ru ua

Кредит готівкою

Зображення: Кредит готівкою

Зазирнувши в історію з’ясувалось, що вже в Древньому Римі видавали гроші в кредит. Немає збережених історичних даних про те, хто і в якому році видав перший займ. Але вже з давніх часів видавали готівку на реалізацію потреб всіх верств населення.

У 2019 році кредит готівкою не втратив своєї популярності. Причини звернення за кредитом у кожного свої: покупка автомобіля або нерухомості, ремонт, розширення бізнесу і ін. В Києві видають кредити без питань про цільове призначення кредиту.

Кредити готівкою в Україні

В Україні отримати кредит готівкою можна за 2 дні. Термін отримання кредиту залежить від суми кредиту. Мікропозики на суму до 15 000 грн. видають за 30 хвилин. Кредити готівкою на більші суми оформляються в фінансових компаніях за 2 дні.

Кредит у банку видається протягом місяця незалежно від суми позики. Варто задуматися про час і сили, які Ви витратите на отримання кредиту в банку.

Кредит готівкою в банках Києва видається після подачі пакета документів, який може включати:

 • Довідку про доходи кожного члена сім'ї;
 • Довідку про несудимість;
 • Свідоцтво про народження дитини;
 • Диплом про вищу освіту;
 • Виписки з банку про наявність депозиту і ін.

У приватних фінансових компаніях не вимагають такого пакета документів для схвалення кредиту.

Як взяти кредит готівкою?

Для отримання кредиту готівкою спочатку залиште заявку на сайті «Кредит 112». Після отримання заявки протягом 15 хвилин з Вами зв'яжеться менеджер, і вже через 30 хвилин Ви будете знати рішення по заявці.

Після схвалення заявки Ви домовляєтеся з менеджером про зустріч, на яку запрошується оцінювач, що проводить оцінку ринкової вартості об'єкта застави. Вам озвучують суму, яку Ви гарантовано можете отримати в кредит. Якщо сума Вас влаштовує, то менеджер зв'язується з юридичним відділом і вони готують папери.

Після оформлення документів Ви підписуєте кредитний договір, який завіряється у нотаріуса. Всі документи оформляються відповідно до закону України.

Після підписання документів Ви спільно з співробітником компанії прямуєте в банк, де отримуєте всю суму кредиту готівкою. Час, витрачений на отримання кредиту - 2 дні.

Умови кредиту готівкою в «Кредит 112»

Умови кредиту готівкою в компанії «Кредит 112»:

 • Максимальна сума кредиту 30 млн. грн.;
 • Видача до 80% від суми застави;
 • Ставка по кредиту від 1,5% на місяць;
 • Термін кредитування до 10 років;
 • Вік позичальника від 18 років;
 • Запорукою виступає будь-яка житлова і комерційна нерухомість Києва та області;
 • Час на оформлення кредиту - 2 дні.

Для отримання кредиту готівкою в компанії «Кредит 112» не потрібно надавати довідку про доходи. Документи для отримання кредиту:

 • Документи на об'єкт застави;
 • Паспорт та ІПН.

В окремих ситуаціях можуть знадобитися додаткові документи. Перед відвідуванням офісу зв'яжіться з менеджером компанії і уточніть перелік документів.

Кредит готівкою з поганою кредитною історією

У компанії «Кредит 112» видають кредити готівкою під заставу нерухомості або автомобіля. Кредиторам з поганою кредитною історією досить надати ліквідну заставу для отримання кредиту.

Особисті якості та рівень відповідальності змінюються у людей з роками. Нам не важливо, чи сумлінно та вчасно Ви платили попередні кредити. Важливий лише Ваш намір дотримуватися умов нашого кредитного договору.

Для отримання детальної інформації що Вас цікавить, зв'яжіться з менеджерами компанії «Кредит 112», і вони Вам все докладно роз'яснять.

Credit 112
5
оцінок: 1
Залишити відгук