ru ua

Де отримати кредит на купівлю квартири в Києві?

Зображення: Де отримати кредит на купівлю квартири в Києві?

Багато жителів України мріють про покупку квартири в Києві, проте вартість нерухомості в столиці досить висока. Далеко не кожен може позичити потрібну суму у своїх друзів або знайомих. В такому випадку можна оформити позику на покупку квартири. Головне - уважно підійти до вибору кредитора.

Чому українці побоюються брати кредит на квартиру в Києві?

Де отримати кредит на купівлю квартири в Києві?

За оцінками різних організацій, ставки по банківським кредитам на нерухомість в столиці незабаром досягнуть 12-18%. Винятком можуть стати всілякі програми від забудовників. Вони дозволяють позичальникам виплачувати не більше 10-12%, але тільки в перший рік, а потім розмір відсотків прирівнюється до середньоринкового. Правда, на сьогоднішній день середня ставка по кредиту на покупку квартири на вторинному ринку від 20% річних + комісія установи. Невідомо, чи знизять відсоткові ставки і коли цей момент настане, так чи варто чекати?

Причин, через які українці не наважуються купити квартиру в кредит, кілька:

  • висока інфляція і економічна нестабільність;
  • завищена вартість ресурсної бази для банківських установ;
  • відсутність будь-яких державних програм для підтримки позичальників;
  • недосконалість законодавчої бази України.

Ще один фактор - відсутність можливості купити квартиру в розстрочку без первинного внеску. Як правило, банки вимагають від позичальників внести не менше 25% від вартості житла, проте є установи, які видають кредит тільки після сплати 50% його початкової вартості.

Плюси і мінуси банківського кредиту на покупку квартири в Києві

Головна перевага позики на квартиру полягає в можливості купити житло, не відкладаючи на нього гроші протягом 10 і більше років. Позичальнику більше не доведеться платити за оренду квартири. Він може почати виплачувати вже за власне житло.

Але, перш ніж взяти кредит на покупку квартири, необхідно зважити всі можливі ризики. Головний мінус - досить велика переплата, враховуючи тривалий термін кредитування і чималі ставки. Ще один недолік полягає в тому, що людина втрачає можливість повноцінно розпоряджатися житлом до моменту повного погашення позики.

Щоб купити квартиру в розстрочку і не потрапити в боргову яму, потрібно ретельно прорахувати свої фінансові можливості. Будь-яке протермінування по виплатах призведе до нарахування пені та штрафів, які тільки збільшать переплату. У разі порушення договору ризик втратити житло зростає в рази.

Якщо позичальник не зможе своєчасно сплатити кредит для покупки квартири, він повинен зв'язатися з банком і спробувати домовитися про реструктуризацію позики або відстрочку. У деяких випадках це допомагає, проте безліч банків, як і раніше, не надають таких можливостей.

Можливі терміни кредиту в банку на покупку квартири

Вибирати терміни погашення позики на покупку квартири потрібно виходячи зі своїх фінансових можливостей. Вкрай важливо спробувати прорахувати можливі зміни майбутніх доходів, зважити ситуацію на роботі і всередині сім'ї.

Як правило, покупка квартири в кредит оформляється на максимально можливий термін. В Україні він зазвичай складає 10-20 років. Варто зазначити, що при оформленні кредиту на довгий період кредитори йдуть назустріч клієнтам та зменшують суму щомісячного платежа. В разі поліпшення матеріального становища, займ можна буде погасити достроково.

Де взяти кредит на покупку квартири на вигідних умовах?

Компанія «Кредит 112», яка успішно працює на фінансовому ринку України більше 15 років, пропонує оформити позику на покупку житла на найвигідніших умовах:

  • можлива сума - від 30 тис. до 30 млн. грн .;
  • ставка - від 1,5% на місяць;
  • терміни прийняття рішень - не більше 10 хвилин;
  • терміни кредитування - від 3 місяців до 10 років;
  • вік позичальника - від 18 років.

Небанківська організація «Кредит 112» - одна з небагатьох, хто пропонує купити квартиру в розстрочку без першого внеску. Позика забезпечена заставною нерухомістю клієнта.

На відміну від банків, що забороняють повноцінно користуватися купленим житлом, компанія «Кредит 112» дозволяє вносити перепланування в несучі конструкції квартири.

Взяти кредит на покупку квартири в Києві може кожен бажаючий. Компанія «Кредит 112» надає позики людям з поганою кредитною історією, які проживають в Києві та Київській області. Погасити кредит можна достроково, без сплати штрафів і додаткових комісій.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 14
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук