ru ua

Де взяти кредит у Харкові без офіційного працевлаштування

Зображення: Де взяти кредит у Харкові без офіційного працевлаштування

Грошове питання в сучасній Україні стоїть гостро для різних верств населення, незалежно від цілей, на які потрібні додаткові гроші. Одним потрібні додаткові кошти для відкриття і ведення власної справи, іншим - для вирішення майнового питання або проведення ремонтних робіт, третім - на лікування, четвертим - щоб зібрати дитину до школи.

У більшості випадків нестача фінансів виникає раптово, а вирішити питання необхідно терміново. Вийти з будь-якої складної фінансової ситуації легко, знаючи, де можна швидко отримати терміновий кредит без довідок і поручителів. Особливо важливо, щоб можна було отримати гроші в борг без працевлаштування офіційного, оскільки більшість позичальників працюють або без оформлення трудового договору, або на мінімальну ставку.

Де оформити кредит без поручителів і довідок про доходи в Харкові

Де взяти кредит у Харкові без офіційного працевлаштування

Існує кілька способів вирішення завдання з оформленням позики:

 • звернутися до банківської установи;
 • подати запит на оформлення позики до небанківської організації.

Серед другого типу підприємств одними з найбільш привабливих умов для того, щоб взяти кредит в Харкові без офіційного працевлаштування, виділяється компанія "Кредит 112". Ми працюємо в Києві, Харкові, Ужгороді, Львові, Вінниці та багатьох інших містах України.

Наш досвід кредитування понад 15 років. За цей час ми зрозуміли, що позичальникам найзручніше отримати кредит без довідки про доходи, оскільки найчастіше показати офіційний дохід досить складно. Особливо зручно для клієнтів те, що час очікування за поданим запитом на позичку становить до 10 хвилин, а гроші можуть бути отримані вже через 2 години.

Нами видано велику кількість кредитів під заставу нерухомості зі ставкою відсотка від 1,5% і тілом позики до 80%. Також ми даємо можливість оформити кредит без офіційного працевлаштування в Харкові під заставу автомобіля з процентною ставкою від 3,5%.

Наявність узятої в нашій компанії позики підтверджується підписанням двостороннього договору кредитування або застави, в якому обов'язково прописуються:

 • особисті дані позичальника;
 • період кредитування та грошовий еквівалент позички;
 • відсоток за кредитом і щомісячний платіж;
 • відомості щодо закладеного майна.

При цьому наші клієнти завжди знають, скільки повинні будуть повернути грошей, оскільки додаткові комісії та платежі в компанії відсутні.

 • Без довідки про доходи

  Без довідки про доходи

  Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

 • Час оформлення

  Час оформлення

  Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

 • Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

 • Чесний кредит

  Чесний кредит

  Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

 • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
 • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
 • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
 • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
 • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

Чим відрізняється кредит без офіційного працевлаштування в Харкові у "Кредит 112" від банківської позики

Варто зауважити, що всі учасники ринку кредитування, крім безпосередньо банків, відносяться до небанківських фінансових компаній. Одні й другі обов'язково зареєстровані як юридичні особи в Єдиному держреєстрі, мають статутний капітал, ведуть ліцензовану діяльність відповідно до законодавства України.

Однак є між ними важливі відмінності:

 1. Банк видає позику через кілька днів, а іноді навіть місяців, у той час як у нашій компанії "Кредит 112" можна отримати гроші в борг без працевлаштування в день звернення.
 2. Для отримання банківської позики буде потрібно зібрати різноманітні довідки та нерідко залучити відповідальну особу (поручителя), а в "Кредит 112" є можливість узяти кредит в Харкові без офіційного працевлаштування, довідок і поручителів.

Обидва типи організацій перевіряють кредитну історію. Для банківської установи її відсутність або наявність пари прострочень за платежами сигналізує про неблагонадійність позичальника, через що часто новий кредит отримати неможливо. Для нас же негативна кредитна історія з некритичними декількома простроченням або її відсутність не є перешкодою для видачі позики.

Якщо Ви не підписали з роботодавцем трудовий договір, а гроші потрібні терміново, пам'ятайте: кредит без офіційного працевлаштування в Харкові або іншому місті України з вигідними умовами легко отримати в компанії "Кредит 112".

Credit 112

Як дізнатися, скільки доведеться платити щомісяця, якщо отримати кредит без довідки про доходи у

Точну інформацію щодо позики зможе підказати менеджер, якщо звернутися до нас за номером телефону, вказаним на сайті компанії, або заповнити форму на сторінці.

Які документи потрібні для оформлення позики?

Щоб оформити кредит, потрібні паспорт та ідентифікаційний код. Якщо ж буде оформлятися договір застави, знадобляться додатково документи, що підтверджують право власності на майно.

Якщо раніше був оформлений та не сплачений повністю займ в іншому банку, чи можу я тепер взяти гроші в борг у вашій компанії?

Так, навіть при непогашеній попередній позиці Ви будете мати можливість оформити кредит, оскільки для нас не так важлива кредитна історія клієнта. Однак для початку ми розглянемо Вашу платоспроможність на сьогоднішній день.

Чи можу я взяти у вас іпотеку?

Ми видаємо кредити під будь-які потреби. Умови кредитування нерідко у нас навіть вигідніші, ніж у банку. Звертайтеся!

Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук