ru ua

Кредит на житло в Києві

Зображення: Кредит на житло в Києві

Комфортне житло з пейзажним видом з вікна - мрія кожного українця. Дехто уявляє своє ідеальне житло з вишуканим парадним в новому будинку і просторим холом, а для декого немає нічого ліпшого за будинок з власною ділянкою. Нехай і не великий, але свій. Важко визнавати, але не завжди прибутки українців дозволяють придбати бажане житло саме тоді, коли воно необхідне. В таких ситуаціях рекомендуємо звернутися в компанію «Кредит 112».

«Кредит 112» - кредитна організація, яка допомогла реалізувати вже не одну мрію. Якщо у Вас не вистачає всієї суми, або її частини, ми можемо надати Вам гроші в борг для придбання нерухомості. На жаль, заробітна плата більшості українців не дозволяє швидко накопичити потрібну суму для придбання житла. Взявши кредит на житло строком на 10 років, у Вас буде можливість користуватися заповітною квартирою або будинком, не обмежуючи себе і свою сім'ю.

Кредит на житло в «Приватбанку»

Кредит на житло в Києві

«Приватбанк» один з найбільших банків України, але це не означає, що він пропонує найвигідніші умови кредитування в нашій країні в 2019 році.

Відсоткова ставка по кредитах на житло в Приватбанку від 20,5% в рік. Ставка по кредиту в цьому банку вище, ніж в нашій компанії, але це ще не всі витрати позичальника. Він повинен зробити перший внесок в розмірі не менше ніж 25% від вартості кредиту при оформленні угоди.

У «Приватбанку» вимагають, щоб позичальник перед оформленням договору сплатив комісії банку, а також оформив 2 види страхування: особисте і заставної нерухомості.

Кредит на житло в «Ощадбанку»

«Ощадбанк» - державний банк, але в нашій країні вже давно немає вигідної іпотеки. У 2019 році «Ощадбанк» видає кредити в Києві під 20,5% річних. Для своїх зарплатних клієнтів банк знижує відсоткову ставку на 0,5%, але вона все одно вище, ніж в «Кредит 112». «Ощадбанк», як і будь-який інший банк, стягує комісії і вимагає обов'язкове страхування.

В цьому банку можливо отримати кредит на житло без першого внеску, але Вам ніколи не видадуть всю суму на об’єкт нерухомості. Потенційний позичальник може отримати до 70% від вартості нерухомості.

Хто може отримати кредит на житло в «Кредит 112»

Кредитна організація «Кредит 112» видає гроші на придбання житла в Києві та Київській області. Ви можете обрати будь-який вид нерухомості: будинок, квартиру, таун-хаус або комуналку. Не має значення, це буде первинна або вторинна нерухомість. Істотна умова - кредитне житло повинне знаходитись в Київській області.

Відсоткова ставка по кредитах в нашій компанії від 18% на рік. Позичальник отримає до 80% від вартості житла.

Для отримання грошей в нашій фінансовій організації не обов'язково надавати документацію про наявність офіційного працевлаштування. Ми максимально спростили процедуру видачі кредиту на житло. Тепер в Україні можна отримати позику всього по 3-м документам.

Для отримання кредиту на житло необхідно надати:

  • Паспорт громадянина України;
  • Індивідуальний податковий номер;
  • Документи на нерухомість.

 

Кредит на житло з негативною кредитною історією

У 2019 році у багатьох жителів Києва вже не ідеальна кредитна історія. Дві економічні кризи, які поглинули нашу країну останнє десятиліття, багатьом зіпсували кредитну історію. Не завжди фінансові надходження приходили вчасно, що викликало прострочення по кредитах.

Кредит на житло для учасників бойових дій - актуальне питання. Багато людей з тимчасово окупованих територій потребують даху над головою. Наша компанія може допомогти таким сім'ям придбати власне житло в Києві та області.

У банківських працівників є службова інструкція, за якою вони не можуть схвалити кредит позичальнику з негативною кредитною історією. На відміну від банку, приватний позичальник торгує власним коштом, і сам вирішує, кому віддати гроші в борг. Час, необхідний на схвалення заявки в «Кредит 112» - 30 хвилин. Через півгодини Ви вже точно будете знати, чи зможете отримати кредит на житло в нашій компанії.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук