ru ua

Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи

Зображення: Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи

В розвинених країнах кредитування вже давно використовують для зростання економіки. Отримати кредит в Європі може кожна повнолітня особа. Цей банківський продукт зробили доступним для населення, а його вартість значно нижче ніж в Україні.

Для отримання кредиту в Києві зазвичай позичальники звертаються до банку. На жаль банківська система не досконала, і більшість звернень не схвалюють. З кредитуванням населення і бізнесу справи йдуть досить кепсько. Банки вимагають від своїх заявників чималий пакет документів і неохоче ідуть назустріч.

Вихід з цієї непростої ситуації запропонувала компанія «Кредит 112». Вони створили доступний кредитний продукт зі спрощеною системою розгляду заявок. Умови кредитування від «Кредит 112» однаково вигідні як для юридичних, так і для фізичних осіб. В даній компанії Ви отримаєте кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи, довідки про відсутність судимості та ін..

Гроші під заставу нерухомості

Гроші під заставу нерухомості в компанії «Кредит 112» видають навіть пенсіонерам. Основні умови отримання кредиту: заявник має бути старше 18-ти років та володіти об’єктом нерухомості.

Які об’єкти нерухомості можуть використовуватись для застави:

 • приватні будинки;
 • квартири;
 • таун-хауси;
 • комерційна нерухомість;
 • земельні ділянки;
 • недобудовані об’єкти.

Умови кредитування в кожному конкретному випадку обговорюються окремо. До уваги береться цінність застави та кредитна історія заявника. Постійні клієнти отримують знижки.

Чому клієнти обирають «Кредит 112»

 • 1. Співпрацювати з нами вигідно. Ми пропонуємо отримати кредит під 1,5% на місяць. Вам не доведеться платити додаткові комісії та збори. Ми пропонуємо вигідні умови для громадян Києва.
 • 2. Ми цінуємо Ваш час. Ви отримаєте відповідь по заявці вже через 30 хвилин. Кредити видаються протягом 2-х днів, за умови, що всі необхідні документи у Вас на руках. Для порівняння: розгляд заяв на кредитування в банку може затягнутися до двох місяців без гарантії позитивної відповіді.
 • 3. Ми співпрацюємо з особами, які мають негативну кредитну історію. Для нас має значення лише Ваше бажання чесно співпрацювати з нами. Отримати кредит можуть іноземні громадяни, що легально проживають на території України.
 • 4. Ми не створюємо клієнтам бюрократичних перепон. Нам не потрібно надавати довідку про доходи, довідку про відсутність судимості та ін..
 • 5. Нецільове кредитування. Споживчий кредит під заставу нерухомості передбачає, що отримані кошти ви можете витратити на будь-які особисті цілі: освіта, поїздки, медичні послуги, покупки - без необхідності звіту про здійснені витрати.

Позика під заставу нерухомості

Позика під заставу нерухомості дозволяє активно розширювати бізнес, вкладатися в вигідні інвестиційні проекти, задовольняти поточні потреби і грамотно розпоряджатися наявним капіталом. Такий вид кредитування найвигідніший для бізнесу. Процентна ставка становить всього 18% річних.

Звертайтеся в компанію «Кредит 112» та отримайте найліпші умови кредитування. За додатковими консультаціями звертайтесь до співробітників компанії «Кредит 112» в робочий час.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 6
Залишити відгук