ru ua

Гроші в борг

Зображення: Гроші в борг

Гроші в борг

Нестачу грошей відчуває хоча б один раз в житті, напевно, кожна людина. Однак сума при цьому може бути абсолютно різною, як і цілі, на які вона знадобилася. Це може бути нова сукня, ремонт в квартирі, додаткові кошти на розвиток бізнесу, іноді беруть гроші в борг для погашення кредиту. Особливо останнє стало актуальним в світлі подій 2020-2021 року, коли довелося зупиняти роботу бізнесу, люди не отримували зарплату і не мали можливості справно погашати взяті раніше позики. Незалежно від того, які причини нестачі фінансових коштів, їх хочеться отримати в найкоротші терміни і в необхідному обсязі.

Тоді часто і виникає питання, де взяти грошей. Відповіді на нього часто тільки 2: заробити або взяти гроші в борг. Оскільки перший варіант часто вимагає часу, то для отримання швидкого фінансового вливання багато хто вдається до другого способу.

Можливий третій метод вирішити питання: "Терміново потрібні гроші," - отримати виграш або подарунок. Однак це ще менш реалістичний і часто більш витратний (втратити, граючи, можна значно більше, ніж отримати) і тривалий (подарунки дарують не так часто, а сума в більшості випадків не настільки велика, як хотілося б) варіант, ніж розглянуті раніше, тому зупинятися на ньому немає сенсу.

Де взяти гроші в борг терміново

Вирішення питання, де взяти грошей, буде залежати від того, як швидко вони потрібні і в якій сумі. Найбільш вірний спосіб - заробити. Однак не завжди є можливість додаткового заробітку, і час на нього. Адже виконання будь-якої роботи вимагає тимчасових витрат, а фінанси можуть бути потрібні терміново. У такій ситуації, здавалося б, що може бути простіше, ніж позичити гроші в борг. Але, безумовно, все вирішує необхідна сума і Ваша репутація.

Де швидко взяти грошей

Отже, якщо заробити терміново необхідну суму грошей неможливо, багато хто вдається до того, щоб взяти гроші в борг. В цьому випадку, розглядаючи, де можна взяти гроші, також з'являється 3 варіанти вирішення питання:

 1. Взяти гроші в борг у родичів або друзів. Це, може, не найпростіший, але точно найвигідніший спосіб отримати фінансову допомогу. Гроші в борг у родичів можна отримати без відсотків. Але в даному випадку є обмеження в сумі. Якими б заможними і близькими не були Ваші родичі і друзі, велику суму в борг Вам навряд чи дадуть. До того ж, в даному випадку дуже важлива Ваша репутація. До людей, які своєчасно і в повному обсязі повертають гроші, завжди ставляться лояльно, їм позичають гроші під розписку, будучи впевненими у поверненні власних коштів. Якщо Ви неблагонадійний позичальник, і про це знає все Ваше оточення, то позичити гроші буде складніше. В такому випадку Вам потрібно шукати кредитні організації, які видають гроші під відсотки.
 2. Якщо Вас турбує питання: «Де терміново взяти гроші в Києві або в Україні,» - можна звернутися в кредитну організацію. Вони бувають двох видів: банк і небанківські кредитні організації. До останніх відносять страхові агентства, кредитні спілки, компанії мікрокредитування і лізингу, ломбарди, тобто ті організації, які мають ліцензійне право видавати гроші в борг без банків та поручителів під певний відсоток. Це зареєстровані в Єдиному державному реєстрі юридичні особи зі статутним фондом і врегульованим законодавчо видом діяльності.
 3. Вивчаючи, де можна взяти гроші, деякі вирішують зупинитися на банківському кредиті. Однак тут також необхідна наявність хорошої кредитної історії, без якої фінансова установа зробить відмову. Крім того, обов'язково знадобиться довідка про доходи, яку можуть надати тільки в разі офіційного працевлаштування. Також доведеться зібрати пакет документів, на що піде чимало часу. Після цього у банківських працівників є кілька днів на обробку запиту на отримання кредитних коштів. У підсумку, Вам все одно можуть відмовити в позиці.

Тому, коли потрібні гроші терміново, банківський кредит - не найкраще, що можна обрати.

Терміново потрібні гроші в борг від приватної особи сьогодні

У ситуації, коли не вистачає фінансів, деякі вирішують: "Візьму гроші в борг у приватної особи". Часто це може бути дієвий і найбільш швидкий спосіб вирішення питання. Пов'язано це з тим, що часто при такому кредитуванні ніяких особливих перевірок проходити не потрібно.

Однак, коли прийнято рішення, що візьму гроші в борг у приватної особи, потрібно з кредитором обговорити не тільки, під який відсоток буде взята позика. Варто убезпечити себе від можливих додаткових витрат у вигляді прихованих відсотків, пені тощо.

Зверніть увагу на особистість, з якою збираєтеся мати справу. Якщо людина не викликає зовні довіри, не варто зв'язуватися з ним фінансово, навіть якщо терміново потрібні гроші в борг від приватних осіб сьогодні, а Вам запропонований займ без поручительств, застави і, на перший погляд, на дуже вигідних умовах.

Чим відрізняється банк від небанківської кредитної організації?

Банк - це фінансова установа, яка має статутний капітал, і може ліцензовано здійснювати всі види банківських операцій:

  • Залучення коштів громадян України та юридичних осіб
  • Ведення банківських рахунків юр. і фіз. осіб
  • Розміщення позикових коштів від свого імені на умовах повернення.

Небанківська кредитна організація має право здійснювати тільки окремі банківські операції.

І банки, і небанківські організації належать приватним особам, проте вони обов'язково мають статус юридичної особи. В Україні всього кілька державних банків (Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк і ПриватБанк). Однак, коли Ви берете гроші в борг терміново в спеціалізованій організації, Ви укладаєте двосторонній договір, в якому чітко прописані всі умови кредитування.

Де терміново взяти гроші в борг: у банку або небанківській організації?

Вирішуючи, де швидко взяти грошей, в банку або небанківської організації, потрібно розуміти, що принципова відмінність тільки в часі і в силах, які Ви витратите на отримання грошей в борг.

Банк - це велика бюрократична машина. Банк видає позикові кошти і ретельно перевіряє кожного бажаючого отримати гроші в борг. Перш ніж Вам схвалять кредит, може пройти до кількох місяців. Вам потрібно буде підготувати пакет документів, до якого мають входити:

  • клопотання на ім'я голови Правління Банку про цільове призначення коштів з аргументацією.
  • довідка з місця роботи за останні 6 місяців.
  • довідка про несудимість та інше.

До того ж, швидше за все, при зверненні в банк для отримання необхідної позички, Вам знадобиться поручитель. У НКО є можливість отримати гроші в борг без банків та поручителів. Кредитна організація вимагає менше документів, і рішення з приводу видачі позики приймаються значно швидше.

Якщо Ви підшукуєте, де взяти гроші в борг швидко, зверніться в компанію "Кредит 112", ми зможемо оголосити результат за запитом вже протягом 30 хвилин. Наша компанія прийде на допомогу, якщо Ви шукайте, де взяти гроші терміново і в досить великій сумі. Ми готові надати в борг до 15 тис. грн. Їх можна отримати, надавши тільки паспорт та ІПН. Але процентна ставка за таким кредитом стартуватиме від 1,5-2% в день. Можливі більш низькі процентні кредитні ставки (від 1,5% на місяць), якщо Ви розглядаєте варіант, де взяти гроші терміново під заставу майна.

Гроші в борг для погашення кредиту або для інших потреб

Люди, яким терміново потрібні гроші сьогодні, наприклад, щоб погасити кредит, часто беруть гроші під заставу майна. Компанія «Кредит 112» видає до 80% від вартості застави. В якості застави може виступати будь-яке майно, яке знаходиться в Києві або Київській області:

  • житлова нерухомість (квартира, будинок, дачну ділянку та інше);
  • нежитлова нерухомість (офіс, гараж, бізнес-центр, магазин та ін.);
  • автомобіль (реєстрація авто не має значення).

Багато хто віддає перевагу даному виду кредиту, тому що умови взяття грошей у борг під заставу нерухомості найвигідніші.

Відсоткова ставка при взятті грошей в борг під заставу нерухомості складе 1,5% в місяць (для порівняння, в беззаставних кредитах ставка становить 1,5% на день!). Вигідніші умови на ринку кредитування годі й шукати! Закласти можна не тільки квартиру або будинок, але й автомобіль. Процентна ставка при цьому буде від 3,5% в місяць, а якщо закладене авто залишається в користуванні власника, то ставка кредиту складе 4,5% щомісяця.

Залежно від вартості застави можна отримати суму до 30 млн. грн. Гроші в борг терміново можна отримати за 2 години. Оформлення документів займе 2 дні.

Щомісяця Ви будете виплачувати відсотки за кредитом. Погашення боргу відбувається, коли закінчується термін кредиту. Взяти гроші в Києві можна строком до 10-и років. Дострокове погашення кредиту без штрафів і комісій.

Credit 112

Чому взяти гроші в борг у небанківської організації краще, ніж в банку?

По-перше, Ви отримаєте гроші набагато швидше. По-друге, Вам не доведеться надавати довідку про доходи. По-третє, Ви будете звільнені від додаткових виплат.

Що можна закласти, якщо терміново потрібні гроші в борг від приватної особи сьогодні?

Об'єктом застави може виступити автомобіль, житло, комерційна нерухомість або земельна ділянка.

Яку суму можна отримати, якщо необхідно взяти гроші в борг терміново?

Компанія «Кредит 112» готова видати до 30 000 000 грн. Сума залежить від вартості заставного об'єкта.

Якщо я візьму гроші в борг, чи зможу я повернути їх достроково?

У нас Ви зможете погасити кредит раніше вказаного терміну, не виплачуючи комісій і штрафів.

Скільки потрібно чекати, якщо терміново потрібні гроші?

У компанії «Кредит 112» на оформлення документів потрібно не більше 2 днів, а на видачу позики - всього 2 години.

5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук