ru ua

Кредит пенсіонерам

Зображення: Кредит пенсіонерам

З тих пір, як Україна почала активний рух назустріч Європі, все більша кількість пенсіонерів звертаються за кредитами. Ми дивимося на європейських пенсіонерів, які ведуть активний спосіб життя, подорожують і реалізовують всі свої мрії. Наші, українські пенсіонери, почали звертатися за кредитами під пенсію для реалізації своїх потреб.

Багато банків відмовляють у кредиті пенсіонерам з різних причин. Найчастішою причиною відмови служить слабке здоров'я позичальника, що може вплинути на повернення кредитних коштів. Що ж робити пенсіонеру в такій ситуації?

Як отримати кредит пенсіонеру?

   Не всі кредитори відмовляють пенсіонерам у кредиті. Багато банків і мікрофінансові організації видають кредити пенсіонерам до 75 років. На які умови може претендувати пенсіонер?

 • Сума кредиту коливається в діапазоні від 5 000 грн. до 20 000 грн. в залежності від умов кредитної організації.
 • Термін кредитування в діапазоні від 1 місяця в більшості кредитних організацій і до 2 років в деяких банках. Але банки можуть стягувати додаткову комісію за свої послуги і обов'язковою умовою для отримання грошей є страхування життя.
 • Відсоткова ставка по кредитам від 1,5% до 3% в день. Більшість мікрокредитних організацій пропонує перший кредит під нульовий відсоток, але сума кредиту в такому випадку не перевищує 5 000 грн.
 • Гроші можна отримати на карту банка або готівкою.

Загалом, можна отримати кредит пенсіонерам без поручителів, але сума кредиту не перевищить 20 тис. грн. Кредит для пенсіонерів на зазначену суму можна отримати в таких мікрофінансових організаціях: "Credit365", "Бистрозайм", "MoneyVeo", "CreditOn", "Твої Гроші" і ін.

Вигідний кредит для пенсіонерів

Вигідний кредит для пенсіонерів можна отримати не тільки на суму до 20 000 грн., але і більше, за умови надання застави. В якості застави може виступати майно позичальника. Умови отримання кредиту для пенсіонерів під заставу майна надзвичайно вигідні. Компанія «Кредит 112» видає кредити пенсіонерам до 80 років і навіть старше, за умови надання застави.

Які умови кредитування в компанії «Кредит 112» в 2018-2019 рр.:

 • Сума пенсійного кредиту практично не обмежена, Ви зможете отримати до 80% від вартості застави.
 • Відсоткова ставка по кредиту від 1,5% в місяць, що значно вигідніше пропозицій інших кредитних організацій і банків.
 • Термін кредитування обговорюється індивідуально. Максимально можливий термін кредитування 10 років.
 • Заставою може виступати нерухомість, розташована в Києві та Київській області, а також автомобіль (регіон реєстрації авто не має значення).

Як бачите, умови компанії «Кредит 112» значно вигідніше пропозицій інших кредиторів. Кредит для пенсіонерів можна отримати протягом 2-х днів.

Які документи потрібні для кредиту пенсіонерам?

   Для того, щоб отримати кредит пенсіонерам, необхідно надати лише кілька документів:

 • Паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний податковий номер (або документ щодо його відсутності);
 • Правовстановлюючі документи на нерухомість (документи, які підтвердять право власності).

Вам не буде потрібно надавати пенсійне посвідчення, надавати довідку про доходи (якщо вони є), виписки з пенсійного фонду, страхової поліс і ін. Процедура отримання кредиту для пенсіонерів надзвичайно проста. Для уточнення деталей зверніться до співробітників компанії за вказаними вище телефонами.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук