ru ua

Кредит під заставу нерухомості в "ПриватБанк"

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в "ПриватБанк"

Хочемо звернути Вашу увагу, що в зв'язку в епідемією COVID-19, "ПриватБанк" призупинив видачу кредитів під заставу нерухомості. Але Ви можете отримати кредит під заставу нерухомості в нашій компанії. Детальніше ознайомитися можете за посиланням.

ПриватБанк - найпопулярніший банк в Україні. Але часто буває, що популярність не гарантує кращих умов на ринку і прозорості договорів. У цій статті ми не будемо детально розглядати загальні проблеми банку, його колишнього власника, націоналізацію, борги, арешти і державне фінансування, а розберемо умови отримання такої популярної послуги, як кредит під заставу нерухомості.

На що необхідно звернути увагу

При отриманні кредиту під заставу нерухомості в ПриватБанку або будь-якій іншйй кредитній організації необхідно виділити найважливіші критерії, за якими буде вибиратися потенційний кредитор. Основними з них є:

  1. Відсоткова ставка по кредиту. Зазвичай вимірюється у відсотках річних. Це сума, яку потрібно буде виплачувати кожен період часу до повного погашення кредиту. Ясна річ, чим вона нижча - тим вигідніше кредит для позичальника і менше грошей потрібно буде віддавати.
  2. Сума грошей, яку може отримати позичальник. Тут все просто, це сума грошей, більше якої банк навряд чи Вам зможе надати.
  3. Вік позичальника. ПриватБанк, як і інші банки, часто обмежує вік позичальника, при якому він може оформити кредит, навіть під заставу нерухомості. Часто вік може розраховуватися не за фактом, а на момент розрахункового погашення кредиту. Наприклад, якщо на момент погашення вам буде 62 роки, а максимальний вік кредитування 60 років, кредит можуть не дати.
  4. Термін кредитування. Період часу, на який Вам можуть дати кредит. Зазвичай вимірюється в роках або місяцях.
  5. Відсоток від ринкової вартості застави. Дуже важливий показник. Це відсоток від тієї суми, за яку Ви могли б, наприклад, продати свою квартиру. Потрібно розуміти, що ринкова вартість квартири завжди вище, ніж вартість її термінового продажу. Зазвичай ринкова вартість нерухомості - це максимально вигідна ціна, за яку Ви можете продати свою нерухомість, переглянувши всі пропозиції протягом тривалого періоду часу, зазвичай трьох місяців - півроку.
  6. Додаткові відсотки і приховані платежі. Часто крім звичайної відсоткової ставки Ви будете зобов'язані заплатити одноразово додаткові відсотки від загальної суми, а також покрити деякі бюрократичні витрати.

Умови отримання кредиту під заставу нерухомості в ПриватБанку

  • Максимальна сума кредиту: на офіційному сайті ПриватБанку розташований онлайн-калькулятор, в якому не може бути вибрана суму кредиту більше 1 000 000 грн. Це говорить про те, що буде дуже важко отримати суму більше цього числа.
  • Срок кредитування - до 5-ти років.
  • Мінімальна ставка по кредиту становить 20,9% річних.
  • Максимальна сума грошей, яку Ви можете отримати під заставу своєї нерухомості, не повинна перевищувати 50% від її ринкової вартості.
  • У ПриватБанку при отриманні кредиту під заставу нерухомості Ви заплатите додаткову разову комісію в 1% від суми кредиту.

Які документи потрібні для оформлення кредиту під нерухомість в ПриватБанку?

ПриватБанк, як і більшість інших великих фінустанов України, дуже вимогливий до переліку документів для оформлення позики. Клієнт повинен надати співробітникові банку:

  • паспорт та ІПН;
  • довідку про доходи за останні 6 місяців;
  • документи, що підтверджують право володіння нерухомістю - договір приватизації або купівлі-продажу;
  • технічний паспорт житла;
  • форму №3 про всіх прописаних в будинку або квартирі мешканців. Її можна оформити в ЖЕКу.

При розгляді документів комісія ПриватБанку приділяє особливу увагу факту прописки в заставній нерухомості дітей. Якщо такі є, фінустанова може відмовити у видачі кредиту.

Кредит під заставу нерухомості в компанії "Кредит 112"

Компанія "Кредит 112" є надійним фінансовим партнером громадян України вже більше 10-ти років. Ми спеціалізуємося на наданні кредитів під заставу нерухомості і готові надати найвигідніші умови кредитування на ринку Києва і всієї України, так як розпоряджаємося власними фінансовими ресурсами.

Умови отримання кредиту під заставу нерухомості в нашій компанії:

  • Максимальна сума кредиту: 30 000 000 грн.
  • Срок кредитeвання: до 10-ти років
  • Відсоткова ставка (річних): 18%
  • Відсоток від ринкової вартості залогу: до 80%
  • Додаткові комисії і збори: відсутні

 

  • Без довідки про доходи

    Без довідки про доходи

    Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

  • Час оформлення

    Час оформлення

    Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

  • Працюємо з Чорним списком

    Працюємо з Чорним списком

    Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

  • Чесний кредит

    Чесний кредит

    Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

  • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
  • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
  • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
  • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
  • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

Кредит під заставу нерухомості в ПриватБанку та в «Кредит 112» - порівняння умов

Перед тим, як оформити кредит під заставу будинку, квартири, земельної ділянки або іншої нерухомості, рекомендуємо ознайомитись з невеликою порівняльною таблицею, яку підготували спеціалісти «Кредит 112».

«ПриватБанк» «Кредит 112»
Заявка на кредити під нерухомість розглядається до 14 днів. Схвалюємо кредити під заставу нерухомості за 10-15 хвилин.
Невелика сума кредиту - максимум 1 000 000 гривень. Кредит під заставу квартири і іншої нерухомості на суму до 30 000 000 гривень.
Річна відсоткова ставка не нижче 20,9%. В деяких випадках може бути плаваючою (тобто збільшуватися з часом). Фіксована процентна ставка – 1,5% на місяць (18% річних).
Сума займу не перевищує 50% від ринкової вартості застави. Під заставу нерухомості можна отримати до 80% від її ринкової ціни.
Великий пакет документів для оформлення. Щоб оформити кредит під заставу нерухомості потрібні наступні документи: паспорт, ІПН, правовстановлюючі документи.
Довгостроковий кредит під заставу майна до 5 років. Довгостроковий кредит під заставу майна терміном до 10 років.
Високі вимоги до позичальника (рівень доходу, кредитна історія, вік, наявність неповнолітніх дітей та інше). Взяти кредит під заставу нерухомості можна з 18-ти років. Довідка про доходи і кредитна історія не грає ролі при оформленні.
Позика під заставу нерухомості включає додаткові витрати: нотаріус, страховка, комісія за оформлення та інші. Безкоштовна оцінка застави, інкасація коштів в банку. Додаткові витрати - послуги нотаріуса за оформлення договорів.

Як бачимо, взяти гроші під заставу нерухомості в Україні значно простіше і вигідніше в приватній фінансовій компанії «Кредит 112». Щоб надіслати електронною поштою питання по кредитуванню або залишити заявку на заставний займ, заповніть форму зворотного зв'язку на сайті або напишіть нам в месенджерах Viber, Telegram або WhatsApp.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук