ru ua

Кредит без прописки

Зображення: Кредит без прописки

Навіть громадянину України з усіма необхідними документами буває нелегко отримати кредит. Працюючій людині часто випадає доводити свою платоспроможність, що ж говорити про безробітних або про людей без прописки.

Прописка, як необхідний документ Державної міграційної служби України для посвідчення особи, була скасована ще в 2003 році. Сучасна id-карта не містить інформації про прописку, але не варто забувати, що реєстрація в нашій країні обов'язкова.

Документи, які необхідні для підтвердження реєстрації в Україні, це або свідоцтво про право власності на нерухомість, або договір оренди житла. За несвоєчасну постановку на облік за місцем реєстрації передбачені штрафні санкції.

Взяти кредит без прописки в паспорті

Кредит без прописки

В Києві можливо взяти кредит без прописки в паспорті, але не в банку. Банки схвалюють кредити тільки після надання всієї необхідної документації. Банківська система вимагає дотримання всіх процедур, в результаті чого кредитують не всіх громадян.

Взяти кредит без прописки в паспорті на невелику суму можна в мікрокредитних фінансових організаціях. Деякі МФО видають до 15 000 грн., але під високий відсоток.

      Наведемо приклад декількох організацій:

  • Компанія "Швидко грошi" видає кредит без прописки до 5 тис. грн., відсоткова ставка близько 2,25% в день. Термін кредитування до 14 днів.
  • Компанія "MyCredit" перший кредит видає на суму до 3 тис. грн., відсоткова ставка до 2% в день. Термін кредитування до 1 місяця.
  • Компанія "Dinero" видає до 10 тис. грн. при першому кредиті. Відсоткова ставка до 2% в день. Термін кредитування 30 днів.

Як бачите, навіть без прописки можливо взяти кредит. Якщо Вас цікавить кредит на велику суму, то для отримання такого кредиту без прописки необхідно надати заставу.

Кредит без прописки під заставу майна

Взяти кредит без прописки в паспорті під заставу майна можна в компанії "Кредит 112". Ця компанія надає кредити під заставу автомобіля або нерухомості.

Якщо Ви хочете взяти кредит без прописки під заставу автомобіля, то можете розраховувати на 80% від вартості авто. Регіон реєстрації авто не має значення.

Кредит під заставу нерухомості можна отримати на будь-яку суму. Сума обмежена лише вартістю заставного об'єкта. Умови кредитування під заставу нерухомості надзвичайно вигідні - відсоткова ставка від 1.5% в місяць. Термін кредитування до 10 років.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук