ru ua

Кредит для бізнесу в Україні

Зображення: Кредит для бізнесу в Україні

Отримання кредиту на розвиток бізнесу в Україні завжди супроводжується рядом труднощів. Кандидат на отримання грошових коштів піддається ряду перевірок. Банківські кредитні організації ретельно перевіряють кожного потенційного позичальника і його кредитну історію. Але ж для успішного ведення бізнесу важливо підтримувати компанію на плаву навіть у критичні періоди. Власник бізнесу в Україні повинен враховувати ряд факторів: стан ринку, загальну економічну ситуацію в країні, компетентність персоналу та конкурентну боротьбу. Підтримка бізнесу під час сезонного спаду може вимагати від його власника рішучих дій. Тривалі банківські перевірки не тільки не сприяють розвитку бізнесу, але навіть шкодять. Під час банківської перевірки бізнес не розвивається, а працівники не завжди отримують заробітну плату вчасно.

Кредит на бізнес

Кредит для бізнесу в Україні

   Будь-який кредит на бізнес потрібно розглядати за кількома параметрами:
 • відсоткова ставка;
 • сума позики;
 • термін кредитування;
 • забезпечення кредиту (наявність поручителів або без них, вимоги до застави);
 • швидкість отримання грошових коштів;
 • штрафні санкції та умови їх нарахування;
 • обмеження по витраті коштів (нецільовий або цільовий кредит).

Кредит на бізнес в банку і в приватній кредитній організації, як правило, відрізняється по всім перерахованим вище пунктам. Зазвичай, приватні позичальники пропонують більш вигідні умови.

Кредит на развиток бізнесу

Розвиток нового напряму бізнесу завжди потребує вливання капіталу. Отримати грошові кошти не завжди просто. Необхідно звертатися до друзів і родичів, або витрачати особисті заощадження. Для багатьох підприємців кредит на розвиток бізнесу є єдиним обдуманим і доступним рішенням.

Але отримання банківського кредиту супроводжується рядом труднощів. Для отримання кредиту на розвиток бізнесу в банку необхідно надати:

 • детальний бізнес-план проекту, під який потрібні кошти;
 • установчу документацію;
 • звітну фінансову документацію;
 • гарантійне забезпечення по кредиту (співпозичальники, поручителі, застава та інше).
 • стандартну документацію (паспорт, інформацію про доходи та інше)

Кредит на бізнес з нуля

Питання: «Де взяти грошей підприємцю?» може погубити ідею, якщо на нього не буде відповіді. Отримати кредит на бізнес з нуля в банківській установі - завдання практично нездійсненне. Особливо ретельно в банку перевіряють при видачі коштів на придбання компанії або відкриття бізнесу з нуля. Молодому підприємцю без досвіду ведення успішних проектів буде вкрай важко довести цінність своєї ідеї.

Ми рекомендуємо молодим підприємцям не витрачати час в банках і відразу звертатися до приватних позичальників. Процедура отримання грошових коштів від приватного позичальника спрощена і займає менше часу. Імовірність отримати схвалення за заявкою значно вище. Сума, яку отримає позичальник, залежить тільки від цінності застави.

Кредит для малого бізнеса

Кредит для малого бізнесу можуть отримати як індивідуальні підприємці, так і юридичні особи. У разі кредиту для юридичної особи позичальником іменується власник компанії. Умови кредитування для приватних і юридичних осіб в компанії «Кредит 112» не відрізняються.

Вибираючи між програмами кредитування для малого бізнесу, варто віддати перевагу програмам з поручителями або заставою. Отримавши гроші за такою програмою, відсоткова ставка буде значно нижче, а доступна сума більше.

Кредит для бизнеса від компанії «Кредит 112»

Кредит для бізнесу в компанії «Кредит 112» можна отримати за 2 дні. Для цього буде достатньо підготувати мінімальний пакет документів. Співробітники компанії не вимагають надати бухгалтерську звітність, статутну документацію, бізнес-плани та інше.

Відсоткова ставка по кредитам для бізнесу під заставу нерухомості в компанії «Кредит 112» від 1,5% на місяць, що складе 18% річних. Компанія «Кредит 112» завжди пропонує кращі умови своїм бізнес-клієнтам. Зверніться до співробітників компанії для отримання детальної консультації. Вони Вам запропонують вигідні умови кредитування бізнесу.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук