ru ua

Кредит під заставу авто з вигодою для власника

Зображення: Кредит під заставу авто з вигодою для власника

Чи потрапляли ви в ситуацію коли сума планованих витрат перевищувала ліміт доходів? Напевно, так. Весілля, ювілей, дорога покупка або відпустка - все це так знайоме, але ось питання де ж взяти кошти, щоб здійснити свої плани? Тут може бути 2 варіанти: кредит в банку або кредит в автоломбарді. Давайте ж розглянемо кожен з варіантів детальніше, щоб зрозуміти який з них підійде найбільше.

Банківський кредит

Кредит під заставу авто з вигодою для власника

Одне з найпопулярніших рішень фінансових проблем - банківський кредит. Довгий час він був найпоширенішим джерелом швидкого отримання великої суми грошей. Але, на жаль, останнім часом він вже не виглядає так привабливо. Банківська система зараз переживає не найкращі часи. Станом на перший квартал 2017 року Україні закрилося 87 банків, про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова. На початку 2014 року в Україні налічувалося 180 банків, а станом на початок 2017 - 93. При цьому багато експертів стверджують, що кількість банків найближчі пару років продовжить знижуватися. Тому не дивно, що в таких умовах багато банків намагаються мінімізувати ризики, зокрема і ті, що пов'язані з кредитуванням фізичних осіб.

Уже сьогодні отримання кредиту - являє собою справжній квест. Наприклад в 2016 році банки практично не видавали кредитів «простим смертним», їх удостоювалися лише державні монополії.

В цьому ж році ситуація ускладнилася прийняттям закону «Про споживче кредитування», який зробив споживче кредитування менш вигідним для банку. Відповідно, щоб надолужити вигоду і мінімізувати ризики банки будуть підвищувати відсоткові ставки і висувати більш жорсткі вимоги до позичальника.

Вже зараз банки вимагають бездоганної кредитної історії і підтвердження доходів, тим самим відсіваючи значну частину потенційних позичальників.

Кредит в небанківській фінансовій установі під заставу авто

На тлі скорочення колись популярних банківських кредитів, все більшої популярності набирають кредити в НФУ (небанківська фінансова установа), зокрема кредити під заставу автомобіля. Чому так? Ну судіть самі:

  • м'які вимоги щодо позичальника (не потрібна довідка про доходи, поручителі або хороша кредитна історія);
  • гнучкі умови кредитування, обговорювані індивідуально з кожним клієнтом;
  • за бажанням клієнта сума кредиту може видаватися або готівкою, або перераховуватися на карту;
  • оперативність, кредит можна отримати в лічені години після звернення;
  • автомобіль залишається у позичальника (особливо зручно для тих у кого автомобіль виступає засобом заробітку).

Не дивно, що НФУ, до яких належить і компанія «Кредит 112», з кожним днем набирають популярність. Адже ми пропонуємо вигідні умови, але і йдемо назустріч клієнтам. Не витрачайте свій час, оформлюйте кредит під заставу авто в компанії «Кредит 112»!

«Кредит 112» - тільки вигідні кредити!

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук