ru ua

Кредитні канікули

Зображення: Кредитні канікули

Кредити дають можливість реалізувати ваші бажання в найкоротші терміни, тому вони так популярні серед населення. Але іноді, навіть без серйозної причини, позичальник може втомитися від щомісячних платежів. Інша частина позичальників була б рада швидше погасити кредитний борг, але у них відбулися непередбачені обставини (втрата роботи, інфляція, хвороба, природний катаклізм і ін.). У таких ситуаціях потрібна невеличка перерва в платежах, так би мовити, відпустка для гаманця, а саме кредитні канікули.

Що таке кредитні канікули?

Кредитні канікули

   Кредитні канікули - це зниження або відстрочка щомісячних платежів, яку кредитор надає позичальникові на термін до 90 днів. Існує три основні варіанти кредитних канікул:

 • Часткова відстрочка платежу - даний вид відстрочки полягає в перегляді і складанні нового графіка платежів. Найчастіше, на період канікул позичальник виплачує тільки відсотки по кредиту, а погашення кредиту відбувається в наступних платежах.
 • Повна відстрочка щомісячних платежів - даний вид відстрочки має на увазі повне припинення виплат на визначений термін. Такий вид кредитних канікул надається тільки по серйозній причині. Причину відстрочки необхідно підтвердити документально.
 • Тимчасова зміна валюти кредиту - для отримання такої відстрочки звертаються в період валютних стрибків.

 

Кому надають відстрочку платежів по кредиту

За відстрочкою може звернутися абсолютно будь-який громадянин України, який в даний момент виплачує кредит. Якщо Ви зможете надати документальне обгрунтування відстрочки, то з великою ймовірністю Ви її отримаєте. Кредитор охочіше піде на угоду і погодить з Вами кредитні канікули, ніж допустить заборгованості по платежам.

До поважних причин кредитних канікул відносяться:

 • Хвороба;
 • Втрата годувальника сім'ї;
 • Втрата роботи;
 • Значне зниження заробітної плати;
 • Девальвація національної валюти.

Для отримання відстрочки необхідно зв'язатися з менеджером і обговорити деталі отримання канікул саме у Вашій кредитній організації. Ми рекомендуємо направити письмове звернення кредитору, а до заявки прикріпити необхідну документацію.

Чи варто звертатися за кредитними канікулами?

Перш ніж звернутися в кредитну організацію, необхідно прорахувати, наскільки зросте сумарна переплата по кредиту, якщо Ви будете погашати тільки відсотки по кредиту. Але з іншого боку, канікули дозволять утрясти фінансові питання і уникнути заборгованості по платежам.

Кредитні канікули від компанії "Кредит 112"

Компанія "Кредит 112" завжди йде назустріч своїм клієнтам. Ми розглядаємо всі прохання на надання кредитних канікул. У компанії передбачений період канікул до 90 днів.

Для отримання детальної інформації про те, як отримати кредитні канікули в компанії "Кредит 112", зверніться до менеджерів компанії, і вони Вас детально проінструктують.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 4
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук