ru ua

Споживчий кредит

Зображення: Споживчий кредит

Споживчий кредит - це кредит фізичним і юридичним особам на реалізацію їх нагальних потреб.

Залежно від суми кредиту всі споживчі кредити поділяються на 3 групи:

1. Мікропозики - на суму від 500 до 10 000 грн. Отримати такий кредит не займає багато часу. Подібні кредити найчастіше видаються без застави терміном до двох місяців. Заробіток кредиторів в таких випадках відбувається за рахунок прихованих комісій і зборів, які збільшують реальну вартість кредиту, а також завищеної відсоткової ставки.

2. Кредити - на суму від 15 до 50 тис. грн. Такі кредити можна отримати в банках України. Найчастіше банки схвалюють кредити саме на цю суму. Якщо ж у Вас негативна кредитна історія, то банківська установа відмовить такому позичальнику. Ви можете отримати подібний кредит в приватної особи.

3. Третя група – це споживчий кредит на значну суму коштів. Отримати гроші можна як в банку, так і у приватного кредитора. У Києві в банківській установі максимальна сума кредиту 3 млн. грн. Приватні кредитори схвалюють займи на суму до 50 млн. грн.. Такі кредити видаються тільки під заставу ліквідного майна: нежитлового та житлового.

Види споживчих кредитів

Споживчі кредити бувають цільові та нецільові. У банках вимагають вказувати мету кредиту, а в небанківських організаціях Вас про це навряд чи запитають.

Кредити бувають із забезпеченням і без нього. Кредити із забезпеченням видаються під поруку або заставу майна.

В залежності від кредитора кредити бувають банківськими та небанківськими.

За терміном погашення заборгованості діляться на довго-, середньо- та короткострокові позики. Споживчий кредит - це кредит №1 в Києві по числу позичальників.

Калькулятор споживчого кредиту

Наші співробітники створили калькулятор споживчого кредиту під заставу майна. Вказавши всього кілька параметрів, Ви можете заздалегідь розрахувати приблизну ставку по кредиту. Самостійно підібрати комфортну для Вас суму щомісячного платежу можна за лічені хвилини. Варто зауважити, чим менше буде термін погашення кредиту, тим вище буде щомісячний платіж. І навпаки, чим довше буде термін погашення кредиту, тим менше становитиме щомісячний платіж. Важливо розуміти, що чим довше буде погашатися кредит, тим більше буде сумарна переплата. Калькулятор споживчого кредиту допоможе Вам розібратися в сумі переплати по кредиту і підібрати оптимальні умови.

Споживчий кредит на вигідних умовах

Наша компанія може запропонувати вигідні умови кредиту під заставу майна. У всіх установах Києва, банківських і небанківських, ставка по кредиту із забезпеченням завжди нижче, ніж по всіх інших. Чим більше Ви зможете надати документів про Ваше стабільне фінансове становище, тим дешевше обійдеться позика.

В нашій компанії одна з найнижчих ставок - всього 1,5% на місяць, що становить 18% річних. «Кредит 112» працює без прихованих комісій, ми пропонуємо чесну ставку. При оформленні кредиту під заставу нерухомості Ви отримаєте до 80% від вартості майна (будинку, квартири , офісу ....). Кредити під заставу нерухомості частіше беруть з метою розширити бізнес, оплатити дороговартісне лікування, зробити ремонт в новому житлі.

Нерідко люди звертаються в наш офіс для отримання кредиту на покупку нерухомості. Ми не просимо показати довідку про доходи за останні 6 місяців. В нашій фінансовій установі лояльне ставлення до кожного позичальника. Сума позики може становити до 15 млн. грн. Споживчий кредит в Києві і області можна отримати на вигідних умовах протягом 2 годин.

Credit 112
4.5
оцінок: 10
Залишити відгук