ru ua

Особливості перекредитування в банках України

Зображення: Особливості перекредитування в банках України

Доступність кредитів на будь-які потреби зіграла з багатьма українцями злий жарт. Багато жителів нашої країни відверто переоцінили свої можливості, чим загнали себе в глибоку боргову яму. Вирішити подібну проблему і якнайшвидше віднайти фінансову свободу допоможе перекредитування.

У чому суть перекредитування?

Особливості перекредитування в банках України

Перекредитування - це можливість оформити позику в тому ж банку, де у позичальника вже є прострочений кредит, або в іншій кредитній організації. Всі видані кошти йдуть на погашення заборгованості за попередніми позиками. Інколи, позичальник може отримати суму, що перевищує існуючі заборгованості, якщо на те є потреба.

Перекредитування в різних банках і небанківських установах може істотно відрізнятися. Все залежить від програми, яку пропонує компанія, а також від розміру доходу, що отримує позичальник.

Можливість переоформити кредит цікава позичальникам, яким необхідно зменшити суму щомісячних внесків. Отримання нового кредиту на більш вигідних умовах допоможе не тільки погасити попередні позики, а й знизити майбутні витрати.

Як правило, перекредитування кредитів з простроченням не впливає на виплати штрафів, але своєчасне погашення нової позики може поліпшити кредитну історію.

У яких банках України можна переоформити кредит?

На фінансовому ринку України працює безліч приватних і державних банків, однак не всі вони готові запропонувати перекредитування своїм клієнтам. Щоб зрозуміти, в якому банку можна переоформити кредит, потрібно розглянути умови найпопулярніших установ:

 • «Приватбанк» - найпопулярніший банк, займається перекредитуванням фізичних осіб на термін від 1 місяця до 5 років. Клієнти можуть погасити заборгованість достроково без штрафів і додаткових платежів. Перекредитування в «Приватбанку» підійде для тих, кому потрібна сума не більше 200 тис. грн.;
 • «Ощадбанк» - найбільший державний банк України пропонує клієнтам можливість перекредитування, терміном до 20 років. Перекредитування в «Ощадбанку» оформляється з одноразовим внесенням оплати за видачу нового кредиту. Її сума складає 0,99% від суми позики, але не менше 1 тис. грн.;
 • «Кредобанк» - один з найбільших приватних банків країни готовий надати кредит на перекредитування в розмірі до 350 тис. грн. Угода здійснюється без поручителів і застав, якщо позичальникові потрібна невелика сума. Кредити на суму понад 50 тис. грн. потребують підтвердження платоспроможності позичальника. Терміни кредитування - від 6 місяців до 5 років. Перекредитування в «Кредобанку» можливо по одній з трьох програм, для кожної з яких потрібно надати перелік тих чи інших документів.

Серед інших банків для перекредитування можна виділити «Ідея Банк», що надає своїм клієнтам до 500 тис. грн. в позику.

Які документи необхідні для перекредитування в банку?

Щоб оформити кредит для перекредитування, більшість банків України вимагають від клієнтів наступні документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • довідку про заробітну плату за останні 6 місяців;
 • кредитні договори, заборгованості за якими хоче погасити клієнт;
 • документи по заставному майну, якщо позичальник повинен закрити борги за іпотекою або автокредитом.

Всі документи потрібно надати в оригіналах. У деяких випадках банк може зажадати і інші документи. Наприклад, для прийняття рішення часто необхідні дані чоловіка або дружини. Якщо перекредитування кредитів здійснюється на значну суму, то чоловік або дружина можуть виступити співпозичальником. У цьому випадку банк зажадає довідку про доходи другої половини.

Перекредитування в «Кредит 112»

Небанківська організація «Кредит 112» працює на ринку України більше 15 років. Компанія стрімко розширюється, залучаючи все більше нових клієнтів по всій території країни.

Перекредитування кредиту в нашій компанії дає позичальникам ряд важливих переваг:

 • найнижчі відсоткові ставки - від 1,5% на місяць;
 • швидке оформлення угоди - на це потрібно не більше 2 годин;
 • перекредитування без довідки про доходи - клієнт повинен пред'явити свій паспорт та ІПН;
 • можливість оформлення позики людям з поганою кредитною історією;
 • онлайн перекредитування - клієнтам не потрібно відвідувати відділення компанії щоб подати заявку і дізнатися рішення.

Перекредитування в організації «Кредит 112» здійснюється з укладенням чесних і лояльних договорів. Позики видаються тільки в гривні, без прив'язки до іноземної валюти.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук