ru ua

Як правильно взяти кредит під заставу нерухомості?

Зображення: Як правильно взяти кредит під заставу нерухомості?

Зараз кредитний ринок переповнений різними пропозиціями, в тому числі і кредитами під заставу нерухомості. Тому не дивно, що багатьох цікавить питання, а як правильно брати кредит під заставу нерухомості? Отже, давайте спробуємо відповісти на це настільки непросте питання.

Як правильно взяти кредит під заставу нерухомості?

У кого брати кредит?

Сьогодні багато фінустанов готові надати кредит під заставу квартири будинку або офісу, це і звичайні банки, і приватні кредитні організації. Але якщо ви хочете отримати гроші під заставу нерухомості терміново, то вибір у вас невеликий. Найчастіше, банківські організації в плані кредитування на великі суми, а кредит під заставу нерухомості саме такий, не дуже завзяті. Так що вам, як мінімум, доведеться почекати пару днів і це в кращому випадку, коли у вас на руках будуть усі необхідні документа, а співробітники банку будуть на подив розторопні. Але, як правило, отримання кредиту затягується на тиждень, а то і більше.

Проте вихід з даної ситуації є, це небанківські фінансові організації, які спеціалізуються на наданні кредитів під заставу рухомого і нерухомого майна. Вони не лише працюють більш оперативно і мають велику клієнтоорієнтованість, а й здатні надати вельми вигідні кредитні умови. Вам не доведеться тижнями чекати поки бюрократична машина обробить вашу заявку і дасть свою відповідь. Тут ви зможете отримати гроші готівкою під заставу нерухомості прямо в день звернення.

Які можуть бути ризики?

І хоча небанківські фінансові організації виглядають більш вигідно на тлі банків, тут теж не все так гладко, як може здатися на перший погляд. Головна біда даного сегмента - шахраї. І мова йде не тільки, про тих, хто навмисно порушує закон збагачуючись за чужий рахунок, а й про тих, хто діє відповідно до букви закону. Саме останні становлять значний відсоток.

Як же можна бути «шахраєм в законі»? - запитаєте ви. На жаль, дуже просто. Більшість пересічних громадян не володіють глибокими знаннями в юриспруденції або в фінансах, цим і користуються нечисті на руку організації, складаючи непрозорі договори. У такому договорі, навіть юристу часом важко розібратися, так вони мають подвійне, а то й потрійне, дно. Правда, суть у них одна - замаскувати вельми невигідні для позичальника умови під дуже вигідні.

Звичайно, подібні організації очорнюють репутацію всіх, хто працює в напрямку кредитування. Але «термін життя» даних фірм невеликий. Та це й не дивно, навіть через кілька місяців вони заробляють собі настільки негативну репутацію, що жоден дурень туди не поткнеться. Таким чином, перше, на що варто звертати увагу при виборі небанківської фінансової організації - термін роботи. Ті, що працюють на цьому ринку вже довгий час, дуже сильно дбають про свою репутацію і ніколи б не пішли на настільки сумнівні методи заманювання клієнта. Саме до таких організацій відноситься компанія «Кредит 112».


Під які види нерухомості можна отримати кредит в компанії «Кредит 112»?

Кредит можна отримати під заставу наступних видів нерухомості:

Кредит під заставу будинку
До цієї категорії потрапляють житлові приватні будинки, які не перебувають на етапі будівництва і повністю готові до заселення. Сума кредиту багато в чому може залежати від ліквідності будинку, на яку, в свою чергу, впливають розташування, житлова площа, загальний стан будівлі і т. д.
Кредит під заставу квартири
Кредит під заставу квартири можна отримати при наявності документів, що підтверджують право власності, при цьому не беруться квартири, які знаходяться в будинках, що визнані аварійними.
Кредит під заставу нежитлового приміщення
До цього списку потрапляють офіси, склади та інші приміщення не призначені для проживання.
Кредит під заставу земельної ділянки
Ще однією перевагою компанії «Кредит 112» - надання кредиту під заставу земельної ділянки. Головне мати документи, що підтверджують право власності.

Виникли питання? Просто заповніть онлайн-заявку або зателефонуйте і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротший термін!

Credit 112
5
оцінок: 3
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук