ru ua

Хто може допомогти взяти кредит?

Зображення: Хто може допомогти взяти кредит?

Кредитні брокери - це інформаційно-консультаційні кредитні організації, які пропонують посередницькі послуги в отриманні кредиту.

До кредитних брокерів частіше звертаються власники негативної кредитної історії. Банки не дають кредити людям з непогашеними заборгованостями або «чорною» кредитною історією. Отримання або рефінансування кредиту для таких людей може перетворитися в марафон. Банки один за іншим відмовляють у видачі кредиту без пояснення причини відмови. Можна тільки здогадуватись про справжні причини, знаючи свою кредитну історію.

Допомога в отриманні кредиту

Що ж пропонують посередники? У чому полягає допомога в отриманні кредиту? Брокери надають інформаційні послуги. Їх робота полягає в допомозі при заповненні заявки на кредит. Як це відбувається:

  • Ви звертаєтесь до брокерів зі списком банків, в яких отримали відмову.
  • Ви надаєте їм всю наявну у Вас документацію: довідку про доходи за останні 6 місяців, довідку про наявність судимостей, про наявне у власності майно та ін. Спільно Ви намагаєтеся зрозуміти причину відмови за заявкою.
  • Далі Ви складаєте заявку разом і йдете в банк, для подальшої подачі нової заявки.

Допомога в оформленні кредиту

Допомога з отриманням кредиту

Вся допомога полягає в роз'ясненні, що варто писати в заявці, а що ні. Оцінюють свої послуги посередники досить високо. Як правило, в якості оплати посередники беруть додатковий відсоток по кредиту від 2% до 20%. За статистикою, чим гірше кредитна історія, тим вище відсоток переплати.

Мало того, що Вам щомісяця доведеться платити банку відсотки, так ще й додадуться відрахування посередникам.

Не варто забувати і про фактор ризику, який завжди присутній в разі залучення сторонніх людей. Багато посередників пропонують допомогу в отриманні кредиту в Києві тільки заради того, щоб обдурити Вас, наприклад, дістати особисту інформацію.

Щоб не зіткнутися з шахраями і їх схемами, варто врахувати кілька важливих аспектів. По-перше, в роботі будь-якого фінансового експерта «кумівство» - абсолютно неприйнятно. Але ж багато брокерів, що пропонують свою допомогу в оформленні кредиту, переконують своїх клієнтів, що отримати необхідну суму допоможуть тільки їх знайомі, що працюють в тому чи іншому банку.

По-друге, Ви, як клієнт, маєте повне право знати ім'я свого брокера. Про ніяку анонімність не може бути й мови. Людина, що гарантує допомогу в отриманні кредиту, повинна бути відкрита до спілкування. Вона зобов'язана надати документи, що підтверджують законність її дій на фінансовому ринку.

По-третє, Ви не повинні платити перш, ніж отримаєте схвалення по кредиту. Часто брокери, які надають допомогу в отриманні кредиту боржникам в Україні, вимагають за свої послуги додаткову плату. Роблять це переважно аферисти, які намагаються витягнути з Вашого гаманця якомога більше грошей.

Ну і, звичайно ж, не варто забувати про різного роду фальсифікації, що здатні обернутися не просто втратою грошей або майна, а й реальним кримінальним покаранням. Іноді в послуги посередника за кредитом входить підроблення довідок про доходи та інших важливих документів. Якщо ви почули подібні пропозиції, відразу ж відмовляєтеся від співпраці з таким «фахівцем».

Які додаткові варіанти вирішення проблеми може запропонувати посередник?

Хто може допомогти взяти кредит?

Один з варіантів, який може запропонувати посередник - взяти кредит у приватного кредитора. Як правило, посередники кажуть відразу, до кого з приватних осіб варто звернутись, але перш ніж сліпо послухатися поради чужої людини, рекомендуємо Вам самостійно ознайомитись з можливим кредитором.

Зробити це можна різними способами. Кращий метод - ознайомитись з відгуками про кілька компаній. Зваживши всі «за» і «проти» оформлення позики в тій чи іншій організації, Вам буде набагато простіше визначитися, кому саме варто довіряти. При цьому ніяка допомога в отриманні кредиту Вам не знадобиться.

Важливо переконатися, що приватний інвестор давно працює на ринку кредитування і чесно ставиться до своїх позичальників. Важливо упевнитись у відсутності фіктивних акцій і додаткових платежів. Необхідно детально вивчити всі умови отримання кредиту, такі як: можливість дострокового погашення кредиту, штрафи в разі прострочення по кредиту, наявність додаткових щомісячних платежів і інші.

Другий варіант - виправити Вашу кредитну історію за допомогою взяття і успішного погашення декількох мікрокредитів.

Як це працює? Ви берете невеликий кредит на суму до 5 тис. грн. і погашаєте його. Наступним етапом Ви берете кредит на суму до 15 тис. грн. і погашаєте його в строк.

Потім кредитуєтесь на суму до 30 тис. грн. Погасивши кілька кредитів в визначений термін, Ваша кредитна історія «виправляється» і Ви зможете надалі брати кредити в банку на більші суми.

Навіщо Вам посередник?

Компанія «Кредит 112» щиро цікавиться, навіщо Вам витрачати гроші на посередників? Ми видаємо кредити під заставу людям з негативною кредитною історією. Механізм видачі кредитів в компанії налагоджений, і Ви отримаєте гроші протягом 2-х годин навіть з негативною кредитною історією і без довідки про доходи.

Рішення за заявкою по кредиту Ви будете знати вже через 10 хвилин. Співробітники компанії в комфортних для Вас умовах роз'яснять Вам всі деталі отримання кредиту і за це не потрібно переплачувати.

Кредит від приватного інвестора видається під низький відсоток. Процентна ставка по кредиту під заставу нерухомості від 1,5% на місяць. Компанія «Кредит 112» вже 12 років на ринку кредитування і домоглася поваги багатьох клієнтів. Звертайтесядо нас, і ми запропонуємо прийнятні умови кредиту.

Часто задавані питання стосовно отримання допомоги з кредитом

✅ Які документи потрібні для отримання кредиту у Вашій компанії?

Ми видаємо кредит з мінімальним пакетом документів: паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право власності на заставу. Довідка про доходи не потрібна.

✅ Яку відсоткову ставку Ви запропонуєте, якщо у мене погана кредитна історія?

Ми не завищуємо відсоткову ставку позичальникам з поганою кредитною історією. Ви зможете отримати кредит під заставу нерухомості під 1,5% на місяць.

✅ Скільки часу чекати схвалення кредиту?

Рішення за заявкою на кредит надається позичальнику за 10 хвилин. Гроші можна отримати в день подачі заявки. Ми схвалюємо 99% кредитів.

✅ Чи потрібно переплачувати посередникам за допомогу в отриманні кредиту?

Нет. Ні. Оформляючи кредит в нашій компанії, Ви не переплачуєте посередникам за допомогу в отриманні кредиту. Ми не беремо комісію за оформлення кредиту. Наші позичальники виплачують тільки відсотки щомісяця.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
4.6
оцінок: 10
Залишити відгук