ru ua

Куди варто вкласти гроші в 2020 році

Зображення: Куди варто вкласти гроші в 2020 році

Сьогодні переважна більшість українців воліє скуповувати валюту і зберігати її в якомусь затишному місці, а не інвестувати свої заощадження. Але це далеко не найкраща стратегія. Адже з плином часу валюта може знецінитися. Зрештою, накопичення можуть бути просто викрадені. Тому, якщо Ви хочете зберегти і примножити свій капітал, треба знати, куди вкласти гроші.

Куди інвестувати гроші?

Інвестувати з нуля можна або раціонально, або імпульсивно. Правильніше, звичайно, буде вибрати перший варіант. Вкласти гроші найрозумніше в:

  • Криптовалюту, стартапи, акції та інші активи. Найпоширеніша помилка інвесторів- початківців - вкладати в проекти, виходячи тільки з обіцяного відсотка прибутку. Для маніпуляцій з акціями потрібно бути добре підготованим. Хоча і в цьому випадку отримання прибутку ніхто гарантувати не може. Гроші, вкладені в біткоіни і інші криптовалюти, втратило чимало людей. Ще більш ризикованими є інвестиції в стартапи, 89% яких за статистикою оголошують себе банкрутами вже через рік після запуску проекту.
  • Золото. Цей актив оптимально підходить для заощадження накопичень, але його прибутковість досить незначна. На думку аналітиків, до середини 2020 року ціна 1 унції збільшиться до 1600 доларів. В даний час вона коливається в діапазоні 1400-1500 доларів. Але золото не підходить для невеликих інвестицій. Вхідний поріг тут досить великий.
  • Банківські депозити. Це найпоширеніший варіант, куди вкласти гроші. За даними Мінфіну, максимальна прибутковість доларового депозиту сьогодні становить 5%. Солідна 20-процентна прибутковість гривневих вкладів досить сумнівна через інфляцію, і то, її пропонують не всі банки. Депозит є надійним інструментом, щоб покласти гроші під відсоток, але лише для сум, що не перевищують 200 тис. грн. Такі вклади захищені державою. Якщо у Вас є 10 000 $ і більше, краще їх інвестувати в щось інше.

У що вкласти гроші сьогодні?

Куди варто вкласти гроші в 2020 році

Більш надійний і прибутковий вибір - вкласти гроші в нерухомість. Цей спосіб дозволяє збільшити капітал в середньому на 16%, в той час, як прибутковість об'єктів комерційного призначення не перевищує 15%.

Однак достатній прибуток можна отримати не з будь-якого житла. Існує категорія об'єктів, ціни на які активно знижуються і залучити орендарів непросто. Зокрема, за останні 4 роки вартість квартир в «хрущовках» знизилась на 20%. Житлоплоща в старих будинках повільно знецінюється, що збільшує ризик втратити вкладених коштів при подальшому перепродажу.

Найкраще купувати квартири в новобудовах. Але такі інвестиції в сфері нерухомості вимагають наявності великого стартового капіталу. Крім того, необхідно бути готовим до витрат на ремонт і сплату податків.

Інвестиції в приватне кредитування під заставу нерухомості з «Кредит 112»

Не знаєте, куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний прибуток? Компанія «Кредит 112» займається кредитуванням населення під заставу нерухомості, а також виступає інвестиційним партнером для тих, хто хоче збільшити свій капітал. Суть нашої роботи проста: ми беремо вкладені нашими інвесторами кошти і видаємо їх іншим людям в якості позики під заставу нерухомості. Ризики мінімальні - якщо позика не повертається, ми реалізуємо заставну нерухомість і віддаємо гроші інвестору разом з відсотками. Таким чином, всі інвестиції надійно захищені ліквідністю об'єктів нерухомості.

Крім того, «Кредит 112» забезпечує захист Ваших інвестицій шляхом:

  • створення бази даних потенційних позичальників;
  • пошуку пропозицій, які найбільше відповідають вимогам клієнтів;
  • комплексного консультативного супроводу;
  • сприяння дотриманню боргових зобов'язань позичальниками;
  • продажу заставної нерухомості по неповернених кредитах;
  • надання інших послуг: первинний Due Diligence (перевірка сумлінності позичальника через БТІ, нотаріальні бази, закриті бази МВС), аудит оцінки експертів, бізнес-планування та т. п.

З «Кредит 112» інвестиції в сферу нерухомості стають більш вигідними. Співпраця з нами позбавляє Вас від стомлюючої паперової тяганини і ризику втратити капітал!

 

Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук