ru ua

Кредит під заставу квартири

Зображення: Кредит під заставу квартири

Кожен може опинитися в ситуації, коли йому терміново потрібні гроші. Що робити, якщо немає змоги позичити гроші в друзів та близьких. Часом, нам необхідні такі суми, які можна отримати лише під гарантії. Якщо Ви опинились в такій ситуації, то ми можемо Вам допомогти.

Наша небанківська фінансова установа спеціалізується на кредитах під заставу майна. В даній статті ми розглянемо умови та переваги кредиту під заставу квартири.

Компанія «Кредит 112» один з лідерів в Києві та Київській області по продажу кредитних продуктів. Ми створили спеціальні умови кредитування для наших позичальників. Після порівняння нашої пропозиції, з пропозиціями банків та інших небанківських установ, клієнти завжди обирають нас.

Квартири під виплату

Кредит під заставу квартири

Після укладання договору Ви залишаєте в завдаток квартиру під виплату. Квартира, як і раніше, залишається Вашою власністю. Ви можете продовжувати в ній жити або здавати її в оренду.

Співробітництво з нами полегшить процес оформлення кредиту під заставу квартири. Ви отримаєте необхідні кошти і заощадите час. При цьому вас чекають наступні переваги:

 • низька процентна ставка, від 18 до 30% річних в залежності від типу заставного об'єкта;
 • швидкість оформлення кредиту - Ви можете отримати гроші під заставу квартири безпосередньо в день звернення;
 • можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій;
 • сума кредиту майже не обмежена;
 • спрощена система подачі документів;
 • можливість отримати кредит іноземним громадянам, що легально проживають на території України;
 • можливість отримати довгостроковий кредит терміном до 10-и років.

Графік виплат по кредиту обговорюється індивідуально. Ви можете виплачувати тільки відсотки або виконувати платежі рівними частинами. Ви самостійно вирішуєте, які умови кредитування будуть для Вас і Вашої родини комфортними.

Гроші під заставу квартири від Credit112

Гроші під заставу квартири від Кредит 112 отримати просто. Документи, які необхідно надати для отримання кредиту:

 • 1. Паспорт або документ, що його замінює (для іноземних громадян або осіб без громадянства);
 • 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків;
 • 3. Документи, що підтверджують право володіння позичальника на квартиру, що віддається в заставу (договори купівлі-продажу, дарча, свідчення про приватизацію і т. д.);
 • 4. Довідка Форма №13 з місцевої адміністрації.

Перед зверненням в офіс ми рекомендуємо Вам дізнатись точний перелік документів, на день подачі заявки.

Гроші під заставу квартири від Кредит 112 може отримати навіть студент, пенсіонер або домогосподарка. Завдяки спрощеній системі подачі заявок більше не треба надавати довідку про доходи, довідку про відсутність судимості та інше.

Квартиру під виплату може лишити особа з негативною кредитною історією. Завдяки співпраці з нами, у Вас буде змога виправити свою кредитну історію, та знову стати благонадійним позичальником.

Звертайтесь до наших представників за телефонами, вказаними на сайті, та отримуйте безкоштовні консультації про можливість заставити квартиру під виплату.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук