ru ua

Кредит 50000 грн без довідки про доходи

Зображення: Кредит 50000 грн без довідки про доходи

Кредит 50000 грн без довідки про доходи

50000 грн - це та мінімальна сума, на яку зазвичай розраховує позичальник в Україні, і з якої зазвичай стартує будь-який споживчий кредит. Здавалося б, 50000 гривень - це не так багато, але чому тоді так складно отримати кредит в банку, якщо у тебе немає офіційного працевлаштування? Швидше за все це пов'язано із суворим регламентом банківських структур незалежно від суми позики. Насправді кредит на 50000 гривень без довідки про доходи сьогодні абсолютна реальність. Фінансова компанія «Кредит 112» пропонує таку можливість своїм клієнтам. Ми працюємо на території Києва та Київської області, Харкова, Львова, Одеси, Тернополя, Хмельницького, Рівного, Ужгорода, Вінниці, Полтави, Івано-Франківська і в інших регіонах. Сьогодні наш фінансовий експерт розповість, де можна взяти кредит 50000 грн без ризику і на тривалий термін.

Терміново потрібно 50000 гривень, які є варіанти позик?

Ситуації, коли гроші потрібні терміново, змушують нас думати дуже швидко. Перше, що зазвичай приходить в голову - взяти невеликий кредит. Де в Україні можна оформити позику без ризику? По-перше, в банку, цей варіант сьогодні залишається популярним, хоча має масу недоліків. По-друге, у мікро кредиторів, але вони видають зазвичай не більше 15000 грн і беруть величезні відсотки. По-третє, в приватних фінансових компаніях - найоптимальніший на сьогоднішній день варіант і скоро Ви дізнаєтеся, чому.

Чи можна взяти кредит 50000 грн в банку без довідки про доходи?

Стати клієнтом банку - дуже просто, отримати гроші в борг без офіційного працевлаштування - завдання нездійсненне. У 99% випадків банки відмовляють клієнтам, які не надають довідку про доходи з місця роботи. Що ще нас може збентежити у співпраці з банком?

 1. Обмеження за віком позичальника (зазвичай не більше 65 років);
 2. Строгий контроль кредитної історії і рейтингу;
 3. Величезна кількість документів для оформлення кредиту;
 4. Необхідність в поручителі;
 5. Обов'язкове страхування життя;
 6. Комісії, штрафи, оплата послуг суміжних фахівців;
 7. Так зване поняття «реальна відсоткова ставка». Часто банк заохочує клієнта 13-14% річних, а з урахуванням комісій і динаміки ставки вона перетворюється в 22-23%;
 8. І нарешті, терміни - ніхто не переживає про те, що гроші клієнту потрібні терміново, заявка легко може розглядатися кілька днів і навіть тиждень.

Отже, Вам потрібен кредит до 50000 грн без довідки про доходи, банк відмовив, або Вас не влаштували умови, що робити? «Кредит 112» пропонує свій варіант вирішення проблеми - кредитування під заставу нерухомості або автомобіля на термін до 10 років без офіційного працевлаштування та іншої бюрократії.

Кредит 50000 грн без відмови в «Кредит 112»

«Кредит 50000 на рік», «Кредит 50000 на 2 роки» - дуже популярні сьогодні запити в Google. Фінансове становище в країні залишає бажати кращого, і «Кредит 112» докладає максимум зусиль, щоб забезпечити чесними і доступними кредитами українців в цей непростий період.

В «Кредит 112» кожен може отримати кредит 50000 без відмови під заставу нерухомості або авто. Наші умови сьогодні найвигідніші на ринку кредитування:

 • Розглядаємо заявку за 10 хвилин;
 • 1.5% в місяць - фіксована ставка по кредиту;
 • Розмір позики - 80% від вартості застави (30 000 - 30 000 000 гривень);
 • Тривалість кредитування - до 10 років;
 • Видаємо готівку в день заявки.
 • Без довідки про доходи

  Без довідки про доходи

  Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

 • Час оформлення

  Час оформлення

  Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

 • Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

 • Чесний кредит

  Чесний кредит

  Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

 • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
 • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
 • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
 • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
 • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

Кредит під заставу нерухомості - переваги угоди з «Кредит 112»

Далеко не всі знають, що кредити під заставу нерухомості сьогодні є найвигіднішими. Серед них особливо виділяються:

 • Кредит під заставу квартири;
 • Кредит під заставу будинку.

В даному випадку ми пропонуємо мінімальну процентну ставку 1,5%, яка залишається незмінною весь період кредитування. Кредит під заставу популярний з кількох причин. Розглянемо все більш детально.

Кредит 50000 грн на 2 роки і більше

Великий термін кредитування - одне з головних переваг заставної позики. В «Кредит 112» Ви можете взяти гроші під заставу нерухомості на 2, 3, 5 і навіть 10 років. Щоб визначитися, на який період брати позику, можна звернутися до менеджера нашої компанії, який докладно пояснить всі нюанси і допоможе визначитися з оптимальним терміном кредитування.

Кредит 50000 грн без відмови

Відмова у видачі позики в банку - часта проблема. Вона може бути пов'язана з різними причинами, наприклад, невідповідним віком позичальника або відсутністю офіційного працевлаштування. Кредит під заставу майна в «Кредит 112» схвалюється в 99% випадків, адже наша команда створила найбільш лояльні умови оформлення і викреслила всі бюрократичні елементи з договорів.

Кредит 50000 грн з поганою кредитною історією

Погана кредитна історія значно знижує Ваші шанси взяти звичайний споживчий кредит. У свою чергу, якщо Ви берете гроші в борг у «Кредит 112» під заставу нерухомості, ми не враховуємо ні кредитну історію, ні кредитний рейтинг. Позику під заставу нерухомості Ви можете отримати навіть при наявності прострочень в минулому або незакритих поточних кредитів.

Терміново потрібно 50000 гривень? Зверніться в «Кредит 112»

Кредити під нерухомість все більше популяризуються в Україні. Найбільш активно українці беруть заставні позики в Києві, Київській області, Львові, Одесі та Харкові, поступово «підтягуються» і інші регіони.

Фахівці «Кредит 112» постійно оптимізують систему оформлення позик, щоб знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Уже сьогодні, щоб взяти кредит під заставу нерухомості, документи потрібні в мінімальній кількості (паспорт, ІПН, правовстановлюючі документи). Це ще одна перевага і можливість взяти кредит під заставу нерухомості всього за кілька хвилин, замість того, щоб тижнями збирати цілу купу «важливих» паперів.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112

Чи можна оформити кредит 50000 грн без довідки про доходи за один день?

Так, це цілком реально, більш того, команда фахівців «Кредит 112» гарантує виконання всіх етапів оформлення угоди за 24 години з моменту Вашого звернення до компанії.

Чи збільшиться відсоткова ставка, якщо взяти кредит 50000 грн на 5 років?

Ні, відсоткова ставка в «Кредит 112» залежить від виду застави, вона вказана в договорі і фіксується на весь період кредитування незалежно від суми позики.

Чи видаєте Ви кредит 50000 грн з поганою кредитною історією?

Так, при оформленні позики в «Кредит 112» кредитна історія і рейтинг позичальника не враховуються.

Кредит готівкою 50000 грн можна отримати тільки в Києві?

Ні, ми кредитуємо під заставу нерухомості в більшості великих міст України, а головний офіс компанії знаходиться в Києві.

Які додаткові комісії Ви берете при оформленні кредиту?

Ми не стягуємо додаткових комісій за оформлення позики, до того ж безкоштовно проводимо оцінку застави, інкасацію готівки і трансфер в банк.

5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук