ru ua

Машина в кредит

Зображення: Машина в кредит

Машина в ХХІ столітті - це не предмет розкоші, а засіб пересування. Наявність автомобіля дозволяє його власнику швидше пересуватися по місту і дає можливість більше встигнути протягом дня, а в сучасному світі це надзвичайно важливо. Автомобіль в родині, це не тільки робоча конячка, але і спосіб поїхати за місто на вихідних або влітку на відпочинок.

Придбати власне авто мріє практично кожен. Наша компанія дозволяє втілити ці мрії в реальність. Ми видаємо гроші в борг на придбання машини в кредит.

Яку машину можна придбати в кредит

В «Кредит 112» позичальник отримує кошти на будь-який автомобіль, який йому потрібен. На рівних умовах видаються гроші на легкові автомобілі, автобуси, мікроавтобуси та мотоцикли. У нас можна взяти гроші навіть на купівлю спецтехніки. Ми видаємо кошти як на новий автомобіль, так і на авто з пробігом.

Машина в кредит в Приватбанку

Машина в кредит

У «Приватбанку» може бути вигідно взяти нове авто в кредит. Так як цей банк співпрацює з багатьма автосалонами, він пропонує спеціальні умови на придбання автомобіля. Але відсоткова ставка залежить від суми передоплати за кредитом. Чим менший відсоток першого внеску заплатить позичальник, тим вище буде відсоткова ставка по кредиту.

Якщо позичальник не володіє фінансовими накопиченнями для виплати першого внеску, то кредитування в цьому банку втрачає свою привабливість.

Машина в кредит без першого внеску

Отримати машину в кредит без першого внеску на вигідних умовах можна у приватного кредитора. Наша компанія видає кошти без першого внеску. Ми розуміємо, що у позичальника не завжди є накопичення, які він готовий витратити на поточний кредит.

У нас можна отримати машину в кредит навіть при наявності поганої кредитної історії. На жаль, тільки невеликий відсоток українців має хорошу кредитну історію. Незначні прострочення при виплаті кредитного ліміту на картці впливають на кредитний рейтинг позичальника. Банки, помічаючи низький кредитний рейтинг клієнта, відмовляють йому у видачі кредитних коштів, або сильно завищують процентну ставку. Ми готові співпрацювати з позичальниками, у яких не ідеальна кредитна історія, на вигідних умовах.

Будь-який клієнт нашої компанії може розраховувати на 80% від вартості автомобіля. Ми пропонуємо більше, ніж банки. У банку службовці запропонують Вам не більше 50% від вартості авто (після оцінки сума множиться на коефіцієнт ½).

Машина в кредит на вигідних умовах

Візьміть машину в кредит на вигідних умовах. Після придбання автомобіля всі правовстановлюючі документи залишаються у Вас. Ви можете використовувати авто на свій розсуд.

Якщо Ви вирішите залишити автомобіль на нашій стоянці, це знизить відсоткову ставку по кредиту. Але в разі, коли автомобіль потрібен для щоденного використання, наша компанія Вас підтримає.

Від чого може залежати ціна на автомобіль? Перш за все, має значення модель і рік випуску автомобіля. Наші оцінювачі проводять адекватну оцінку авто перед покупкою і називають його реальну вартість. Наявність тюнінгу впливає на реальну вартість авто. Оснащення автомобіля додатковими системами безпеки і оббивка салону шкірою може підвищити ринкову ціну даного агрегату.

Ми пропонуємо Вам звернутися в офіс компанії і уточнити всі деталі перед придбанням машини в кредит. Наші фахівці допоможуть Вам адекватно оцінити автомобіль і назвуть суму, на яку Ви зможете розраховувати перед покупкою. Також Вас ознайомлять з усіма умовами отримання грошей в «Кредит 112».

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук