ru ua

Документи, необхідні для отримання кредиту юридичною особою

Зображення: Документи, необхідні для отримання кредиту юридичною особою

Документи, необхідні для отримання кредиту юридичною особою

Найбільш часта причина звернення за кредитом серед юридичних осіб - необхідність в грошах для початку розвитку бізнесу. Саме цей етап вимагає значних витрат, оскільки доведеться заплатити наперед за оренду приміщень, набрати новий персонал, забезпечити закупівлю необхідних матеріалів, техніки, оформити всі дозволи та інші документи. Оскільки витрати чималі і окупляться тільки через певний час, найкращим способом отримати велику суму готівкою буде взяти кредит під заставу нерухомості або авто і поступово його виплачувати, в той час як бізнес буде рости і приносити дивіденди.

Серед інших причин кредитування юридичних осіб можна назвати ще дві:

  1. перехід на нову стадію розвитку бізнесу, підвищення обсягу виробництва, територіальне розширення, відкриття нових торгових об'єктів або модернізація;
  2. пошук шляхів виходу з кризової ситуації, грошові витрати на покриття затрат, виплата боргів.

Для всіх перерахованих причин отримання грошової позики необхідно заздалегідь підготувати документи для кредиту юридичній особі, список яких значно відрізняється від кредитування приватних фізичних осіб.

Кредитуванням підприємців під бізнес цілі сьогодні в м.Київ та інших містах України займається цілий ряд фінансових організацій. Можна звернутися в державний чи приватний банк, а також до брокера, який надає платні послуги з пошуку кредитора або безпосередньо до приватного кредитора. Між цими видами організацій існує ряд відмінностей, пов'язаних, в першу чергу, з вимогами для отримання кредиту, а також більш-менш вигідними умовами.

Однією з головних вимог є документи необхідні для отримання кредиту юридичною особою. Більш суворі умови за списком документації ставлять банківські установи. Крім установчих документів, банк може зажадати бухгалтерські та фінансові, такі як декларації про доходи, фінансову звітність за останній період, виписки по рахункам в інших банківських установах, а також надання інформації про місцезнаходження і фотографії всіх об'єктів бізнесу.

Крім цього, банк може запросити повний список установчих документів: дані про посадових осіб, зразки печаток та підписи відповідальних осіб, договору оренди, копії ліцензій на дозвіл діяльності та інші. Збір всієї документації вимагатиме тимчасових витрат, плюс до всього, ще більше часу піде на вивчення, перевірку документів і прийняття рішення про видачу кредиту.

У фінансових компаніях, які надають кредити зі свого приватного капіталу, список документів, як правило, мінімізований. До того ж, він може переглядатися в індивідуальному порядку. Серед приватних кредиторів умови і вимоги по пакету документів також можуть мати певні відмінності, однак точно можна сказати, що перелік буде більш лояльним.

Які потрібні документи для отримання кредиту в компанії «Кредит112»

Слід враховувати, що оскільки компанія видає великі суми під заставу нерухомості або авто, документи для кредиту юридичній особі включають також необхідну інформацію про заставний об'єкт.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Перелік необхідної документації на кредит для юридичних осіб:

  1. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи;
  2. Статут організації;
  3. Правовстановлюючі документи на об’єкт застави;
  4. Балансова вартість заставної нерухомості;
  5. Документи керівника підприємства і головного бухгалтера: ита ІНН;
  6. Документ про засідання установчої ради компанії, на якому прийнято рішення про передачу нерухомості в іпотеку.

Фінансовая компанія «Кредит112» успішно займається кредитуванням більше 15 років. За цей час представництва з'явилися не тільки в Києві, а й у всіх великих містах України, таких як: Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород.

Щорічно, з питань кредитування в компанію звертаються сотні підприємців. Тут можна отримати не тільки консультації, а й юридичну підтримку протягом усього терміну дії договору.

Credit 112

Як отримати позику, якщо у підприємця є непогашений кредит в іншому банку?

В даному випадку краще за все звернутися до фінансової компанії, яка не вимагає фінансової звітності від підприємця. Такою компанією є «Кредит112».

Чи має значення місце реєстрації підприємства для отримання кредиту?

Місце реєстрації юридичної особи в межах України для кредитування не має значення, достатньо надати оригінал свідоцтва про реєстрацію.

Чи може компанія використовувати заставну нерухомість для ведення бізнесу?

На період виплати кредиту юридична особа може використовувати заставні приміщення для експлуатації або оренди. Не допускається тільки зміна власника.

Протягом якого терміну розглядаються документи на отримання кредиту?

В «Кредит112» розгляд заявки і всього пакета документів відбувається в день звернення, з можливістю отримати гроші в той же день.

Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук