ru ua

Що таке кредитний рейтинг

Зображення: Що таке кредитний рейтинг

Кредитний рейтинг - це кількісна оцінка платоспроможності і благонадійності позичальника, яка використовується для отримання кредиту. Всі кредитні організації передають інформацію про своїх позичальників в Українське бюро кредитних історій. У цій інформації міститься сума кредиту, наявність або відсутність заборгованостей по платежах і ін.

У бюро кредитних історій відбувається накопичення і аналіз інформації про кожного, хто коли-небудь використав хоч один кредитний продукт. Мало хто знає, але кредитні карти теж є кредитним продуктом банків.

Як дізнатися свій кредитний рейтинг

Якщо Вас цікавить, як дізнатися свій кредитний рейтинг, Вам необхідно звернутися в УБКІ (Українське бюро кредитних історій). Вартість однієї перевірки в бюро складе 50 грн.

Згідно з Законом України "Про організацію формування та обігу кредитних історій" кожен громадянин України має право на 1 безкоштовну перевірку кредитної історії в рік. Але ця інформація не містить кредитний рейтинг.

Як інтерпретувати кредитний рейтинг

      Кредитний рейтинг в Україні складається з 5-ти рівнів:

  • 1. Дуже низький - власник такого кредитного рейтингу не зможе звернеться навіть в МФО. Швидше за все, він отримає відмову.
  • 2. Низький кредитний рейтинг - такий показник свідчить про наявність прострочення за попередніми кредитами. До банку за отриманням грошових коштів навіть не варто звертатися, але багато МФО Вам не відмовлять.
  • 3. Середній кредитний рейтинг - такий показник часто у тих, хто вперше звертається за кредитом. Також середній кредитний рейтинг у тих, хто мав прострочення по кредитних платежах, але основну суму заборгованості погасив вчасно. Банки можуть видати в борг невелику суму. Ви бажаний клієнт МФО.
  • 4. Високий КР - Ви вже зверталися за кредитами і погашали все вчасно. Банки схвалять Вам кредит на невелику суму з подальшим зниженням відсоткової ставки і збільшенням кредитного ліміту.
  • 5. Дуже високий КР - володар такого показника бажаний клієнт банку. Йому швидко схвалять кредит на велику суму з вигідними умовами.

Кредитний рейтинг фізичної особи важливий показник. В УБКІ навіть рекомендують вставляти цей показник в резюме, як свідоцтво благонадійності та чесності.

Як підвищити кредитний рейтинг

Дані про кредитний рейтинг оновлюються щомісяця. Для того, щоб підвищити кредитний рейтинг, необхідно:

  • Погасити всі поточні заборгованості;
  • Взяти новий кредит і виплачувати щомісячні платежі згідно з графіком.

Підняти кредитний рейтинг можливо, але для цього необхідно відповідально поставитися до наступних кредитів.

Де взяти кредит з низьким кредитним рейтингом

Кредит з низьким кредитним рейтингом можна отримати в компанії "Кредит 112". Ця компанія надає кредити під заставу майна в Києві. Отримати кредит може практично будь-який власник нерухомості в Києві та Київській області. Умови кредитування під заставу нерухомості надзвичайно вигідні. Для уточнення деталей звертайтеся до співробітників компанії "Кредит 112".

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук