникові суму, яка становить половину від ринкової вартості авто. Банківські службовці множать отриману в результаті оцінки суму на коефіцієнт ½, що дорівнює половині вартості застави. Позичальник апріорі не зможе отримати в банку більше.

Приватні автоломбарди не пропонують таких кабальних умов. З огляду на те, що з плином часу на будь-яку техніку налічується амортизація, компанія «Кредит 112» пропонує позичальникам до 80% від вартості авто. Гроші видаються без тривалої перевірки фінансової ситуації позичальника і його кредитній історії.

Кредит в автоломбарді без постановки на стоянку

Це найпопулярніша послуга в компанії «Кредит 112» в 2019 році. Автомобіль вже став звичною частиною нашого життя і його відсутність тривалий час приносить дискомфорт. Наша компанія, в ролі автоломбарду, готова видавати кредит під заставу авто без постановки на стоянку.

Відсоткова ставка за таким кредитом складе від 4,5% на місяць.

Якщо Ви хочете заощадити на виплаті відсотків, то Ви можете передумати і залишити автомобіль у нас. В такому випадку процентна ставка буде від 3,5% на місяць.

Переваги співпраці з автоломбардом:

  • У нас в автоломбарді можна взяти кредит під авто з будь-якою реєстрацією. Регіон реєстрації Вашого авто не має значення.
  • Ми працюємо без прив'язки до валюти. Коливання курсу не позначаться на вимогах нашої компанії.
  • Гроші видаються готівкою після підписання паперів.
  • Ми не беремо комісій за свої послуги.
  • Працюємо без першого внеску.
  • Дострокове погашення заборгованості не обкладається штрафами.
  • Наш автоломбард видає гроші протягом доби.
  • Відсоткова ставка зафіксована в договорі і не змінюється протягом усього строку дії кредитного договору.
  • Оцінка вартості автомобіля оплачується коштами компанії.

Чи безпечне розміщення автомобіля на нашій стоянці

Часом ми видаємо кредити під автомобілі преміум класу, і для клієнтів вкрай важлива безпека своїх авто. Наша компанія залишає всі автомобілі на критій стоянці, що охороняється під цілодобовим відеоспостереженням. Ми виключаємо будь-який негативний вплив на заставу під нашим наглядом.

У компанії «Кредит 112» легко отримати кредит практично на будь-яку суму. Якщо ціна Вашого автомобіля досить низька і кредит під заставу нього не покриває всі витрати, ми можемо Вам запропонувати натомість кредит під заставу нерухомості.

Для того, щоб дізнатися оціночну вартість Вашого авто, зверніться до співробітників автоломбарду і Вас детально проконсультують з усіх питань.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 1
Залишити відгук