ru ua

Кредит під заставу нерухомості в Ощадбанку

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Ощадбанку

В даний час «Ощадбанк» має такі кредитні продукти:

 • Нерухомість на первинному ринку;
 • Нерухомість на вторинному ринку;
 • Кредит під іпотеку;
 • На нерухомість для внутрішньо переміщаються осіб.

Пакет документів, необхідний для узгодження:

 1. Паспорт громадянина України;
 2. Іденфікаціонний податковий номер;
 3. Документ про доходи та утримання з них за останні 6 місяців (для осіб, які ведуть підприємницьку або незалежну професійну діяльність - за 12 місяців).

Термін прийняття рішення при наявності повного пакету документів становить до 14 робочих днів.

При цьому етап узгодження заявки розбивається на 4 етапи:

 1. Подача заяви на кредит і повного пакета документа;
 2. Економічний аналіз платоспроможності клієнтів;
 3. Верифікація поданої заявки - аналіз кредитної історії (Бюро Кредитної Історії), перевірка достовірності поданої інформації (офіційні доходи, ділова репутація);
 4. Остаточне прийняття рішення - винесення заявки на кредитний комітет (узгодження в повному обсязі, узгодження на альтернативних умовах або відмову).

Компанія Кредит 112 пропонує альтернативний продукт кредитування на покупку і під заставу нерухомості без довідок про доходи і в максимально короткі терміни:

Умови кредитування від Кредит 112
детальніше ↓
Приховати ↑
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії

Чому працювати з нами вигідно і безпечно?

Не вимагаємо довідок про доходи та наявність офіційного працевлаштування

Кредитна історія не має значення

Термін узгодження кредиту всього 10 хвилин

Реальна ставка 1,5% на місяць без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

Дострокове погашення без штрафів і комісій

Немає штрафів за несвоєчасну оплату по кредиту

Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у Вас

Наші договори максимально лояльні, і ми готові до компромісу

Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

Необхідні документи
 • Паспорт та ІПН
  Паспорт та ІПН
 • Правовстановлюючі документи
  Правовстановлюючі документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас

Нам довіряють вирішення фінансових завдань

Кредит под залог недвижимости в ОщадбанкеСучасний світ зростає величезними темпами, а разом з ним, відповідно, зростають і наші бажання і потреби. Щодня, ми намагаємося зробити наше життя кращим і комфортнішим: купити нове авто, відкрити бізнес, отримати освіту, поїхати в подорож, придбати будинок або квартиру. Однак, кожна з цих цілей і ідей вимагає одного - фінансових вкладень.

Без належної матеріальної піддержкі, навіть скромні плани - неможливо реалізувати. На щастя, сьогодні знайти фінансовий інструмент для реалізації наших ідей не так складно, як це було років десять тому, адже на зміну єдиному варіанту у вигляді позики грошей у родичів, прийшов більш простий і зручний спосіб - кредитування.

Кредитування як спосіб вирішення фінансових проблем

Кредит - це не тільки спосіб подолати фінансові труднощі, але і шанс досягти більшого без уповільнень.

Сьогодні, фінансовий ринок пропонує широкий спектр кредитних послуг, серед яких, найпопулярнішим визнаний заставний займ. Кредит під заставу нерухомості - це можливість отримати практично будь-яку суму грошей в максимально короткі терміни і під мінімальний відсоток.

Оформлення такої позики, сьогодні, пропонують різні фінансові організації і банки. Однак, більшість людей краще ставляться до банківських кредитних продуктів, адже вважають їх більш безпечними і вигідними.

Кредит під заставу нерухомості в Ощадбанку

Сьогодні, Ощадбанк пропонує чималу кількість кредитних програм, найпопулярніша серед яких - кредит під заставу квартири або будинку. Популярність кредитування в Ощадбанку серед населення України пояснюється тим, що більшість позичальників віддають перевагу виключно державному банку, так як вважають його більш надійним і стабільним.

Однак, варто згадати, що оформлення кредиту під заставу нерухомості в Ощаді, як і в будь-якому іншому банку України - процес досить затяжний і складний, і розраховувати на термінове отримання грошей - не варто.

Процедура оформлення кредиту під заставу квартири в Ощадбанку займає від кількох днів до кількох тижнів, і включає в себе різного роду перевірки на предмет: рівня доходів, офіційного працевлаштування та кредитної історії. А тому, отримати гроші в день звернення, в такому випадку, ніяк не вдасться. Крім того, банківські кредитні програми, мають обмеження по віковій категорії позичальника, і розраховані, переважно на позичальників від 25 до 50 років. Також не варто забувати і про те, що в разі підтвердження поганою кредитною історії та низького кредиту рейтингу у потенційного позичальника, жоден Банк, включаючи Ощад, позику не видасть, адже для банківської установи - це своєрідний показник рівня благонадійності позичальника.

Де оформити позику на більш вигідних умовах?

Якщо Вам терміново потрібні гроші, і Ви не хочете чекати тижнями, або у Вас погана кредитна історія - пропонуємо альтернативу кредитуванню в Ощадбанку!

Фінансова організація Кредіт112 надає кожному можливість отримати кредит під заставу нерухомості від 30 000 до 30 000 000 гривень всього під 1,5% на місяць, максимально просто і швидко!

Наші фахівці готові дати відповідь за Вашою заявкою протягом всього лише 15 хвилин, а видати кошти в самі стислі терміни - за 2 години!

Оформляючи кредит під заставу нерухомості в нашій компанії, Ви гарантовано отримаєте надійне і безпечне співпрацю, виключно в рамках законодавства! Гарантуємо фіксовану ставку і можливість погашення позики достроково без комісій!

Credit 112
5
оцінок: 11
Залишити відгук