ru ua

Кредитні інвестиції

Зображення: Кредитні інвестиції

Дізнатися більше інформації і Подати заявку на співпрацю

Джон Рокфеллер колись сказав: «Гроші повинні працювати завжди». Ця фраза знайома багатьом, хоча мало хто знає її першоджерело. Якщо у Вас з'явилася велика сума грошей, то її потрібно інвестувати.

Навіть діти знають, що зберігати гроші вдома не вигідно. Інфляція знецінює Ваші накопичення за кілька років. Отже, куди вигідно вкласти гроші?

Інвестиції в кредит

Інвестувати в кредити вигідніше, ніж просто покласти гроші в банк під відсотки. З огляду на нестабільну економічну ситуацію в країні, банківський депозит більше не є найнадійнішим вкладенням коштів.

До недавнього часу звання найбільш прибуткових інвестицій отримали криптовалюти. Але нестабільність на ринку криптовалют останні півроку змусила багатьох інвесторів відмовитися від вкладень в крипту.

Інвестувати в кредит можна не безпосередньо, а за допомогою фінансових компаній. Фінансові компанії служать посередником між Вами і охочими отримати кредит під заставу майна в Києві.

Нерухомість в столиці виступає забезпеченням по кредиту, що робить такий вид інвестування найбільш безпечним.

Інвестування кредитів

Інвестування кредитів має ряд переваг:

  • Це найнадійніший вид кредитування. Забезпеченням кредитів служить нерухомість (квартири, будинки, земельні ділянки, офіси) в Києві і великих містах Київської області.
  • Немає фіксованої суми інвестиції. Ви можете почати інвестувати з невеликих сум грошей на короткий термін. Кредити беруть звичайні люди на різний термін, і ми підберемо Вам відповідні умови.
  • Інформаційний супровід на весь період кредитування. Співробітники компанії «Кредит 112» надають інформаційно-консультаційні послуги інвесторам, а також супроводжують весь період угоди.

Для того щоб почати інвестування кредитів, залиште запит менеджерам компанії «Кредит 112» із зазначенням суми і терміну, на який Ви хочете розмістити гроші. Інвестувати в кредити можна будь-яку суму, і Ви стабільно отримаєте свій відсоток від угоди.

Кредитний інвестор

Кредитний інвестор в компанії «Кредит 112» володіє всією інформацією про розміщення своїх коштів. Якщо Ви віддаєте перевагу самостійно приймати рішення про розміщення своїх грошей, то наша компанія це те, що Вам потрібно.

Дохід кредитного інвестора в компанії «Кредит 112» від 2% до 4% в місяць. Якщо вклад виконаний в іноземній валюті, то виплати Ви будете отримувати у валюті вкладу.

Самостійне інвестування супроводжується ризиком втрати фінансів. Частина інвесторів побоюються, що самостійно прибутково вкласти гроші практично неможливо. Успішне вкладення вимагає досвіду і вміння поводитися з грошовими заощадженнями. Компанія «Кредит 112» проводить перевірку кожного бажаючого отримати позику і вже має власну базу потенційних позичальників. Вклавши свої фінанси в нерухомість в Києві, Ви точно не прогадаєте.

Падіння цін на нерухомість відбувається набагато повільніше, ніж знецінення валюти. Більш того, нерухомість в деяких районах Києва тільки дорожчає. Інвестування кредитів під заставу нерухомості - надійний і вигідний вид інвестування.

Детальні відповіді на питання щодо інвестування в кредити Ви можете отримати від співробітників компанії «Кредит 112», заповнивши форму зворотного зв'язку або зв'язавшись з нами за вказаними на сайті телефонами.

Дізнатися більше інформації і Подати заявку на співпрацю

ЗМІ про Нас
Credit 112
5
оцінок: 3
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук