ru ua

Молодіжне кредитування

Зображення: Молодіжне кредитування

Кожна молода сім'я мріє про нове затишне житло. Для цього існують програми молодіжного кредитування. В Україні кожна молода сім'я до 35 років має право на власне житло. Претендувати на цю програму можуть не тільки військовослужбовці, військовозобов'язані, учасники АТО і переселенці. Отримати допомогу від держави може абсолютно кожен, для цього необхідно подати документи до Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Що пропонує програма молодіжного кредитування?

За програмою молодіжного кредитування кожен громадянин України має право придбати житло практично необмеженого розміру. Розрахунок максимально допустимої площі відбувається за формулою: 20 м. кв. (на сім'ю) + по 21 м. кв. на кожного її члена. Чим більше сім'я, тим більша ймовірність отримати житло.

Житло можна обирати будь-якого розміру, незалежно від того, чи буде Ваша оселя в новобудові або на вторинному ринку. Єдина умова, будинок не повинен бути старше 20 років. Фонд виплачує затверджену квадратуру за середньоринковою ціною. Якщо вартість квадратного метра бажаної нерухомості перевищує середню ціну по ринку, то різницю необхідно доплатити разом з першим внеском. Перший внесок вноситься молодою сім'єю при оформленні угоди і повинен бути не менше 6%.

Які варіанти компенсації пропонує держава? Вартість, яку компенсує позичальникові держава, відрізняється і залежить від складу сім'ї:

  • Якщо молода сім'я не має дітей, то держава компенсує 13% від комерційного кредиту, або видає кредит під 3%.
  • Якщо в молодій сім'ї є одна дитина, то сім'я має право на безвідсотковий кредит.
  • Якщо в сім'ї двоє дітей, то держава може покрити до 25% від вартості нерухомості.
  • Якщо в родині троє дітей, то держава виплачує до 50% від ціни житла.

Молодіжний кредит може видаватись на період до 30-ти років. Держава виплачує тіло кредиту, а потім молода сім'я повертає витрачені кошти тривалий період часу.

Кожен позичальник повинен надати поручителя по кредиту. Це повинна бути фінансово забезпечена людина, яка зможе допомагати молодій сім'ї, якщо платежі по кредиту перевищать доходи всіх її членів.

Мінуси молодіжних кредитів

Найбільш значний мінус молодіжного кредиту в тому, що отримати гроші від держави практично неможливо. У докризові роки, до 2016 року, за програмою молодіжного кредитування могли отримати житло близько 3 тис. сімей на рік. Починаючи з 2016 року, квартири щорічно отримують всього по 400 сімей. Для порівняння, в черзі на молодіжний кредит очікує більше 12 000 українців. Більше того, за останні кілька років значно зросла кількість внутрішньо переміщених сімей. Вони, а також сім'ї військових, мають перевагу в черзі на житло. Отримати гроші від держави в такому висококонкурентному середовищі практично неможливо.

Співробітники фонду, оцінюючи кандидатів, звертають увагу на добробут молодої сім'ї і її платоспроможність. Перевага віддається сім'ям з кількома дітьми і наявністю офіційного працевлаштування. Сім'ї з поганою кредитною історією, неофіційним працевлаштуванням практично не мають шансів на отримання кредитних коштів. Навіть якщо їм вдасться стати в чергу на кредит, то вони завжди будуть знаходитись в кінці списку, і, можливо, ніколи не отримають грошей.

Альтернатива молодіжного кредитування

Кредит на купівлю житла в Києві на вигідних умовах можна отримати не тільки від держави. Гроші на придбання житла можна отримати в компанії «Кредит 112». Це приватна фінансова компанія, яка пропонує допомогу молодим сім'ям у реалізації їх потреб.

На кошти, отримані від компанії «Кредит 112», Ви зможете придбати будь-яке житло (без обмежень по квадратурі і вимог до об'єкту нерухомості). Компанія «Кредит 112» видає кошти без первинного внеску.

Важливою перевагою молодіжного кредиту в компанії «Кредит 112» є можливість отримання грошових коштів за 2 дні. Співробітники компанії допоможуть Вам перевірити об'єкт нерухомості перед покупкою і забезпечать законність угоди. Звернувшись в цю фінансову компанію, Вам не доведеться роками стояти в чергах і сподіватися на диво. Отримайте гроші на бажану нерухомість вже завтра. Краще жити у власному житлі і поступово виплачувати невеликі суми щомісяця, ніж чекати кредиту і перебиватися всією сім'єю в поганих для життя умовах.

Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук