ru ua

Чому не дають кредит: можливі причини і спосіб вирішення проблеми

Зображення: Чому не дають кредит: можливі причини і спосіб вирішення проблеми

Безліч побутових проблем в житті можна вирішити за допомогою грошей, проте в найвідповідальніший момент їх може не виявитися. У таких випадках більшість українців звертається за кредитами, ось тільки отримати їх можуть тільки одиниці. Чому банки не дають кредит і що робити в ситуації, що склалася? Про це варто поговорити більш детально.

Чому не дають кредит?

Чому не дають кредит?

Відповідь на питання, чому не дають позику, хотіли б дізнатися багато жителів України. Причин для цього може бути декілька:

 • занадто велика кількість діючих кредитів - якщо Вас цікавить, чому не дають кредит, спробуйте зіставити суму, яка йде на погашення діючих позик з сумою, необхідною для покриття сімейних витрат. Якщо регулярні виплати кредиторам становлять або перевищують 70% від залишку вільних коштів, це і буде відповіддю на питання, чому не схвалюють кредит;
 • часті звернення за кредитом - багато компаній уважно вивчають кількість запитів потенційних клієнтів до інших кредиторів. Чому не дають кредит? Цілком можливо, що Ви «зачастили» з проханнями про оформлення позики;
 • зіпсована кредитна історія - якщо Ви хочете дізнатися, чому банк не дає кредит, згадайте, чи є у Вас прострочення за попередніми платежами.

Важливо пам'ятати, що вимоги до позичальника серед банків постійно посилюються. Саме тому отримати позику сьогодні можуть лише деякі жителі України.

Як дізнатися, чому не дають кредит?

Щодо можливості оформлення позики в тому чи іншому банку Києва сьогодні можна дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію або заповнивши онлайн-заявку в особистому кабінеті на сайті компанії. Отримавши запит від клієнта, більшість банків враховує ряд факторів. Як дізнатися, чому не дають кредит? Можливо, Ви не відповідаєте наступним критеріям:

 1. вік - більшість кредиторів віддають перевагу працездатним громадянам, чий вік становить 25-55 років;
 2. сімейний стан - одружені або заміжні люди викликають більше довіри, адже при розгляді заявки на кредит враховується і рівень доходу чоловіка чи дружини;
 3. освіта і стабільна робота - все це стає важливою підтримкою для отримання позики.

Крім того, кредитори набагато охочіше йдуть назустріч людям, здатним запропонувати в якості застави по кредиту рухоме або нерухоме майно.

Яка альтернатива банківським кредитам?

Якщо Вам набридло міркувати, чому не дають іпотеку, пропонуємо не тільки найпростіший, але і найбільш вигідний спосіб вирішення проблеми - займ в компанії Кредит112 під заставу нерухомості. Ми гарантуємо:

 • сума - до 80% від вартості заставного об'єкта;
 • найнижчу фіксовану ставку в Києві - всього 1,5% щомісяця;
 • швидке оформлення - через 1-2 години гроші будуть у Вас;
 • можливість отримання кредиту клієнтами з поганою кредитною історією;
 • відсутність необхідності в довідці про доходи.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Ми працюємо по всій Україні. Нашими клієнтами є жителі Львова, Харкова, Дніпра, Вінниці, Одеси, Житомира, Чернівців, Рівного, Івано-Франківська, Ужгорода, Хмельницького.

Якщо питання: «Чому мені не дають кредит?» не виходить у Вас з голови, зверніться в Кредит112. У нас Ви отримаєте позику під заставу нерухомості або авто на кращих умовах в Україні!

Credit 112

Які документи потрібні для оформлення заставного позики в Кредит112?

Вам не потрібно буде надавати довідку про доходи та ряд інших документів. Досить паспорта, ІПН і документа, що підтверджує право власності на будинок або квартиру.

Чи змінюється ставка протягом терміну дії договору по заставному кредиту?

Ні, в Кредит112 ставка за заставною позикою становить всього 1,5 % на місяць і залишається фіксованою до закінчення терміну погашення. Ви можете не хвилюватися, що кредитор несподівано підніме платежі по кредиту.

На який термін можна оформити кредит під заставу квартири?

У компанії Кредит112 Ви можете отримати позику на термін від 3 місяців до 10 років. Це дозволить Вам комфортно погашати кредит без зниження рівня життя. Оплачувати такий кредит не складніше, ніж виплачувати щомісячну оренду.

Яка нерухомість може стати об'єктом застави при оформленні позики в Кредит112?

Наша компанія працює з будь-якою житловою та нежитловою нерухомістю. Ви можете закласти будинок, квартиру, таунхаус або офісне приміщення.

5
оцінок: 4
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук