ru ua

Квартира в кредит за 2 дні

Зображення: Квартира в кредит за 2 дні

Якщо ви не хочете відкладати гроші роками, іпотечний кредит - це зручний спосіб отримати своє житло. Замість того, щоб збирати потрібну суму десятки років і платити за оренду квартири, Ви будете вносити платежі за власне житло яким вже користуєтесь. Головний плюс квартири в кредит - це можливість виплачувати грошову суму протягом тривалого періоду часу невеликими частинами, і Вам не потрібно буде позбавлятися від іншого дорогого майна для покриття витрат. Також Ви зможете почати жити в новому будинку і розпоряджатися ним на свій розсуд до погашення кредиту.

Компанія «Кредит 112» може надати вам кредит на умовах вигідніше, ніж у банку. Кредит без першого внеску допоможе почати Вам шлях до свого власного житла без початкових накопичень, а низька відсоткова ставка тільки прискорить цей процес.

Квартира в кредит без першого внеску

Банки України, в основному, продовжують вимагати початковий внесок при видачі іпотечних кредитів. Початковий внесок по кредиту на житло не менше 25% від суми кредиту. Для того, щоб взяти квартиру в кредит в такому банку, молодій сім'ї необхідно вже володіти фінансовими накопиченнями.

Не всі банки видають квартири в кредит з першим внеском. Наприклад, в 2019 році «Ощадбанк» видає кредити без першого внеску, але позичальник може отримати не більше 70% від суми кредиту.

Квартира в кредит без першого внеску від приватної особи

Отримати квартиру в кредит без початкового внеску від приватної особи можна в компанії «Кредит 112». У Києві всього кілька приватних кредиторів видають гроші в борг під низький відсоток без початкового внеску. Приватна особа видає позичальникам до 80% від вартості нерухомості, а це значно більше, ніж у банку.

«Кредит 112» видає гроші на квартиру в кредит під 1,5% на місяць. Це найбільш вигідна відсоткова ставка в Києві. Сума кредиту обмежена лише вартістю нерухомості.

Квартира в кредит за 2 дні

Отримати фінансові кошти на квартиру в кредит в нашій компанії реально за 2 дні. Співробітники компанії швидко оформлюють всю необхідну документацію. Якщо Ви вибрали квартиру і хотіли б її придбати, юристи «Кредит 112» допоможуть Вам перевірити чистоту угоди перед її оформленням.

Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть оцінку нерухомості і ознайомляться з усією документацією продавця. Ми можемо допомогти Вам уникнути шахрайства при покупці квартири в Києві.

Варто зауважити, що наша компанія працює без прихованих платежів і комісій. Всі умови угоди прописані в договорі і виконуються в повній мірі. У наших договорах зазначено, що позичальник повинен виплатити кредитору тільки тіло кредиту і нараховані відсотки. Більше позичальник нічого не винен кредитній компанії. Страхування життя і нерухомості не обов'язково.

Якщо у Вас ще залишилися питання з приводу отримання квартири в кредит без початкового внеску, зверніться до співробітників компанії «Кредит 112» і вони детально Вас проконсультують. Ми дбаємо про свою репутацію і завжди чесно відповідаємо на всі питання позичальників до підписання договору кредитування.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 3
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук