ru ua

Кредит 50000 грн без довідки про доходи

Зображення: Кредит 50000 грн без довідки про доходи

Кредит 50000 грн без довідки про доходи

50000 грн - це та мінімальна сума, на яку зазвичай розраховує позичальник в Україні, і з якої зазвичай стартує будь-який споживчий кредит. Здавалося б, 50000 гривень - це не так багато, але чому тоді так складно отримати кредит в банку, якщо у тебе немає офіційного працевлаштування? Швидше за все це пов'язано із суворим регламентом банківських структур незалежно від суми позики. Насправді кредит на 50000 гривень без довідки про доходи сьогодні абсолютна реальність. Фінансова компанія «Кредит 112» пропонує таку можливість своїм клієнтам. Ми працюємо на території Києва та Київської області, Харкова, Львова, Одеси, Тернополя, Хмельницького, Рівного, Ужгорода, Вінниці, Полтави, Івано-Франківська і в інших регіонах. Сьогодні наш фінансовий експерт розповість, де можна взяти кредит 50000 грн без ризику і на тривалий термін.

Терміново потрібно 50000 гривень, які є варіанти позик?

Ситуації, коли гроші потрібні терміново, змушують нас думати дуже швидко. Перше, що зазвичай приходить в голову - взяти невеликий кредит. Де в Україні можна оформити позику без ризику? По-перше, в банку, цей варіант сьогодні залишається популярним, хоча має масу недоліків. По-друге, у мікро кредиторів, але вони видають зазвичай не більше 15000 грн і беруть величезні відсотки. По-третє, в приватних фінансових компаніях - найоптимальніший на сьогоднішній день варіант і скоро Ви дізнаєтеся, чому.

Чи можна взяти кредит 50000 грн в банку без довідки про доходи?

Стати клієнтом банку - дуже просто, отримати гроші в борг без офіційного працевлаштування - завдання нездійсненне. У 99% випадків банки відмовляють клієнтам, які не надають довідку про доходи з місця роботи. Що ще нас може збентежити у співпраці з банком?

 1. Обмеження за віком позичальника (зазвичай не більше 65 років);
 2. Строгий контроль кредитної історії і рейтингу;
 3. Величезна кількість документів для оформлення кредиту;
 4. Необхідність в поручителі;
 5. Обов'язкове страхування життя;
 6. Комісії, штрафи, оплата послуг суміжних фахівців;
 7. Так зване поняття «реальна відсоткова ставка». Часто банк заохочує клієнта 13-14% річних, а з урахуванням комісій і динаміки ставки вона перетворюється в 22-23%;
 8. І нарешті, терміни - ніхто не переживає про те, що гроші клієнту потрібні терміново, заявка легко може розглядатися кілька днів і навіть тиждень.

Отже, Вам потрібен кредит до 50000 грн без довідки про доходи, банк відмовив, або Вас не влаштували умови, що робити? «Кредит 112» пропонує свій варіант вирішення проблеми - кредитування під заставу нерухомості або автомобіля на термін до 10 років без офіційного працевлаштування та іншої бюрократії.

Кредит 50000 грн без відмови в «Кредит 112»

«Кредит 50000 на рік», «Кредит 50000 на 2 роки» - дуже популярні сьогодні запити в Google. Фінансове становище в країні залишає бажати кращого, і «Кредит 112» докладає максимум зусиль, щоб забезпечити чесними і доступними кредитами українців в цей непростий період.

В «Кредит 112» кожен може отримати кредит 50000 без відмови під заставу нерухомості або авто. Наші умови сьогодні найвигідніші на ринку кредитування:

 • Розглядаємо заявку за 10 хвилин;
 • 1.5% в місяць - фіксована ставка по кредиту;
 • Розмір позики - 80% від вартості застави (30 000 - 30 000 000 гривень);
 • Тривалість кредитування - до 10 років;
 • Видаємо готівку в день заявки.

Кредит 50000 грн з поганою кредитною історією в «Кредит 112»

Кредитна історія далеко не завжди відображає реальну платоспроможність клієнта. Саме такої думки дотримується наша компанія. Ми без будь-яких проблем готові видати кредит 50000 грн з поганою кредитною історією або низьким рейтингом позичальника в УБКІ.

Як взяти кредит 50000 грн на 2 роки і більше в «Кредит 112»?

Щоб взяти кредит на 2 роки і більше в «Кредит 112», залиште заявку на нашому сайті. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, щоб обговорити всі нюанси співпраці. Перелік документів для оформлення кредиту:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • Правовстановлюючі документи (нерухомість або авто).

Будемо раді відповісти на будь-які питання в популярних месенджерах Telegram (@ credit_112) і Viber + 38-063-112-5-112.

Часто задаваемые вопросы

Чи можна оформити кредит 50000 грн без довідки про доходи за один день?

Так, це цілком реально, більш того, команда фахівців «Кредит 112» гарантує виконання всіх етапів оформлення угоди за 24 години з моменту Вашого звернення до компанії.

Чи збільшиться відсоткова ставка, якщо взяти кредит 50000 грн на 5 років?

Ні, відсоткова ставка в «Кредит 112» залежить від виду застави, вона вказана в договорі і фіксується на весь період кредитування незалежно від суми позики.

Чи видаєте Ви кредит 50000 грн з поганою кредитною історією?

Так, при оформленні позики в «Кредит 112» кредитна історія і рейтинг позичальника не враховуються.

Кредит готівкою 50000 грн можна отримати тільки в Києві?

Ні, ми кредитуємо під заставу нерухомості в більшості великих міст України, а головний офіс компанії знаходиться в Києві.

Які додаткові комісії Ви берете при оформленні кредиту?

Ми не стягуємо додаткових комісій за оформлення позики, до того ж безкоштовно проводимо оцінку застави, інкасацію готівки і трансфер в банк.

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук