ru ua

Де взяти гроші на відпочинок, або Як добре відпочити без грошей?

Зображення: Де взяти гроші на відпочинок, або Як добре відпочити без грошей?

Літо і початок осені - це золотий час для відпочинку. Саме зараз варто відправитися в подорож до моря або океану. Адже проводити свою відпустку в задушливій бетонній коробці - це справжній злочин. Та й відпочинком це назвати складно. Інша справа поїздка на кращий європейський або світовий курорт, з відмінним сервісом і розважальною програмою. Напевно, це допоможе вам розвіятися і хоч на якийсь час забути про побутові турботи.

Але от невдача, що робити, якщо ви хочете добре відпочити, але грошей на нормальний відпочинок не вистачає? Раніше, звичайно, це було досить складною проблемою, яку було непросто вирішувати. Але зараз же це взагалі не проблема, адже без проблем можна взяти кредит на відпочинок.

Кредит на відпочинок: де, як і скільки?

Де взяти гроші на відпочинок, або Як добре відпочити без грошей?

Якщо ви запланували чудовий відпочинок, але обставини склалися так, що грошей на втілення планів катастрофічно не вистачає, не впадайте у відчай. Адже ви можете взяти кредит на відпустку.

Наприклад, компанія «Кредит 112» пропонує відразу два варіанти кредитування:

  • кредит без застави на відпочинок;

  • кредит під заставу нерухомості.

Беззаставний кредит

Кредит без застави можна вважати найбільш прийнятним, так як вам буде потрібно мінімум документів і часу. Як зрозуміло з назви, для його отримання не потрібна наявність застави, що в значній мірі спрощує процедуру. Такий кредит можна отримати протягом кількох годин, що дуже зручно, якщо гроші потрібні терміново. Наприклад, якщо ви натрапили на досить дешеві путівки в місце, яке ви давно збиралися відвідати. Або ж при підготовці відпочинку, з'явилися непередбачені витрати, через що грошей на відпочинок не вистачає, але відмовлятися від нього ви не бажаєте.

Кредит під заставу нерухомості

Мінусом кредиту без застави на відпочинок може стати максимальна сума. Як правило, вона не дуже велика, і підійде скоріше для покриття непередбачених витрат. Але якщо ви хочете шикарно відпочити, кредит без застави навряд чи зможе допомогти. І ось тут варто поглянути на кредит під заставу нерухомості.

З його допомогою ви зможете отримати більш вражаючі суми, яких з лишком вистачить для відпочинку на кращих курортах світу. Балі, Мальта, Сейшели, Балеарські острови, Мальдіви, Канари, Паттайя і інші неймовірно красиві - ви зможете побувати всюди з кредитом на відпочинок від «Кредит 112». Все що вам потрібно - це звернеться до нас з мінімумом документів:

  • Паспорт та ІПН (ідентифікаційний номер платника податків);

  • Документи підтверджують право власності на нерухомість передану в заставу;

  • Технічний паспорт на нерухомість;

  • Якщо нерухоме майно нажите в шлюбі, то знадобиться ще копія паспорта та ІПН вашого чоловіка/дружини.

Все інше зробимо ми! Виїзд оцінювача, підготовка договору і оформлення необхідних паперів - все це ми беремо на себе, тим самим заощаджуючи ваш час. Більш того, якщо вам потрібен терміновий кредит на відпочинок, то і це не проблема, адже ми допоможемо оформити необхідні папери і видати гроші готівкою або зробити переказ коштів на карту протягом 24 годин. А для кредиту під заставу нерухомості - це дуже швидко.

Одним словом, не відмовляйте собі в хорошому відпочинку, адже він запорука міцного здоров'я і продуктивної роботи. Так його можна розглядати не як витрату, а як вигідне вкладення в себе. Не витрачайте час і нерви - звертайтеся в «Кредит 112»!

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
4
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук