ru ua

Хто може допомогти взяти кредит?

Зображення: Хто може допомогти взяти кредит?

Кредитні брокери - це інформаційно-консультаційні кредитні організації, які пропонують посередницькі послуги в отриманні кредиту.

До послуг кредитних брокерів частіше звертаються власники негативної кредитної історії. Банки не дають кредити людям з непогашеними заборгованостями або «чорною» кредитною історією. Отримання або рефінансування кредиту для таких людей може перетворитися в марафон. Банки один за іншим відмовляють у кредиті без пояснення причини відмови. Можна тільки здогадуватись про справжні причини, знаючи свою кредитну історію.

Допомога в кредиті

Що ж пропонують посередники? У чому полягає допомога в отриманні кредиту? Брокери надають інформаційні послуги. Їх робота полягає в допомозі при заповненні заявки на кредит. Як це відбувається:

  • Ви звертаєтесь до брокерів зі списком банків, в яких отримали відмову.
  • Ви надаєте їм всю наявну у Вас документацію: довідку про доходи за останні 6 місяців, довідку про наявність судимостей, про наявне у власності майно та ін. Спільно Ви намагаєтеся зрозуміти причину відмови за заявкою.
  • Далі Ви складаєте заявку разом і йдете в банк, для подальшої подачі нової заявки.

Допомога в оформленні кредиту

Вся допомога полягає в роз'ясненні, що варто писати в заявці, а що ні. Оцінюють свої послуги посередники досить високо. Як правило, в якості оплати брокери беруть додатковий відсоток по кредиту від 2% до 20%. За статистикою, чим гірше кредитна історія, тим вище відсоток переплати.

Мало того, що Вам щомісяця потрібно платити банку відсотки, так ще й додадуться відрахування посередникам.

Які додаткові варіанти вирішення проблеми може запропонувати посередник?

Один з варіантів, який може запропонувати посередник - взяти кредит у приватного позичальника. Як правило, посередники кажуть відразу, до кого з приватних позичальників варто йти, але перш ніж сліпо послухатися поради чужої людини, рекомендуємо Вам самостійно ознайомитись з можливим кредитором.

Важливо переконатися, що приватний інвестор давно працює на ринку кредитування і чесно ставиться до своїх позичальників. Важливо упевнитись у відсутності фіктивних акцій і додаткових платежів. Необхідно детально вивчити всі умови отримання кредиту, такі як: можливість дострокового погашення кредиту, штрафи в разі прострочення по кредиту, наявність додаткових щомісячних платежів і ін.

Другий варіант - виправити Вашу кредитну історію за допомогою взяття і успішного погашення декількох мікрокредитів.

Як це працює? Ви берете невеликий кредит на суму до 5 тис. грн. і погашаєте його. Наступним етапом Ви берете кредит на суму до 15 тис. грн. і погашаєте його в строк.

Потім кредитуєтесь на суму до 30 тис. грн. Погасивши кілька кредитів в визначений термін, Ваша кредитна історія «виправляється» і Ви зможете надалі брати кредити в банку на більші суми.

Навіщо Вам посередник?

Компанія «Кредит 112» щиро цікавиться, навіщо Вам витрачати гроші на посередників? Ми видаємо кредити під заставу людям з негативною кредитною історією. Механізм видачі кредитів в компанії налагоджений, і Ви отримаєте гроші протягом 2-х годин навіть з негативною кредитною історією і без довідки про доходи.

Рішення за заявкою по кредиту Ви будете знати вже через 30 хвилин. Співробітники компанії в комфортних для Вас умовах роз'яснять Вам всі деталі отримання кредиту, і за це не потрібно переплачувати.

Кредит від приватного інвестора видається під низький відсоток. Процентна ставка по кредиту під заставу нерухомості від 1,5% на місяць. Компанія «Кредит 112» вже 12 років на ринку кредитування і домоглася поваги багатьох клієнтів. Звертайтеся в цю компанію, і Вам підберуть прийнятні умови кредиту.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
4.6
оцінок: 9
Залишити відгук