ru ua

Кредит в доларах

Зображення: Кредит в доларах

Незважаючи на нестабільність на валютному ринку, багатьом позичальникам потрібен кредит тільки в іноземній валюті. За кредитом в доларах найчастіше звертаються підприємці, але долари можуть знадобитися і тим, хто не пов'язаний з бізнесом (наприклад, коли необхідно сплатити дороге лікування за кордоном, або для здійснення угоди з нерухомістю).

Як отримати доларовий кредит в Україні?

Доларовий кредит в нашій країні отримати складно, і виною тому наша законодавча база. Відповідно до законів України, банки повинні видавати гроші тільки в національній валюті - гривні.

Але, розуміючи, що це не задовольняє потреби багатьох громадян, банки вирішили піти на хитрість. Вони, як і раніше, видають кредити в гривні, але з плаваючою кредитною ставкою, яка залежить від курсу валют. Спочатку ставки за такими кредитами здаються нижчими, але потрібно бути готовим до зміни умов повернення грошей до закінчення дії кредитного договору.

Є й винятки. Кредит в доларах можуть отримати ті, хто отримує дохід у доларах. Це повинні бути юридичні особи, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю і отримують прибуток в іноземній валюті. А як вам відомо, в нашій країні їх небагато.

Якщо Вам потрібні гроші саме у валюті і Ви не хочете переплачувати комісію за конвертацію, краще отримати позику у приватного кредитора.

Хто в Україні кредитує в доларах?

В Україні все ж є кілька фінансових компаній, які можуть видати долари в кредит. Але з якими проблемами Ви можете зіткнутися, якщо вирішите взяти у них кредит:

  • Невеликий термін кредитування. Більшість кредиторів не видає гроші на період більше 3-х років. Вони вважають, що комерційні підприємства за цей період зможуть повернути заборгованість, а якщо ні, то такому позичальнику відмовляють.
  • Невелика сума боргу. Навіть ті, хто готовий видати долари в кредит, обмежили максимальну суму, яку вони готові надати. У деяких кредиторів вона коливається на рівні до 100 000 грн.
  • Висока відсоткова ставка. Навіть попри те, що долар стабільнiший за гривню, кредитори неохоче йдуть на зниження відсоткової ставки.

Але в Україні є приватні кредитори, які готові видавати великі суми на вигідних умовах. Одним з таких являється фінансова компанія «Кредит 112».

Що пропонує "Кредит 112"?

Наша компанія пропонує видати кредит в доларах абсолютно всім, а не тільки юридичним особам. Так як наша компанія є приватним кредитором, ми можемо розпоряджатися власними коштами на свій розсуд.

«Кредит 112» займається кредитуванням під заставу майна: нерухомості або авто. За умовами, нерухомість повинна розташовуватися в Києві або Київській області, Харкові або Дніпрі. Наша компанія виплачує позичальникам до 80% від ціни нерухомості. Кредити в нашій компанії видаються готівкою і за мінімальний термін.

Ми встановлюємо мінімальну процентну ставку. Позичальники виплачують тільки відсотки в розмірі від 1,5%/місяць і все. Більше ніяких додаткових платежів. Оцінка вартості нерухомості за рахунок нашої компанії.

Важливо, що дострокове погашення боргу без штрафів і комісій. Ви зможете погасити борг, як тільки будете готові.

Отримати гроші можна всього за 2 дні. Якщо Вам терміново потрібні долари, співробітники компанії допоможуть вирішити фінансові проблеми в найкоротший термін.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 6
Залишити відгук