ru ua

Кредит без відмови на особистий рахунок терміново

Зображення: Кредит без відмови на особистий рахунок терміново

Кредит без відмови на особистий рахунок терміново може отримати кожен. Процедура отримання кредиту в компанії "Кредит 112" надзвичайно проста. Для отримання кредиту Вам не знадобиться багато документів. Давайте розберемося, що Вам потрібно для отримання кредиту.

Кредит без відмови на особистий рахунок швидко

Кредит без відмови на особистий рахунок терміново

Кредит без відмови на особистий рахунок швидко видає компанія "Кредит 112". Наша професійна команда юристів допоможе оформити всі документи за 2 дні. Рішення по заявкам ми приймаємо оперативно, і Ви будете знати відповідь по своїй заявці вже через 30 хвилин.

Які ж документи Вам знадобляться для оформлення кредиту у нас:

  • Паспорт громадянина України;
  • Ідентифікаційний номер платника податків;
  • Документи, що підтверджують Ваше право власності на заставне майно.

У компанії "Кредит 112" цінують оперативність і не зажадають від Вас витрачати свій час на підготовку інших документів.

Які документи НЕ потрібні в компанії "Кредит 112":

  • Довідка з місця роботи;
  • Довідка про доходи;
  • Довідка про несудимість.

 

Умови кредиту на особистий рахунок

Ми видаємо гроші під заставу майна. Відповідно заставою може виступати автомобіль (регіон реєстрації авто не має значення) і нерухомість (розташована на території Києва та області). Після укладання угоди Ви отримуєте до 80% вартості застави. Максимальна сума угоди 10 млн. грн.

Кредити без відмови під заставу майна в нашій компанії видають під низький відсоток. Реальна ставка кредиту 1.5% в місяць. За рік виходить 18%. Якщо Ви звернетеся в банк, переконайтеся, що співпрацювати з нами вигідніше, зручніше і швидше.

Максимальний період угоди 10 років, мінімальний 3 місяці. Ви самі вибираєте, яку суму Вам і Вашій родині комфортніше виплачувати щомісяця, і на нашому калькуляторі можете розрахувати період, за який Вам вдасться погасити заборгованість.

Процедура отримання кредиту на особистий рахунок

Для початку Ви звертаєтеся до нашого офісу, де менеджери компанії перевіряють Ваші документи. Після перевірки документів експерт з нерухомості (якщо в якості застави виступає автомобіль, то експерт по авто) проводить оцінку майна для визначення його ринкової вартості. Потім команда юристів готує документи для угоди.

Після підписання документів Ви спільно з представниками компанії "Кредит 112" їдете в банк. Ви отримуєте гроші готівкою, і можете відразу покласти їх на особистий рахунок в банку.

Кредит без відмови на особистий рахунок в Україні

Кредит без відмови на особистий рахунок швидко і терміново в Україні видають не так багато компаній. Суму кредиту більше 100 000 грн. ви можете взяти в "Кредит 112".

Компанія "Кредит 112" вже більше 12 років на ринку України надає фінансові послуги громадянам України. Протягом всього часу роботи компанії ми складаємо чесні і лояльні договори, без "дрібного шрифту". Співробітники нашої компанії видали понад 3 000 позик.

Компанія "Кредит 112" пропонує своїм клієнтам довгострокове партнерство. Ми видаємо кредити без відмови на реалізацію Ваших бажань і потреб.

Кредит для бізнесу сприяє швидкому зростанню компанії. Бізнес отримує оборотні кошти для розвитку. Ми не відмовляємо нашим клієнтам, а разом з ними добиваємося нових висот. 

Credit 112
4.8
оцінок: 4
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук